763 Shares 5227 views

Maxim Golovkin – brat Giennadij Gołowkin. Biografia i zdjęcia

to nie ma sensu, aby zaprezentować Giennadij Gołowkin Dla zagorzałych fanów sportu. Wiedzą, że bokser jest uważana za jedną z najsilniejszych konkurentów w swojej klasie wagowej. Jednak, przynajmniej publicznie, ale jest bardzo zbliżone osoba jest jego brat Maxim Golovkin. W przeszłości, to bokser amator. Dziś on umieszczony siebie jako doświadczonego trenera, kochającym mężem i ojcem. Na tej niezwykłej osobowości, często pozostawał w cieniu Giennadija, porozmawiamy dziś.


Krótka informacja o brata słynnego boksera

Giennadij Gołowkin Maxim Golovkin (Zdjęcia można zobaczyć poniżej) – rodzeństwo. I są one również bliźniaki. Oni zawsze robił wszystko razem, w tym szkolenia i występów. Obaj bracia byli nawet przedstawiane w tej samej kategorii wagowej. To kiedy oni stosować się do konkretnej zasady, nigdy nie walczą ze sobą.

Jeśli było to, że było to konieczne do przeprowadzenia takich właśnie walki, jeden z braci, zawsze usunąć jego kandydaturę i pozostawił konkurencję wcześnie. Na przykład to, co stało się podczas kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w 2004 roku. Wtedy to było pytanie, który z braci na jej drodze. Bez myślenia, Maxim Golovkin stracił na wolne stanowisko brata.

Jednocześnie nasz bohater nie jest już stoi w ringu. Jednak z boksu, wciąż postanowił nie iść. Zamiast Maxim uporać się z własnej kariery i trenował przez Giennadija czasu do czasu. Mimo że ma już swoje autokarów brat i bardziej doświadczeni i wykwalifikowani. Ale wszystko po kolei.

Głównie biograficzne informacje o Maxim

Pomimo jego gwiazda brata, którego wszyscy znali i powiedział Maxim Golovkin (biografia Jego starannie ukrywane) był prawie zawsze na uboczu. Do niedawna prawie nie mówią nic na ten temat. Ale jego los jest nie mniej interesujące niż jego bro. Więc Maxim urodził się na początku kwietnia 1982 r. Jego rodzinnym miastem był Maikuduk (zdalne Karaganda Region Administracyjny). Tutaj ukończył szkołę, zdobyć wykształcenie i zainteresował się boksem.

Rodzice sportów rodzinnych

Maxim Golovkin urodził się w zwykłej rodzinie robotniczej. Jego ojciec był Giennadij Iwanowicz – górnik z długim zapisem i rąk niezwykle ciężko pracujących. Karierę rozpoczął jako zwykły mistrza górskie powietrze.

Później udało mu się stać główny inżynier kopalni o nazwie „Karaganda”. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości ojciec Maxima został wielokrotnie odznaczony honorowych tytułów, medali i dyplomów. Najbardziej pamiętny nagroda dla niego tytuł „Czczony pracownika przemysłu węglowego”. Podczas swojego życia musiał ocenić potencjał swoich synów i ich zdolność widzenia. Zima 2014 nagle bokserki ojciec zmarł.

Golovkin matka – Elżbieta S., kiedyś pracował jako asystent w laboratorium w laboratorium chemicznym. Według niej, to ona opiekowała się dwoma chłopcami. Jednak Golovkin nie starał się uczynić je wybitni sportowcy. Wręcz przeciwnie, jego głównym zadaniem było nauczyć je odpowiedzialności i samodzielności. Przede wszystkim musieli dorastać dobrych ludzi, a następnie sportowców.

Według Elżbiety Alekseeva, mimo bezwarunkowe zwycięstwo Giennadija oglądać jego występy wciąż jest przerażające. Więc ona zawsze stara się zrobić to, gdy bitwa miała już miejsce i jest znany ze swojego wyniku. Ale ona, jak on sam, Maxim Golovkin, zawsze wspierała swojego mistrza, jest fanem to i przeżywa.

Jako bracia dostał się dużym polu?

Ponadto Giennadij Maxim, a nawet dzieci były rodziny Golovkin. W szczególności, starszy brat był również zaangażowany w edukację przyszłych mistrzów. Aby to zrobić, wziął je po raz pierwszy w sekcji bokserskiej. Wtedy zarówno chłopiec miał osiem lat. Wcześniej, chłopcy grać w piłkę nożną i koszykówkę. Ale jak zwykle chłopcy, często lubi walczyć. Aby to zrobić, angażują się w sparingu. Jednak to było tylko dla zabawy i treningu. W rzeczywistości, dwaj bracia nigdy nie konkurowały ze sobą o tytuł.

Dlaczego Maxim nie kontynuować karierę bokserską?

Jak mówi Maxim Golovkin – Brother Giennadij Gołowkin, jako dziecko, oni próbowali wszystkich rodzajów sportu, które są możliwe. Ale korzystne są boksie. Gdy byli 11 lat, są zdeterminowani, aby przejść całą drogę i osiągnąć szczyty boks Olympus. W ten sposób nigdy Maxim planuje zrobić to w sposób profesjonalny.

