310 Shares 4346 views

Domowe dla motobloków od motobloków

Domowe dla motobloków mogą stać się doskonałymi asystenci w gospodarstwie domowym. Najczęściej dla urządzeń wyprodukowanych przyczep. Mogą one być przydatne do transportu zebranych upraw, sadzonek, narzędzi i gruzu.

Jak najbardziej prostego modelu przyczepy

Jeśli zostanie wykonana do domowej motobloków, jest to możliwe do zrobienia przyczepy. Najprostszym modelem jest przeprowadzane przy użyciu stalowej rury, koła, zawieszenie, arkusze duralowych, łączniki blachy stalowej, narzędzi elektrycznych i parapet. W stosunku do rur, ich przekroju musi być równa 25 do 25 x 60 x 30 mm. Wśród narzędzi elektrycznych można zidentyfikować wkrętarki, wyrzynarki, spawarki i szlifierki.

technologia produkcji

Domowe kultywatora do silnika mogą obejmować wykonanie przyczepy, rama znajdzie się w jej podstawie, która jest jednolitą strukturą. Zostanie on umieszczony na siatce ramki. Dla układu 2 powinny produkować poprzeczki, które działają z kąta boku 25 mm. Elementy te działają jako przednich i tylnych belek poprzecznych. Wszystkie preformy mogą być połączone za pomocą pięciu belek tak, który przekształcił się tworząc siatkę. W przypadku rur wzdłużny stojaka stałe za pomocą spawania do górnej części, które w maszynie do spawania należy wzmocnić wiązanie rogu. Przyczepa mogą być wyposażone w klapy, że dla ramki trzeba oddzielnie od ramy. Ruszt Platforma musi być pokryta duraluminium blachy, które są zamocowane za pomocą śrub. Aby zamontować były najbardziej trwałe, należy użyć zgrzewarkę.

Niuanse pracy

Kiedy produkowane domowej roboty na spacery ciągnika, w szczególności przyczepie, aby wstawić do siebie dwóch ceowniki, które mają taką samą długość. Na jednym z końców jest uzupełniona osie kołowe. Beam z pomocą sprężyn połączonych prętów. Końce sprężyn są umieszczone na osi ramienia, a część środkowa powinna być przyspawana do belki. Dyszel do wytwarzania rur o kształcie prostokątnym, którego przekrój 60 x 30 mm. W celu otrzymania podwójnej wiązki, to ważne jest, aby dok przednich końców rur, a następnie przyspawane do obudowy sprzęgła. W tym można przyjąć, że przyczepa jest gotowa, jeśli to konieczne, możliwe jest, aby wyposażyć światła pozycyjne, światła stopu i kierunkowskazy.

Produkcja motobloków ciągnika opartej

Homemade z silnikiem z silnikiem kultywatora może być nie mniej użyteczni pomocnicy na działce. Aby to zrobić, należy przygotować metalu, łożyska kołowego, foteli, sprzętu, środków smarnych, a także farby lub podkładu dla produktów malarskich. Walcówka będzie do powstania spawane ramy. Ważne jest, aby wybrać miejsce, które jest odpowiedniej wielkości. Podczas montażu konieczne śruby, nakrętki i śruby. Jako materiały eksploatacyjne wykonania elektrody, tlenu, przewód i gaz.

roli

Kiedy wykonane domowe ATV od chłopów, mistrzowie użyciu zgrzewarki, narzędzia ławce, mianowicie młotek i dłuto. Jeśli to konieczne, należy zaopatrzyć się w zestaw cięcia gazowego. szlifierka kątowa jest wymagane do szlifowania i cięcia półwyrobów metalowych. Ważne jest, aby zapewnić dostępność matryc i kranów. Każdy DIY pewien, że będzie zestaw wiertarka i wiertło można kupić w każdym sklepie z odpowiednich towarów. Ważne jest, aby przygotować materiały na powłoki i przed korozją metali, która przedłuży trwałość produktu. Kiedy dokonuje się na podstawie domowej motobloków, potem dość często potrzebę korzystania z urządzeń skrętu, który jest wymagany do manipulowania parę kół.

