480 Shares 6999 views

Barbarzyńca: Piosenkarka i jej praca

Nasza dzisiejsza bohaterka – śpiewaczka Barbara. Biografia zostanie omówione poniżej. Mówimy o rosyjskiej śpiewaczki. Występowała w towarzystwie Państwowego Teatru występów odmian. Otrzymał tytuł z Honored Artysta Rosji.


biografia


Varvara – piosenkarz, urodzony w 1973 roku w Balashikha. Studiowała w Rosyjskiej Akademii Muzycznej. Później wszedł GITIS. Studiowała zaocznie. I wybrać specjalny „Artysta teatru muzycznego”.

tworzenie

Varvara – wokalista, który rozpoczął karierę solową po jej odejściu z teatru. W 2001 roku, firma NOX muzyczny został wydany debiutancki album naszej bohaterki. Jego tak zwane „barbarzyńcy”. Działa na tej płycie nadal w całym 2000 roku. Należy zauważyć, że Barbara – piosenkarka, która pracowała z Kim Breitburg. Jest autorem wielu jej piosenek. W 2002 roku nasza bohaterka otrzymała ofertę z Norn Bjorn, który jest założycielem szwedzkiego studio o nazwie Cosmo, nagrywanie kilka piosenek z orkiestrą symfoniczną. Pierwszy utwór, który powstał w tej współpracy był „go za sobą.” To może być przypisana do stylu współczesnego r'n'b. Rejestrować inne utwory, nasza bohaterka postanowiła kontynuować na terytorium Rosji.

sława

Barbarzyńca – śpiewak, który wystąpił w "Song of the Year" w 2002 roku konkursu, gdzie wykonał piosenkę "OD-on". Wkrótce ten utwór pojawił się w stacjach radiowych powietrze z różnych krajów. W 2003 roku firma Ars-Records wydała drugi album, nasza bohaterka o imieniu "Closer". Większość piosenek nagrana w studiu „Nieustraszeni bracia Grimm”. Prace nad kolejnym albumem została uruchomiona w 2003 roku został oznaczony przez jego wyjściu „Sny” utworu. Tak więc był to początek nowego kierunku w pracach piosenkarza etnicznej. Na wyspie o nazwie Balaama do składu usunął klip. Stał się romantyczna saga, która opowiada historię dziewczyny, obcego.