586 Shares 7096 views

Tenisista Dastin Braun. Biografia, osiągnięcia i ciekawostki

Mottem sławny tenisista Dustin Brown: „Zawsze bądź sobą!” Słowa te pomagają sportowiec zrobić karierę i wprowadzić listę 100 najlepszych graczy ATP.

biografia

Dastin Braun urodził się w Niemczech, 8 grudnia 1984 roku, w mieście Celle. Jego ojciec LeRoy – jamajski, a matka Inga – niemiecki. Gdy Dustin był mały, to nie była zaangażowana tylko w tenisa, ale również w piłkę nożną i ręczną oraz judo. Dopiero w wieku ośmiu lat, był w stanie dokonać konkretnego wyboru.

Dustin Brown tenis, dla których stał się integralną częścią życia, najpierw praktykowana na Jamajce. W ciągu 90 lat jego rodzina przeżywała trudności finansowe. Z tego powodu, Browns przeniósł się z Niemiec do domu ojca w mieście Montego Bay.

W młodym wieku, Dustin inny nerwy i bezmyślność. Podczas gry w tenisa, często traci nerwy, co doprowadziło do dyskwalifikacji. Tylko w Jamajka sportowca zdałem sobie sprawę, że aby odnieść sukces trzeba pracować, aby mieć cierpliwość i być zbierane.

W Montego Bay Dastin Braun spędził szkolenie nie jest na kortach zawodowa, która była straszna wykończenie. Żył bez przyjemności, nie miał konsole do gier wideo i telewizor, co pozwoliło mu właścicielem dojrzewają psychicznie. duża ilość czasu poświęconego chłopiec szkolenia.

Trudności finansowe – nie jest przeszkodą do sukcesu

W wieku szesnastu lat, tenis powrócił do Niemiec, bo tam była większa szansa, aby rozwijać zawodowo w Europie. rodzice Dustin ledwo koniec z końcem. Do przeprowadzenia swego syna do turnieju, musieli pożyczyć van, gdzie mogliśmy spać i jeść. Ten sam zawodnik nie siedzi bezczynnie, starał się zrobić, ciągnąc rakiety dla innych graczy. Ojciec zawsze powtarzał: „Nie wstydź się sam!” Te słowa stały się mottem Browna.

W 2002 roku rozpoczął karierę w tenisa na profesjonalnym poziomie. Pięć lat minęło, zanim Dastin Braun wygrał swój pierwszy turniej. W 2007 roku wygrał międzynarodowy konkurs ITF Futures Series. Kolejne dwa lata na tenisista wygrał ten sam turniej.

Brown osiągnięć

W wieku 25 lat zawodnik przyszedł do wyższego poziomu. Brał udział w wydarzeniach Challenger w najbardziej prestiżowej serii ATP. Turniej odbył się w Uzbekistanie w Samarkandzie w roku 2009, gdzie Dustin wygrał. tenisistka wygrywa nawet kolejne dwa razy to samo wydarzenie roku następującego (w Johannesburgu i Aachen).

W 2010 Dastin Braun nakręcił swój pierwszy występ w turnieju głównym w turnieju ATP w Republice Południowej Afryki i dotarł do 1/4 finału. W tym samym roku brał udział w wydarzeniach Wielkiego Szlema w Wielkiej Brytanii. W Belgii w Newport w turnieju ATP w ćwierćfinale liście graczy ma nową nazwę – Dastin Braun. Ocena sportowiec był 78-ci miejsce na liście stu najlepszych tenisistów w 2010 roku. Do dziś jest on w 100 najlepszych.

tytuły sportowiec

W singli Dastin Braun jeszcze nie osiągnęła wiele sukcesów, ale w parze ma dwie nagrody. W 2010 roku turniej ATP w Metz, on i Rogier Wassenach zdobył swój pierwszy tytuł. tenisistów pokonał rywali z Brazylii – Marcelo Melo i Bruno Soares z wynikiem 6: 3. Dwa lata później, Dustin partnerem na korcie stał Pol Henli, z którą wygrał turniej Włosi Daniele Bracciali i Fabio Fognini.

Wiele tenisiści odnotowali wysoki poziom profesjonalizmu Browna. Na dworze Dustin całkowicie nieprzewidywalny, nie grać zgodnie z planem, często improwizując. Zawodnik może wykonać prawo przez pierwszy cios, potem skróconej i plaster. Wzrost tenis – 1 m 96 cm; ciężar – 78 kg, ramię robocze – prawo rzut ulubione – oburącz.

ciekawostki

Dastin Braun jest znana publiczności nie tylko ze względu na niezwykłą stylu gry, ale również ciekawy obraz. Nosi długie włosy, które są wplecione dredami. Dzięki temu fryzura przyjaciele nazywają go Dredd. Sportowiec przez ponad dwadzieścia lat nie miał fryzurę. W tenisie przebity język, i ma kilka tatuaży na ciele. Dustin ma tradycję w roku pojawia się z różnych kolorowych sznurowadeł gier – jednej pomarańczy, z drugiej – wapna.

Dzięki jasnym wyglądzie Brown zaprosił do fotografii dla magazynów. Trzy lata temu, jego fotografie zdobią stronice Vogue. Tenisista zawsze idzie wszędzie w wielkich słuchawkach. Przed rozpoczęciem meczu, zawsze słucha muzyki dla pogodnym nastroju. Od 2010 Dastin Braun jest obywatel i mieszkaniec Niemiec. Jego dom znajduje się w Kolonii. Sportowiec mieszka ze swoją dziewczyną Sarah.