895 Shares 3644 views

„Cheetah” Stealth 800: Charakterystyka modelu

Świat ujrzał nowy ATV „Cheetah Stealth 800” w 2014 roku, ale to urządzenie otrzymała uznanie i uwagę na długo przed premierą. Został on ogłoszony z powrotem w 2011 roku.


Nie można nazwać przełomem na rynku ATV, ale dokonał poważnej konkurencji chińskiej technologii. Ale najważniejsze jest to, że quad „Cheetah Stealth 800” stał się głośny wniosek, że krajowy przemysł samochodowy w wielu aspektach.

Konstrukcja i cechy modelu

ATV zbierać w Briańsk. Wielu oczekiwało, że przez analogię z roweru, „Wilk”, jego wypełnienie będzie się składać wyłącznie z importowanych części. Jednak na krótko przed kryzysem, firma zakupiła i uruchomiła nowy sprzęt do produkcji własnych części. To pozwoliło zdobyć zaufanie w trudnych czasach. I dzięki tej decyzji „Cheetah Stealth 800” można nazwać prawdziwie rosyjskim.

Ekspertów, zawodnicy i fani pojazdów terenowych natychmiast zauważyć wyrazistą agresywny wygląd nowych elementów. To nie jest jak każdy inny wiersz ATV lub pośrednio na produkty innych producentów.

„Velomotors” oferuje klientom wybrać barwienia ATV. Co cię bardziej do gustu: biały, czarny czy żółty? Można wybrać jeden z tych kolorów. A jeśli chcesz coś zupełnie niezwykłego, a za niewielką dopłatą ATV malowany w stylu wojskowym.

Wymiary „Cheetah” Zaprawdę mężczyzn i imponujące.

parametry techniczne

ATV „Stealth 800 Cheetah” jest zbudowany na podwoziu stalowym. Jego konstrukcja jest prosta, ale niezawodny. Obie zawiesiny posiadają A-ramię i sprężyny i amortyzatory hydrauliczne.

wskaźnik

wartość

podstawa

150.5 cm

Wymiary (w: a: d)

120: 156 cm, 228 cm:

wysokość jazdy

100 cm

waga

394 kg

pojemność

320 kg

zbiornik paliwa

4 l

motor

800 cm3, 67 KM

żywność

wtryskiwacz

układ zapłonowy

bezstykowe

Zawieszenie (przód / tył)

Niezależne (22,5 / 24,3 cm)

Opony (przód / tył)

AT26 x 9-12º / AT26 x 10-12º

główny bieg

kardana

PPC

CVT

chłodzenie

płynny

Prześwit 32 cm, mocny zawieszenia i doskonałą obsługę – wszystko to zapewnia doskonałą flotacji, które z pewnością zadowolą każdego, kto siedzi za ATV koła „Cheetah Stealth 800”.

Recenzje właścicieli: mocne i słabe strony modelu

Fotel aparatura wielu właścicieli wydaje się banalne i nudne. Być może to jest najczęstszym problemem. Jego kształt sugeruje, że twórca został zainspirowany twórczością kanadyjskiego konkurentów. Ale z drugiej strony – Kanadyjczycy są w stanie zrobić znakomite pojazdy terenowe, dlaczego nie uczyć się od nich parę sztuczek handlu?

Niektóre pamiętać, że producent będzie musiał zwrócić większą uwagę na hamulcach. Pracują niezawodnie, ale według dzisiejszych standardów, ich konstrukcja jest bardzo prosta.

Jednocześnie ci, którzy próbowali podbić drogi na tym urządzeniu, zauważył jego posłuszni zachowanie i niezwykłą wytrzymałość.

Zawiesina jest gładka. Ta figura porównuje przychylnie „Geparda” przez konkurentów z Chin. Jednocześnie nie cierpieć i sprężystość.

Szacunkowy koszt

„Cheetah Stealth 800” dziś sprzedawane za pośrednictwem sieci dealerskich „Velomotors”. Koszt, w zależności od modelu konfiguracji będzie kosztować 8,5-9 tysięcy dolarów. Wtórnym cena rynkowa jest niższa, ale, przede wszystkim, nie dużo, ponieważ pojazd terenowy nie miał jeszcze nieaktualne, a po drugie, nie tak często tam znalazł.