537 Shares 2596 views

Palma z plastikowej butelki z rękami wykonana szybko i łatwo

Palma z plastikowej butelki, utworzony przez własne ręce, proste i zarazem eleganckim dekoracji na plac zabaw dla dzieci i ogrody. Zadania wysokiej złożoności jego struktury nie można przypisać w każdym przypadku. Z tej rzeczy może obsługiwać każdy mistrz nowicjatu. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej i trzeba wszystko się uda.

przygotować z wyprzedzeniem

Palma z plastikowej butelki wykonany własnymi rękami z pomocą następujących materiałów, narzędzi i instrumentów:

 • Nóż piśmienne.
 • Nożyczki.
 • Zestaw pojemników z tworzyw sztucznych o różnych kolorach i rozmiarach (najlepiej pasują do butelki, których objętość jest 1,5, maksimum 2 litry).
 • Drut.
 • Trąbka 1/4 (odpowiednie zarówno metalowe i z tworzywa sztucznego).
 • Szczypce.
 • frezy boczne.
 • Marker.
 • Linia.
 • Sledgehammer lub młotka.
 • Shilo.
 • Lek (wymagane na etapie cięcia zielonych liści drzewa).
 • Elektryczna wiertarka i zestaw wierteł do metalu.

Wszystko to jest lepiej zawczasu przygotować się do wielkiego drzewa palmowego z plastikowej butelki, wykonany własnymi rękami, jak najszybciej zacząć pojawiać się w ogródku lub na placu zabaw, gdzie dzieci grają.

prace przygotowawcze

W pierwszym etapie robimy liści palm z plastikowych butelek. Do ich produkcji musimy szablon, marker, nóż papiernicze, szydło i zielony plastikowy pojemnik (w kropce, można skorzystać z opakowania i inny kolor, ale wówczas trzeba pokryć je z zielonej farby). Następne dokonać zmiany na powierzchni pojemnika za pomocą wzorów markera i (jeśli jest pożądany wzór może być wykonana z papieru, a następnie użyć do tego celu). Przez striping ciętych liści. W celu uzyskania dalszych informacji na temat montowania uzyskane pnia drzewa wykonywania otworów z szydło. W następnym etapie przystępujemy do bagażnika. Tutaj musimy podobny zestaw, ale z tą różnicą, że już muszą być brązowy pojemnik (lub inny kolor, ale w końcu oni będą musieli ujawnić brązową farbę). Wszystkie butelki wyjątkiem jednego, odcięte dno. Pokrywa ma otwór o takiej średnicy, przekazany do rurki. Dla tych celów, należy użyć wiertarki i zestaw wierteł do metalu. Jedynymi całą butelkę zbierane otwory AWL do mocowania liści.

Kładąc dłoń

Teraz możemy przejść bezpośrednio do stworzenia najbardziej rzemiosła. Po pierwsze konieczne jest, z użyciem młotka lub sanie instalacja hydrauliczna do gleby. Jest bardzo trwały, aby być zainstalowane w celu uniknięcia upadku z drzewa w przyszłości. Jest położony na dnie butelki odcięte. Ostatnio cały pojemnik powinny być noszone. Potem ją z drutu, szczypce i frezy boczne zapinane zielone drzewa – liści. Aby uniknąć możliwych końców Uraz przewód owinięty taśmą klejącą i taśmy izolacyjnej. Wszystkie nasze palmy z plastikowej butelki wykonany własnymi rękami. Jak widać wszystko, nic skomplikowanego w tworzeniu takich artefaktów nie jest opisane wcześniej. potrzeba tylko chęci i czasu. Z reszta problemów nie powinno powstać.

wniosek

W tym artykule opisano algorytm za pomocą którego palma mogą być wykonane z plastikowych butelek. Układ jest dość prosty i radzić sobie z nim każdy mistrz niezależnie od jego sporządzenia. W wyniku doskonałej platformy roboczej dekoracji zostaną uzyskane dla dzieci lub pole bramkowe.