561 Shares 8037 views

"Pandora 5000": instalacja. "Pandora 5000": opis, charakterystyka

Jeśli masz samochód, za którego zapłacił znaczną sumę pieniędzy, to na pewno ma to być podawane do ciebie tak długo, jak to możliwe. Dlatego też każdy właściciel samochodu stara się chronić swój samochód. Można to zrobić na przykład za pomocą ubezpieczenia. Podpisać umowę, zgodnie z którą zapłacić pewną kwotę w określonym terminie, a jeśli coś się dzieje, samochód, ubezpieczenie pokryje całość lub część kosztów usuwania szkód i usterek. Ale to nie jest tylko sposobem ochrony samochodu. Z ubezpieczenia można chronić się przed skutkami awarii, ale nie od siebie. Na ten ostatni służy jako sygnalizacji, przez który można usłyszeć, że samochód jest coś nie tak, jeśli nie jedziesz. Niedawno zaczęła zdobywać popularność instalację telemetrii, z większą niezawodność i większą funkcjonalność. Więc jeśli szukasz alarmu jakości i dbasz o swoją prostą instalacją, „Pandora 5000” – to jest coś, co najpierw zwrócić uwagę. Ale to, co jest jego zalety w stosunku do innych alarmów i systemów telemetrycznych? Jak to skonfigurować? „Pandora 5000” jest bardzo skuteczne i praktyczne urządzenie, i nie ma sensu opisywać wszystkie swoje zalety krótko w jednym zdaniu. Lepiej jest, aby zrozumieć, bardziej szczegółowo, co można dostać w przypadku zakupu tego produktu.

Co to za urządzenie?

W dzisiejszym świecie, gdzie bezpieczeństwo jest więcej niż się gorącym tematem, instalacja specjalistycznego systemu bezpieczeństwa dla samochodu – jest to obowiązkowe działanie. Bez niej zostawić samochód pod bezpośrednią groźbą kradzieży i poważnego uszkodzenia. Ponadto, obecne systemy oferują użytkownikom ogromną ilość dodatkowych funkcji, które z pewnością będzie cieszyć. Korzystając z tego urządzenia, zdasz sobie sprawę, że zrobił krok do przodu w przyszłość. Co daje kierowcom szybki rozwój high-tech? Czy silnie zmienione z powodu tej konfiguracji i instalacji? „Pandora 5000” to system telemetryczny, który obejmuje nie tylko niezawodny system bezpieczeństwa, ale również imponującą liczbę dodatkowych funkcji. Co wynika z tego? Kiedy nauczysz się wszystkiego o tym modelu, można porównać go z innymi, biorąc pod uwagę takie aspekty jak: funkcjonalność, dostosowania instalacji. „Pandora 5000”, widać, ma kilka zalet w stosunku do tradycyjnych systemów zabezpieczających przed kradzieżą, jak również do tych samych urządzeń telemetrycznych. Tak, nadszedł czas, szczegółowa analiza tego produktu.

Sposoby kontroli

Większość ludzi, którzy są przyzwyczajeni do starego alarmu, wiedzą, że są one wyposażone w maleńkim pilota, posiadające kilka przycisków, które pozwalają włączyć i wyłączyć alarm, a czasem nawet rozprowadzać strefę swoich wpływów – czyli, na przykład, można otworzyć bagażnik bez wyłączania systemu ochrony jest w pełni , Jednak czasy starego alarmu upadł, właściciel samochodu może cieszyć fakt, że jest w stanie zaoferować „Pandora 5000 Pro”.

Pochodzi z małego pagera z ekranem LCD, który pozwala kontrolować wszystkie funkcje systemu alarmowego. Ponadto, w ramach dodatkowej pager mniejszej funkcjonalności, które także czasem jest wygodny w użyciu. Ponadto, nie można korzystać z pagery, które są dostarczane wraz z systemem – jest zaprojektowany w taki sposób, że jego oprogramowanie jest kompatybilne ze smartfonów, tabletów, a nawet pełnoprawnymi komputerami. Wszystko, co musisz zrobić – jest to konieczne, aby pobrać aplikację, zalogować się i można go używać gadżetu do kontrolowania systemu bezpieczeństwa samochodu. „Pandora Pro 5000” – maksimum wygody, które można uzyskać, bez utraty Twojego samochodu kropli bezpieczeństwa.

Oddzielna strefa kontroli

Powyżej już oznaką, jak choćby w przypadku starych alarmy kierowca był w stanie kontrolować poszczególnych stref systemu alarmowego. Było to jedno z najnowszych osiągnięć, a nie wszystkie alarmy mają podobną funkcję. W odniesieniu do systemu „Pandora 5000 nowy», tutaj mamy kilka takich osobny że można kontrolować całkowicie niezależnie od siebie. Wszystkie pięć z nich, a ich ochrona może być włączane i wyłączane oddzielnie. Pierwsze dwa – ten blokuje maskę i bagażnik. Dwa bardziej zainteresowane mają wnętrzności swojego samochodu, a mianowicie zapłon i hamowania, co oznacza, że można zostawić samochód otwarty, ale poddana zapłonu alarmowego. Piąta strefa – jest obwód drzwi, to warto zauważyć, że każde drzwi są sterowane oddzielnie, dzięki czemu można zablokować i odblokować je w takich kombinacji, które będziesz wygodne i konieczne. Jak widać, „Pandora 5000 NEW» daje ogromny wachlarz możliwości, które mogą tylko pomarzyć, nawet jeśli nie zainstalowano najbardziej zaawansowane modele standardowego alarmu.

