394 Shares 4408 views

Barun Sobti: biografia, filmografia, życie osobiste

Kim jest ten, który uderzył w serce więcej niż jednego miłośnika kina indyjskiego, przystojny mężczyzna? Od kiedy zaczął błyszczeć w rozgwieżdżone niebo Bollywood? Wielu widzów to pytanie, patrząc na umiejętności, z jaką odgrywa Barun Sobti. Biografia, informacje osobiste, filmografia i życie rodzinne aktora będzie dziś w centrum zainteresowania tego artykułu.


Początki kariery

Barun Sobti, którego biografia zaczyna się 21 sierpnia 1984 roku, ukazał się w Delhi. Jego rodzice, zamożnych, dał synowi dobre wykształcenie. Początkowo Barun Sobti i nigdy nie myślałem o karierze w Bollywood. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę na stanowisku kierownika w firmie „Jindal Telecom”. A więc pracował przez siedem lat. Po tym okresie, młody człowiek myślał, że to źle zakopać talent w ziemi, i postanowił spróbować swoich sił w filmie. Tym bardziej, że naturalne danych w tym celu miał pod dostatkiem. Barun Sobti zadebiutował w 2009 roku, aczkolwiek niezbyt pomyślnie. serial „Shraddha”, w którym wcielił się Swamiego Khurana, nie spełnia oczekiwań producentów. Ale następnego roku, dosłownie zwrócił mu życie. Pierwszy aktor został zaproszony do kamea dr Raj Singh w filmie „Spotkanie serc.” Że jego praca nie przeszedł niezauważony. Aktor opuścił projekt zanim zostanie zakończona, ponieważ zaproponowano mu główną rolę w kanale telewizyjnym „Sony”.

Barun Sobti: biografia. błyskawiczny wzrost

Tak więc, w tym samym 2010 roku, aktor rozpoczął filmowanie serii „Zawarliśmy umowę.” Grał rolę bohatera romantycznego kochanka Sravana Dzhayshvala. Gra nie tylko sklep, ale także sportowiec Nagi tors aktor przyniósł miłość i podziw widzów. Rano po wydaniu na ekranach telewizyjnych z kilku serii Barun Sobti, którego biografia mówi, że człowiek żyje od tego momentu zmieniła się radykalnie na lepsze, obudziłem się sławny. A w 2012 roku, aktor wszedł w pierwszej dziesiątce najseksowniejszych mężczyzn azjatyckiej. Barun rozumie, że niektóre naturalne dane w filmach nie będzie wystarczające. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że – „self-pokojówka-Man” Nauczył wszystkie niuanse aktorstwa.

Filmografia Barun Sobti

Pamiętajmy, wszystkie prace z gwiazd Bollywood. Nie są one tak dużo – nawet nadrobić kilkanaście. Ale, jak klasyczne „mniej, ale lepiej.” Tak zaczęła się jego kariera aktorska Barun Sobti, którego biografia jest związane z Bollywood z serialu „Shraddha”, gdzie grał w parze z Dzhanpandit Nehoy. Potem była praca z cyklu „Spotkanie z serca.” Potem uśmiechnął Barun Sobti szczęście w „Zawarliśmy umowę.” Ale główne dzieło w filmografii aktora był zaangażowany w serialu „Czego nazywać to miłością?” W nim grał Arnava Rayzada Singh, jeden z głównych bohaterów. Sukces serialu jest nadal zobowiązany do gwiazda aktorka Sanaya Irani. Nawiasem mówiąc, obraz ruchu, podjęta w 2012 roku, był kontynuowany. W przeszłości, ekrany spośród serii „Jak nazwać tę miłość? Święto ". W nim aktor gra ten sam romantyczny bohater Arnava Singh Rayzada. Ale po sukcesie taśmy w 2012 roku, Barun Sobti coraz częściej marzy o tych filmach. I jako człowieka czynu, on niesie sen. Już w 2013 roku, wraz z Kavi Shastri i Shehnaz Tresuryavaloy zagrała w filmie „Ja i pan doskonały.” Potem dostrzegł w filmie „Wesele z siedemnastego.” W rok później, powinna być poważna praca w filmie „dwudziestu dwóch stoczni”, gdzie Barun Sobti reinkarnacji w Ronadzhita Sung. I wreszcie, ostatni osiągnięciem aktora: w przeszłości, w 2015 roku zagrał w filmie „suchy Dreams”.

wyróżnieniem

Barun Sobti to jedyny indyjski aktor telewizyjny, który otrzymał cztery nagrody naraz Star Parivaar Awards prestiżowej nagrody. Ale w ogóle, aktor może pochwalić się dziewięcioma nagrodami. A najciekawsze jest to, że wszystkie z nich zostały przekazane Barun Sobti za pracę w jednej serii, „Co pan nazywać to miłością?” W jakiej kategorii przyznano nagrody aktora? „Ładna nową partię” głównie. Następnie – „Najbardziej popularny aktor”. Nie uszło uwagi jurorów i wygląd Barun Sobti. Otrzymał nagrodę w nominacji „najbardziej stylowym aktora, człowieka”. Bohater romantyczny jest nie do pomyślenia bez jego malownicze połowę. Stało się pokaz Sanaya Irani, który grał rolę Kushi Kumari Gupta.

Barun Sobti: biografia, życie osobiste

Oglądając każdym razem ekrany aktor piękności ramiona, nie mogłem pomóc pomyśleć: ale co to jest ten człowiek w prawdziwym życiu? Prawdopodobnie to samo serce pulsowanie? Właściwie nie. On – wielki rodzinny człowiek. Poślubiła aktora w 2010 roku. A nie na diva Bollywood. Ręka i serce (nie w filmie, ale w rzeczywistości), on zaproponował swoją licealną ukochaną Pashmina Manchanda. Nie ma ani telewizora, ani nic, Bollywood i pracuje w jednej z międzynarodowych firm. Ceremonia ślubna odbyła się spokojnie, w wąskim kręgu krewnych. Barun Sobti i jego żona, którego biografia nie jest bardzo dobrze znane, jak się bawić z przyjaciółmi. Jednak coraz częściej, że wolą spędzać czas razem w domu. Para ma jeszcze dzieci. Nawiasem mówiąc, aktor Barun Sobti jest wyjątkowy, ponieważ nie uwzględnia w żadnym z portali społecznościowych. I, według niego, roślina sama i iść na oślep w wir „Facebook” nie będzie.