Proces pracy

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę na wczesnym etapie, że struktura powinna mieć równowagę inaczej obciążenia może spowodować uszkodzenie urządzenia. Projekt będzie częścią bieg wsteczny, silnik, przednią i tylną oś, układ napędowy i łańcuchów. Silnik będzie zmuszony do obracania koła, które znajdują się z przodu. Moment obrotowy przenoszony jest za pośrednictwem łańcucha, a następnie idzie na układ napędowy i tylnej osi. Ostatecznie, obracanie i tylne koła się prowadzić w tej sprawie.

Niuanse pracy

Jeśli zdecydujesz się wykonać podobną domowych z chłopów, ich zdjęcia są zachęcani do rozważenia przed rozpoczęciem manipulacji. Stosując rur i kątów, w początkowym etapie należy wytworzyć ramkę. Ważne jest, aby prawidłowo ustawić wtyczki i wtyczkę, która umożliwi obrót przyczepy. Korpus wykonany jest najczęściej z wykorzystaniem blachy stalowej. Ale nie powinniśmy uczynić z boku, którego wysokość jest większa niż 30 cm. W następnym kroku można ustawić fotel kierowcy, jak również załączniki. Ważne jest, aby nie zapominać, że przed uruchomieniem projektu muszą być analizowane pod kątem wydajności. Gotowy produkt jest wymagany do malowania.

Produkcja Wielofunkcyjna przyczepa do motobloków

Gdy zdecydujesz się na wymiary konstrukcji, możliwe jest, aby obliczyć liczbę metrów metalu. Ważne jest, aby określić liczbę kanałów, który będzie pełnił funkcję ramy do sprzęgania. W celu wytworzenia przyczepy najbardziej funkcjonalnych, zaleca się stosowanie urządzenia do spawania, rezygnując śruby. W pierwszym przypadku będzie on w stanie produkować projekt, który będzie trwał wystarczająco długo. rogi powinny być przygotowane do wytwarzania ramy, którego przekrój 50 x 25 mm 40 x 40 mm. Potrzebujesz przycinanie i okrągłych i prostokątnych rur. Ciało być wykonane z płyt, których grubość wynosi 20 mm. Rezerwy i pręty kwadratowe o boku 50 mm, będzie stanowić podstawę belek nośnych.

Produkcja elementów podstawowych

Jako najbardziej funkcjonalnym domowej diesla na Motobloki wykonuje dokładnie przyczepę. Przykład ten dostarcza konstrukcję, która składa się z czterech zespołów, a mianowicie: nośniku układu korpusu i koła. Wszystkie one muszą być połączone ze sobą poprzez spawanie. Ciało być wykonane z drewna, a mianowicie z płytek 20 mm. Kąty powinny być wzmocnione z narożników stalowych. Mocowanie na ramie nadwozia muszą być wykonane przez desek w ilości 3 części.

Z tego powodu, że przyczepa – projekt jednoosiową, rozkład obciążenia, konieczne jest zapewnienie, dzięki czemu środek ciężkości przesunął się do przodu. Ważne jest, aby wyłączyć wyjście środka ciężkości od osi koła. Jeśli chcesz, urządzenie może ulec dalszej poprawie ścian składanych.

Cewka Produkcja

Przeprowadzając opisaną kultywator silnikowy domowej „Kaskada” trzeba użyć kółka zapożyczonych z motokolyaski FDD. Aby zapewnić zbieżność osi i średnicy łożyska w piaście muszą wytwarzać zaostrzone końce. Układ osią koła będzie towarzyszyć zastosowanie metalowego pręta 30 mm. Jego długość powinna być taka, że po zmontowaniu i koła na zewnątrz obrzeżem korpusu. Korzystanie spawanie naprawić laskę przez fałd i przypory ciało i drzewca.

Do podłączenia przyczepy z silnikiem bloku mają być produkowane przez konsolę. Mocuje się je do mocowania wspornika, z tego powodu, górna część powinna podążać kształt rękojeści obręczy. Tylko w ten sposób będzie w stanie stworzyć bezpieczne przywiązanie do przyczepy.