zgłoszenie

Z tych ludzi, którzy już korzystali z systemu „Pandora 5000” otrzymał bardzo pozytywne recenzje. Wynika to głównie ze względu na fakt, że jest on umieszczony w oryginalny system powiadomień. To urządzenie ma dwa różne nadajnik – jeden rozwiązujących bezpośrednio dotknąć lub bezpośrednie ciosy, podczas gdy druga jest bardziej wrażliwy – skupia się na ruchu mocującego. Cokolwiek stało się wydarzenie, które przyciąga uwagę system zabezpieczeń, zostanie on natychmiast rejestrowane w pamięci nieulotnej. Oznacza to, że nawet w przypadku awarii systemu, będziesz wiedzieć, że coś działo się w określonym czasie. Jak tylko pojawi się coś podejrzanego, system wysyła wiadomość o tym właścicielowi pagera, ale jeśli używasz innego urządzenia do kontroli, powiadomienie, odpowiednio, przychodzi do niego, czyli na smartfonie, tablecie lub komputerze. System działa poprawnie i wyraźnie, że zawsze informuje o zagrożeniach związanych z minimalnym odstępem czasu, dzięki czemu można w takim przypadku natychmiast reagować na zdarzenia. Alarm samochodowy „Pandora 5000” już pokazał, że jest w stanie chronić właściciela samochodu przed atakiem na jego własności.

zdalne uruchamianie

Jeśli nie są jasne żadnych funkcji lub punktów w instalacji systemu – to nie ma znaczenia: Pełna zawiera szczegółowe instrukcje. „Pandora 5000”, jednak jest to bardzo wygodne urządzenie, tak aby poradzić sobie z większości funkcji, które nie potrzebują pomocy z zewnątrz – można dostać się do wszystkich własnych. Na przykład, system ten ma bardzo użyteczną i skuteczną funkcję – zdalne uruchomienie silnika. Można pozostać w swoim własnym mieszkaniu i będzie wychodzić na ulicę, aby pójść do szkoły, pracy, dla biznesu lub rozrywki. Zamiast wychodzić z domu, wsiąść do samochodu i uruchomić silnik jest już istnieje, można go uruchomić zdalnie poprzez pager lub inne urządzenie z zainstalowanym oprogramowaniem. Funkcja ta może być używana w bardzo zimnych lub przeciwnie, bardzo gorące dni. Podczas mrozów zamarza jak silnik sam i wnętrzem, więc zamiast próbować uruchomić silnik jest już w środku, a drżąc z zimna, można włączyć zdalne uruchamianie i kilka minut siedzieć w obszarze już ogrzewanym doskonale funkcjonującego silnika. Jak na gorące dni, pre-start, można włączyć klimatyzację w kabinie, tak że nawet gdy samochód stoi na słońcu, będzie można usiąść bezpośrednio na chłodnym miejscu i nadal poruszać się bez żadnych problemów. Ponadto, należy zwrócić uwagę na fakt, że system „Pandora DXL 5000 nowy” ma „opóźniony start”, czyli można ustawić określony czas z pager lub innego urządzenia, do którego uruchomieniu silnika, bez żadnych dalszych działań na własną bok. Według kierowców, jest to bardzo przydatna funkcja, która eliminuje potrzebę oddzielnej instalacji systemów takich jak „Webasto”. Wiele osób interesuje się, jak „Pandora 5000” connect „Webasto”. W zasadzie, to pytanie jest bez znaczenia, ponieważ „Pandora” ma już wbudowany system podgrzewania silnika, tak że potrzeba stosowania tego produktu jest całkowicie wyeliminowane.

Sterowanie za pomocą dodatkowych urządzeń

Jak wspomniano wcześniej, system pochodzi z podstawowymi i dodatkowymi pagery monitorowanie jego funkcjonowania. Jednak doskonałość nie ma granic, a system bezpieczeństwa ma znaczącą przewagę, która już wspomniano powyżej – jest zdolność do zarządzania urządzeniami innych firm. Co daje ta funkcja „Pandora 5000” alarm? Zespoły z telefonem, można dać z dowolnego miejsca bez użycia pagery, co oznacza, że nie trzeba zawsze nosić ze sobą i martwić się o to, co można stracić lub o nich zapomnieć. Wszystko, co potrzeba kierowca – jest, aby wybrać urządzenie, które zawsze mieć przy sobie, a którego nie będą musieli się martwić, i postawił go Pandora Info App to darmowa aplikacja, która otworzy właściciel samochodu i nowe nieograniczone możliwości. Dzięki niemu można monitorować stan układu sterowania maszyny do najmniejszego szczegółu, aby uruchomić silnik zdalnie, i tak dalej. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji, które są dostępne w pagera fabryki, ale korzystanie z tych świadczeń jest teraz o wiele bardziej wygodne i niezawodne. Brelok „Pandora 5000” nie są już użyteczne jako funkcja pagera przeprowadzi smartfona lub tabletu, a może nawet netbooka lub laptopa.

