771 Shares 6389 views

utjuzhkom do układania włosów i lokówki do włosów: jak nie boli włosy


Dokładnie i pięknie wystylizowane włosy – klucz do sukcesu każdej nowoczesnej kobiety. Chociaż procedury układania zajmuje nam dużo czasu, aby pracować jeszcze trzeba, ponieważ światło dzienne z rozczochrane głowy, a następnie pokazać się nie w najlepszym świetle.

Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów pali, ale najbardziej popularny jest do stylizacji włosów utjuzhkom i lokówki. W pierwszym przypadku możliwe jest uzyskanie idealnie proste włosy, podczas gdy drugi – aby uczynić je luzem lub w postaci loków. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić z ich składania, możemy teraz dyskutować.

do stylizacji włosów utjuzhkom

Utyuzhok – dobra rzecz, ponieważ może on być stosowany nawet najbardziej niesforne włosy, aby idealnie gładkie i proste. Jednak nie wszyscy tak optymistyczne. Częste korzystanie z tego urządzenia może nie być najlepszym sposobem, aby mieć wpływ na kondycję włosów, więc eksperci zalecają, aby używać go tylko w najbardziej ekstremalnych przypadkach. A jeśli takich przypadkach każdy dzień, to musi być właściwe podejście do wyboru prasowania. Najtańsze i w De czas najbardziej niebezpieczny utyuzhok płytami metalowymi. To jest to, tak samo i powinny być wykorzystywane jako oszczędnie, jak to możliwe. żelazko do włosów z płytkami ceramicznymi jest droższe, ale również uszkodzić włosy powoduje mniej. Co więcej, w przypadku płytki ceramiczne mają powłokę turmalinu.

Układanie utjuzhkom włosy wymaga również kilka zasad:

· Dobrze umyć włosy szamponem. Umieścić brudne włosy, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, a nie estetycznie go jakoś.

· Poczekaj aż włosy wyschnięcia. Wytryskowe suszenia przed ułożeniem wysoce niepożądany, gdyż włosy są stosowane do Drugie wcielenie.

· Nałożyć na suche włosy balsam do ochrony przed przegrzaniem.

· Zbierz włosy w kok, pozostawiając małe zagięcia. Wydać je na prasowanie, kilka razy, jeśli jest to konieczne.

· Czy to samo ze wszystkimi innymi włosami.

· Aby naprawić stylizacji, włosy mogą być posypane lakierem.

Prawidłowo wykonany utjuzhkom stylizacji włosów znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Nawiasem mówiąc, wypełnione rękę, prasowanie, można nie tylko prostować włosy, ale także uczynić je kręcone, odnosząc się do urządzenia jak z curlingu.

Stylizacja na lokówki

Lokówki – jest kolejnym skutecznym środkiem stylizacji włosów. Na przykład, chcesz dać swoją objętość włosów, a następnie możliwe jest użycie dużych wałków, które nie zamieniają włosy w loki, a tylko podnoszą je, dając tym samym dobry kwoty. Lokówki będzie przydatna, a jeśli chcesz mieć kręcone włosy lub włosy, aby włączyć do cute kucheryashki.

Współczesny rynek jest po prostu zaśmiecona z szerokiej gamy typów walców: metal, plastik, guma, gorące wałki, elekrobigudi itp Jakie są najlepsze, można zdefiniować dla siebie .. Ale zasady stylizacji są takie same, niezależnie od ich rodzaju:

· Umyj włosy, poczekać aż wyschnie. Przykręcić na rolkach może być tylko wilgotne, ale nie jest zbyt suche lub mokre.

· Nie wysuszyć włosy, który jest nawinięty na wałki. Wielu z nas miłość ta zasada jest naruszona, szczególnie gdy pod presją czasu. Ale może to prowadzić do włosów posekutsya stają się cienkie i kruche.

· Stylizacja włosów na wałki wymaga użycia specjalnych kosmetyków. Klasyczna wersja – gwóźdź i włosy mus. Ta ostatnia opcja jest najbardziej właściwe, gdyż pianka ma lekką konsystencję, tworząc dodatkową objętość i podejmowania włosy elastyczne.

· Wrap włosy w papilotach dzieje się tak: wziąć mały kosmyk włosów i ciasno nawinięte w papilotach pod kątem 900 ° C do głowy. Zrób to ostrożnie, po raz kolejny, nie ciągnąć włosy, żeby nie zranić.

· Można oszukać jako oddzielnych pasm na całej głowie, a wszystkie włosy. W skrócie, na układaniu za pomocą lokówki zawsze można pomarzyć i wymyślić coś własnego, oryginalnego.