171 Shares 8343 views

Zadartym nosem i charakter danej osoby

Zgodnie ze wschodnich tradycji twarz osoby – otwartej książki, na której można przeczytać wiele informacji na temat jego charakteru, nawyków i cech zdrowotnych. Znanego na świecie ekskluzywnych chińskich lekarzy, którzy mogą zidentyfikować wiele ludzkich chorób po prostu patrząc w jego oczy. O tym, co można „powiedzieć” zadartym nosem?


Po pierwsze, wiele zależy od tego, w jaki sposób „rozmieszczone” twarzą i jak ten „szczegół” obsadzone. O zgodzie świadczą o równych od linii włosów do rzęs (№1) od brwi do czubka nosa (№2) i od niego do końcówki podbródka (№3). Zadarty nos jest często zbyt krótki, co pociąga za sobą niewielką liczbę kierunkowy 2, który jest odpowiedzialny za wieku od 30 do 50 lat. Jeśli jest zbyt krótki w stosunku do strefy 1 (młodzieży) i 3 (wiek emerytalny), wówczas jednostka może być przeznaczone nie bardzo długą żywotność.

Po drugie, ważne jest, aby ocenić skrzydełka nosa. Jeśli są one szerokie, mężczyzna prowadzi się na wyżyny i osiągnięć. Takie formy są charakterystyczne dla kapitanów statków, samolotów i przygód natury, gotowy do podejmowania ryzyka. Zadarty nos ze skrzydłami, które są blisko środka sugeruje, że ludzie lepiej zachowuje niż zysków.

Po trzecie, musimy też spojrzeć na końcówkę. Jeśli jest okrągły, ma różowawy kolor, osoba wesoły, miły, sympatyczny. Właściciele takich „pozytywnych” części czoła energiczny, wesoły, optymistyczny, miłość szczerą pochwałę. Jeśli w tym przypadku pani jest również szeroki grzbiet nosa, może to wskazywać na silną wolę, inteligencję i poczucie humoru. Zadartym nosem, ostro w końcówce, to jest to sygnał, że taka osoba musi być ostrożny. W tym przypadku powinniśmy bać się sztuczek, przebiegły i krótkim temperament.

Zadartym nosem, zdjęcie które przedstawiono poniżej, nie byłem zadowolony z dziewczyną, a ona zdecydowała się dostać Korekcja użyć wyraźniejszej profil. Miękkie kształty są korzystne dla kobiet, więc panie często proszą chirurgów plastycznych, aby usunąć lub skrócić długość wypukłości.

Człowiek powinien mieć duży nos. On świadczy o inteligencji i dążeniu do wiedzy o świecie. Jeśli ta część twarzy absolutnie prostej, klasycznej formie, to mówi o pracowity, celowego charakteru. Roman formie raportów potencjalnych liderów z analityczny umysł, są bardzo odporne na stres i umiejętność przyjąć wyzwanie. Duża kościsty nos może powiedzieć, że jego właściciel jest arogancki. A jeśli wskazówka i ostre trochę, to właściciel takiego nosa można oczekiwać nasilenia i trochę temperament.

Dużo o naturze człowieka można powiedzieć usta. Małe usta, mówi, że postać jest słaba i niespokojny. Big – mówi, że przed wami zarozumiały, sarkastyczny i dzielnym człowiekiem. Przeciętne wymiary ustach wskazują, że dana osoba jest skryty, skromne, ale mądry i wspaniałomyślny.

Należy zauważyć, że powyższe objawy uogólnione, a każdy z nas ma swoją własną osobowość, styl życia. W związku z tym, „w obliczu witani i zaprowadzono do umysłu.”

93 shares 8005 views
777 shares 2438 views
316 shares 5005 views