Śledzenie i monitorowanie

Czy można sobie wyobrazić, że system alarmowy zapewnia Państwu szczegółowy raport o tym, jak i gdzie samochód porusza się w ciągu ostatniego miesiąca? Ten system jest zdolny do niego – w samochodzie zainstalowano specjalne czujniki, które stale mierzą jasności różnych parametrów – prędkość, dystans, czas trwania, i tak dalej. I można uzyskać dostęp do tych statystyk w każdej chwili śledzić ruch pojazdu w ostatnim okresie. Informacje są przechowywane w systemie przez miesiąc, więc zobaczysz dane z ostatnich 30 dni, co jest najczęściej więcej niż wystarczająco, aby uzyskać pełny obraz tego, jak Ty (lub ktoś, kto prowadził samochód) przeniesiony. Można to zrobić poprzez pager, korzystając z aplikacji, które zostały już wymienione powyżej, jak również za pomocą specjalnych usług trekkingowych, które są w stanie odczytać dane z tego systemu modelowego.

Dostosowywanie

Jednym z najbardziej atrakcyjnych czynników tego systemu jest to, że można w pełni dostosować go do swoich potrzeb. Najpierw trzeba zainstalować na komputerze „Pandora 5000” systemu (instrukcje dostarczone z urządzeniem), a następnie użyć pager lub innych urządzeń z aplikacji oprogramowania, można osiągnąć doskonałe działanie produktu, personalizacji mu sto procent. Można włączać i wyłączać niektóre strefy, ustawić czułość czujnika, wybrać format zgłoszenia i więcej. Cały zestaw cech pozwalają poczuć się jak prawdziwy właściciel jak własnym samochodem, oraz ogólnej sytuacji.

komplet

Przy zakupie nowego urządzenia, zwykle nie wiedzą, co to będzie w opakowaniu, aż będzie się otworzą. Ale zawsze znacznie lepiej z góry wiedzieć dokładnie, co kupuje, to dla ciebie żadnych przedmiotów (lub jej brak) nie była zaskoczeniem. Tak więc, przy zakupie tego systemu można uzyskać jednostki podstawowej, moduł RF i kabel do niego. Również jest główny pagera wyświetlacz LCD i dodatkową, która jest wyposażona w trzy przyciski dla podstawowych funkcji. Ponadto, w pudełku znajdziemy dwie immobiliser, skórzane etui do nich, odbiornik GPS, blokadę przekaźnika radiowego, anteny zewnętrznej, czujnik temperatury oraz kabel do niego, moduł automatycznego zdalnego startu, pierwotne i wtórne kable (jak również kilka minor) mikrofon, dodatkowy czujnik, zamki na pniu i kaptur, a następnie je, śruby i elementy złączne z tworzyw sztucznych i kontaktów trzy uziemienie widząc. Ponadto, jak wspomniano wcześniej, zawarte instrukcje instalacji oraz plastikowa karta, która jest Twój osobisty kod, który można użyć do aktywacji systemu i podłączyć go nie tylko do komunikatorów, ale również do innych urządzeń, takich jak smartfona, tabletu lub komputera.

cena

Ostatnie pytanie, które powinny być poruszone w tym artykule – jest koszt urządzenia. Oczywiście, nie należy się spodziewać, że taki system wielofunkcyjny będzie kosztować tyle samo co zwykłe i alarmem. Tak, jak dużo jest „Pandora 5000”? Cena tego produktu jest dość wysoka, ale zupełnie do przyjęcia, biorąc pod uwagę wszystkie funkcje, z którymi jest on wyposażony. Jeśli kupujesz na oficjalnej stronie producenta, urządzenie będzie kosztować niewiele więcej niż 43 tysięcy rubli rosyjskich. To imponująca ilość, ale warto pomyśleć o tym, co można dostać za to. Oczywiście, nawet w tym samym miejscu przez producenta, można znaleźć inne systemy alarmowe, które będzie kosztować 23 tysięcy rubli, a nawet mniej niż 20 tysięcy rubli, to jest dwa razy tańsze niż „Pandora 5000”. Ale jeśli porównać funkcjonalność, natychmiast staje się jasne, dlaczego rozważamy system jest tak drogie. Co więcej, pomimo swojej ceny „Pandora 5000” jest najbardziej popularna i sprzedany produkt producenta. Opinie klientów na temat tego systemu jest prawie zawsze bardzo dobre, w większości przypadków ludzie nie znaleźliśmy żadnych wad które mogą być wpisane w kolumnie „Negative” w recenzji. Dlatego warto pomyśleć o tym, że komfort i bezpieczeństwo są warte pieniędzy, które płacisz.

Jeśli bateria jest zamontowana
241 shares 1869 views
Nowy Niva Chevrolet. Przegląd
537 shares 1185 views
gaźnik DAAZ
350 shares 8409 views