Ponadto, w okresie od 1999 do 2000 roku do udziału w konkursie nie musiał szukać funduszy. W tym czasie było bardzo trudno znaleźć sponsora. W związku z tym konkurencja została postanowił wysłać tylko jeden – Giennadij. Więc to było tańsze, bezpieczniejsze i łatwiejsze. Dlatego Max i pozostał na uboczu, podczas gdy jego brat udał się szybko.

chłopcy pierwszy trener i szkolenia

Sekcja boksu, który wszedł Maxim Golovkin (patrz poniżej zdjęcie z nim) i jego brata, został położony na terenie szkoły zawodowej sportowej №1. trener chłopcy w tym czasie był Victor Dmitriev. Według niego, dwaj bracia natychmiast stał się spośród pozostałych. Byli uparty i pracowity. I choć po raz pierwszy prawie nie wyjdzie do ringu, kilka lat później byli w stanie ustawić temperaturę do wielu sportowców amatorów.

Nie tak dawno temu, wybitny sportowiec odwiedził swój rodzinny szkoły i umiłował pierwszy trener. Jego radość nie znała granic. Nawiasem mówiąc, w murach tego budynku niegdyś, i innych znanych bokserów, w tym Yerzhan Musafirov.

Honorowy tytułowy wagonu

Maxim niedawno otrzymał honorowy tytuł Honored trener Republiki Kazachstanu. Uroczystość odbyła się w Karagandzie, podczas zamykania turnieju międzynarodowym poświęcony pamięci słynnego trenera Galym Zharylgapov. W słowach bohatera, otrzymał tę nagrodę za jego aktywnego udziału w procesie szkoleniowym, zbiegając się z Pucharu Świata. Jak Maxim Award otrzymała odznakę trener i certyfikatów.

Tworzyć i uczestniczyć w zespołowej GGG

U szczytu swojej kariery, Giennadij Gołowkin Maxim (zdjęcia tych niezwykłych braci prezentowanych w naszym artykule) postanowił stworzyć zespół. Nazwali to inicjały Giennadij GGG. Początkowo obejmowała tylko kilka osób. Później potrzeba pracowników wzrosła, a wraz z nim zaczęła się rozwijać w zespole. Obecnie liczba uczestników więcej niż 10 osób.

Wśród członków zespołu braci są tylko najbardziej zaufanych ekspertów, przyjaciół i eksperci, odgrywają ogromną rolę w podnoszeniu na drodze do sukcesu Giennadija. Na przykład, w «GGG» obejmuje Herman Fils (Maxim i Oleg). Do niedawna było to byli oficjalni przedstawiciele bokser. Pomimo faktu, że ci zawodnicy są niemal od początku swojej kariery bokserskiej, wciąż musiał ustąpić. Ich zastąpiony przez Toma Lefler.

Inny członek zespołu jest trener Giennadij – Abel Sanchez. Według Maxim, jest on bardzo poważny, wymagający i po prostu dobrym człowiekiem. Z pomocą jego brat był w stanie osiągnąć wyniki, które wysławiają nazwę Golovkin dla całego świata.

Subtelność i Skoromniy

Pokora i tajemnicy – dwie główne cechy naszego charakteru. To dlatego, że z nich Maxim Golovkin i jego żona nigdy nie pojawia się publicznie razem. W słowach Maximus, stara się oddzielić jego prywatnego życia i pracy. Dlatego i chroni rodzinę przed prasą. Uważa on, że nie trzeba zbyt wiele uwagi. Jego brat jest również znany bardziej. Ma żonę Alina (na zdjęciu poniżej), z którą ożenił się w 2007 roku. W tej chwili żyją w Niemczech, gdzie mieli nowego następcę i przyszłego syna sportowiec Vadim. Choć losy boksera Gennady jego synek nie chce.

Czy istnieje emocjonalna więź między braćmi?

Według Maxim, był zawsze blisko brata. I nie tylko są stale odwiedzane i towarzyszył mu podczas zawodów, ale wspierała go moralnie. Będąc w obcym kraju, Giennadij zawsze mógł liczyć na ramieniu brata. Maxim i był zadowolony, wspierać i rozmawiać z mistrzem z serca.

Mówią, że bracia bliźniacy mają jakiś szczególny związek. To po prostu nie lubi bliźniaków (mogą odczuwać siebie w pewnej odległości). To raczej emocjonalny. Przez ruchy i mimika Maxim od razu zrozumieć, jakie emocje doświadczył jego brat w pewnym momencie w czasie.

Życzenia dla początkujących bokserów zawodowych

Maxim uważa, że tylko poprzez ciężką pracę, możemy osiągnąć pewne rezultaty. Ponadto, ogromny kredyt do sukcesu jego brat, powiedział, i pomóc w utrzymaniu rodziny. Dzięki takiemu osadzeniu, mówi bohater nie boi się żadnych trudności.