500 Shares 1107 views

Hotel „Novotel” w Szeremietiewo

Gdy użytkownik przekroczy próg hotelu „Novotel” w Szeremietiewo, lęk i ulica Rumble natychmiast znikają. Hotel położony jest niedaleko od lotniska Szeremietiewo. Ogromny budynek przyciąga wzrok oryginalną fasadę, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wnętrze pokoje, hol i restauracja określonymi szczegółowo, ponieważ hotel został powitanie gości z całego świata. wysoka jakość usług, nowocześnie wyposażone pokoje, urozmaicone menu w restauracji i barze czekają na podróżnych w „Novotel” w Szeremietiewo.

Guest House

Hotel posiada 493 komfortowych pokoi, które wyposażone są w telewizor LCD, sejf, żelazko i deska do prasowania, a zapłacone minibar. Duże pokoje mają wysoki dźwięk i właściwości termoizolacyjne. Dla wygody gości, goście hotelowi mogą skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Standardowe pokoje – przytulne i czyste pokoje z wygodnymi łóżkami. Hotel oferuje gościom schłodzoną wodę, można wypić kawę lub herbatę w pokoju w razie potrzeby. Szlafrok i kapcie dodatkowo.

Pokoje superior są większe łóżka. Mają też mała sofa i biurko komputer znajduje się w obszarze roboczym. specjalny łóżeczko można zamówić w cenie. W łazience znajduje się zestaw kosmetyków, wszystkie czyste ręczniki, szlafrok i kapcie. Każda łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów i lustro.

Apartamenty – to największy obszar sali, w porównaniu z innymi. Apartament składa się z kilku pomieszczeń, które są dobrze strefowego przestrzeni. W apartamencie znajduje się naczynia, a także ekspres do kawy Nespresso i czajnik do samodzielnego przygotowywania napojów. Do komfortowego salonu zestaw budzik, klimatyzacji.

Sala na konferencje i święta

Hotel „Novotel” w Szeremietiewo oferuje 6 sal konferencyjnych, które pozwalają na organizację spotkań firmowych, spotkań i bankietów. Pokoje wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio i wideo. Hotel „Novotel” w Szeremietiewo oferuje następujące usługi: Internet o wysokiej prędkości drukowania i kopiowania dokumentów, tłumaczenie symultaniczne dla gości zagranicznych, usług porter, ekran i rzutnik.

usługi

Ze względu na bezpieczeństwo zwiedzających „Novotel” każdym pokoju, bez względu na komfort kategorii wyposażone w zamykane drzwi z klamką, zraszacze, oczu, a pokój – system ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji oświetlenie. Hotel posiada okrągły numerów bezpieczeństwa zegar.

Restauracja „Novotel” w Szeremietiewo można zamówić w tabeli góry. Goście mogą zjeść posiłek w pokoju w razie potrzeby. Hotel posiada własną nowoczesną wyposażoną siłownię, saunę i duży basen.