359 Shares 6615 views

Kreskówki „Soyuzmultfilm”: lista ulubionych opowieści z dzieciństwa

Tych na widowni urodzony i wychowany w ZSRR, bajki „Soyuzmultfilm” czuwało od dzieciństwa. Ta lista jest ogromna, ponieważ zaczęły produkować tyle, ile w 1936 r. Pierwszym był animowany o Afryce. Minęło już ponad siedemdziesiąt lat. Ze względu na studia miliony dziewcząt i chłopców nauczyłem się wierzyć w cuda i magii, w zwycięstwo dobra i triumfu sprawiedliwości.


znajome ulubionych

Tak, dzisiejsze dzieci i młodzieży nie zawsze może zrozumieć zachwyt rodziców lub starszych braci i sióstr, którzy każdy zamrażania czas przed telewizorem w czasie, gdy nie są przebłyski materiału o długości znanego i ukochanego Toon. Bohaterami są już badane wewnątrz i na zewnątrz, ale nadal chce być szczęśliwy i smutny, śpiewać i tańczyć, śmiać się i płakać, aby wygrać i cieszyć się osiągnięciami. Po tym wszystkim, to oni – zaznajomieni z słoni dzieciństwa i niedźwiedzie, lisy i żyrafy, Snow Maiden i babcia Yozhka, Senor Pomidor i Alenka, wujka Fiodora z jego kot, pies i galchonkom, Cheburashka z krokodyla Gena, Bobik i Barbos, książąt i księżniczek, Kopciuszek i orzechówka.

Mądrość ukryte w kreskówkach

Kreskówki „Soyuzmultfilm”, których wykaz zawiera historie o zwierzęta, postacie z bajek, dzieci w wieku szkolnym, dobrych policjantów, wesoły śniegu, wydany w ZSRR. Oznacza to, że są one doskonałym przykładem animacji wysokiej jakości standardowej kreskówki pozwów zbiorowych.

Dzisiejszy dorośli, którzy w młodym wieku wyglądał dobrze radzieckie bajki o Olympic Bear, Prosiaczek, mądry Leopold, BoA, kto chce nauczyć się rozwijać, Baba Jaga, która była przeciw, Ivashka Pałacu Pionierów, zdają sobie sprawę, że są one wszystkie, bez wyjątku, a nie tylko ekscytujące i zabawa, ale również posiadać nieskończoną dobroć, miłość, właściwej postawy wobec świata i ludzi wokół nich. Każda kreskówka uczy się być w porządku, aby pomóc tym, którzy potrzebują pomocy. I wszystkie te dobre cechy ludzkie każdy rodzic chce, aby zaszczepić w dziecku.

Jest on przedstawiony do wglądu od pierwszych dni życia

Studio „Soyuzmultfilm”, wykaz kreskówek która jest niemal nieograniczone, wyprodukował historie takich dzieci, wszyscy bez wyjątku, można pokazać dzieciom od najmłodszych lat. Są one diametralnie nowoczesnej animacji.

Żaden z nich nie kropla okrucieństwa i przemocy wymawiane przez kogoś z bohaterów. Nawet w niesławnej historii zająca i wilka wszystkie problemy, które pojawiają się z szarą drapieżnika w każdej serii, nie można nazwać złem lub planowane z wyprzedzeniem. Choć czasem jest to konieczne do niesłodzone Wilk: że jest mylony z darem i spróbować uszyć dużą igłę etykietę; magiczna harfa zrobić tańczyć bez przerwy w chacie, Baba Jaga; wypada z samolotu i, przedzierając się przez dach coop jest na okonie i „wejść” do walki z gniewną koguta; Potem musi działać na etapie czwartym łabędzia …

Takie bajki – dobre wsparcie dla edukacji dzieci w ich zwykłych celów życiowych.

Piłka dla pszczół lub miodu do zniesienia?

Wszystkie dziewczęta i chłopcy uwielbiają oglądać bajki „Soyuzmultfilm”, których listę można przeglądać przez długi czas. I oglądać swoje ulubione bajki w nocy – jest to konieczne zasada w wielu rodzinach. Szczególnie kojące, usypiające bajki muzyczne. Jeżeli rodzice są zajęci i nie może odczytać chadushke ulubione historie snem, aby uzyskać pomoc od nich – nasze ulubione bajki. Każdego wieczoru, mogą być różne, z nową oryginalną fabułę. A następnie będzie można trzymać małą rozmowę edukacyjną z dzieckiem: to lubiłem, i że – nie tak; na jednego z bohaterów będzie jak dziecko; uczy galchonka kot Matroskin; Dlaczego nie otwierać drzwi nieznajomym w chacie, jak karać ich matka kozim kozlyatkam; jak chronić najsłabsze zwierzę w lesie. Można poprosić dziecko, aby wyjaśnić, dlaczego zając zrobił dobrze, gdy traktowane są zerwane jabłka na ich leverets, zwierząt leśnych i jak zwierzęta powrócił do Hare dobry; można po prostu znaleźć para z dzieckiem, który nauczył się liczyć do dziesięciu.

Porady dla rodziców

Ważnym aspektem w wychowaniu dziecka będą poznawać nowych przyjaciół. Kreskówki „Soyuzmultfilm”, których lista jest prawie nieograniczone, będzie ważnym narzędziem i asystent młodych rodziców. To jest tak ekscytujące, aby zaśpiewać piosenkę z bohaterów „The Bremy”, poszukaj buta Kopciuszka z księciem, aby zaprzyjaźnić się z wodą, co zawsze chciał latać.

Tak więc, "Soyuzmultfilm". Lista kreskówek są zwykle uszeregowane alfabetycznie, więc znalezienie ulubionej kreskówki, aby zobaczyć piwnicy.

I wtedy, i co sami rodzice? Naprawdę, jako dorośli, wczorajsze dzieci nie są rysowane do myszki komputerowej, aby wybrać i obejrzeć ciekawy kreskówek. To jak powrót do dzieciństwa, przez kilka minut – i trochę świni Funtik Mook; Wowa, podróże w Far Far Away królestwa i pociągu z Romashkovo; Umka i Mowgli; Myszy szczytowa i każdy Pishichitay.

Takie są niezwykłe historie powstały w „studio” Soyuzmultfilm. Lista kreskówek na przestrzeni lat jest wykonany specjalnie dla wygody użytkowników. Rzeczywiście, często zdarza się, że czas uwalniania osadza się w pamięci, a nazwa filmu – niestety. W tym przypadku lista może być nieoceniona.

Tak, lista studio animacji „Soyuzmultfilm” bardzo poważny. Istnieje ponad tysiąc filmów rysowane ręcznie i animacji lalek. I każdy z nich – mały cud.

A jeśli dorośli przestrzegane całkowicie zapomnianych prostych prawd, które są znane tylko do dzieci, to może być warte co najmniej sporadycznie, odsuwając od wszelkich trosk i problemów, aby siedzieć na ekranie telewizora lub komputera i oglądać ulubione kreskówki. To będzie całkowicie zmarnowany czas. Wręcz przeciwnie, każda nowa zanurzyć się niezapomnianą atmosferą czci radość dzieciom wczuć się w swoich ulubionych bohaterów i, pomimo faktu, że cała fabuła jest od dawna znany, martwić się o to, co dzieje się z nimi i cieszyć się dobrą zakończenie.