306 Shares 6880 views

Twarzy łyżki masaż: chytry tajemnica sztućce

Dla każdej kobiety po 30 jest szczególnie ważne masaż twarzy. Wynika to z faktu, że elastyczność skóry zaczyna stopniowo spadać i tkanka podskórna staje się bardziej wyraźny. Zachować młodość i piękno może pomóc masaż. Czas trwania tej procedury zależy nacisk, twarzy wystarczająca do 10-15 minut.


Leków znanych wiele metod masażu próżniowe, cupping, masa. A ostatnio stał się bardzo popularny łyżki masażu osoba.

Technika ta została wynaleziona przez Rene Kohom. Jak przyznał sam słynny kosmetyczka, przyczyną tworzenia masaż z sztućcami służył jako wspomnienia z dzieciństwa, kiedy mama przetarła swoje siniaki zimno łyżka.

Przeprowadzenie takiej procedury nie powoduje żadnych trudności. Nawiasem mówiąc, łyżka do masażu, pożądane jest, aby brać srebro, ale jeśli nie, to można użyć dowolnego. Najważniejsze – aby wziąć pod uwagę ich wielkość.

Tak więc, antycellulitowy masaż ud będzie przydatna łyżeczki do pośladków i brzucha – Sałatka, a twarz często używać małych łyżeczek.

Technika ta procedura jest prosta. Łyżki, używane do masażu, konieczne jest, aby smarować śmietaną. W zależności od potrzeb procedury można stosować antycellulitowy, odżywczy, kremy nawilżające, a także leczniczą maść ocieplenia lub chłodzenia.

Nie należy również zapominać, że najsilniejszego możliwego ciśnienia podczas przenoszenia ruchu wskazówek zegara. Jeśli wykonujesz ruch w lewo, ciśnienie powinno być łatwe. W tym przypadku skóra jest masowana i pogłaskał.

Łyżki do masażu może być zarówno na zimno i na gorąco. Zimno pomaga pozbyć się obrzęk i zasinienie wokół oczu. W gorącej innym celu: są one w stanie wygładzić zmarszczki.

Przed rozpoczęciem masażu, lepiej jest wziąć prysznic, skóra jest czysta, a pory – otwarty. Jeśli nie masz czasu, to jest możliwe, aby ograniczyć wodę procedur mycia, ale zawsze z mydłem. Doskonały wykonania jest specjalny żel z dodatkiem śmietany. Osoba, należy wytrzeć do sucha i umieścić na niej dowolne narzędzie odżywcze, które mogą zapewnić przesuwane.

Łyżki do masażu muszą być specjalne, a nie te, które korzystają regularnie podczas spożywania posiłków. Przed rozpoczęciem, należy je przetrzeć alkoholem lub wódki, a następnie posmarować ze śmietaną.

Faza przygotowawcza jest zakończona. Teraz można uruchomić samą procedurę.

Zacznij twarzy łyżki masażu lepiej z powierzchni czołowej, dzięki czemu ruch wypukłej stronie łyżeczką od środka do skroni. Gdy skóra jest lekko rozgrzany, można nawiązywać i ruch od góry do dołu: od korzeni włosów do brwi. Szczególnie dobrze ta technika pomaga, jeśli wziąć łyżkę ciepłego masażu. Najpierw trzeba zrobić powolny ruch poruszającego, stopniowo zwiększając prędkość. W przypadku zmarszczek na twarzy między brwi jest miejsce do masażu, dzięki łyżki koła. I nie zapomnij: w prawo – na siłę – przed uderzeń bez niego.

Po zakończeniu tego regionu, to jest możliwe, aby zejść do skrzydełek nosa i nosa. Masaż twarzy łyżki w tej dziedzinie powinny być wykonane z nosa do uszu. Dobre kółka pomoc w usuwaniu pod oczami i odświeżenie skóry ćwiczenia „ósemka”. Ruch rozpoczyna się od najlepszych końce brwi, przejdź do kącika oka i na końcu na dole nosa.

Po masażu należy usunąć resztki kremu. Po zakończeniu procedury, które można umieścić wszelkie środki, które zazwyczaj używają.

Masaż twarzy łyżki przyniesie rezultaty tylko jeśli robisz to regularnie. Zaletami tej procedury są oczywiste: działanie rewitalizujące można uzyskać w domu, bez inwestycji finansowych, metoda ta nie wymaga.