816 Shares 6413 views

Jak gotować ogórki svezheprosolnye

Solone, oni svezheprosolnye ogórki są uważane za ściśle letni przekąskę, ponieważ są one zazwyczaj wykonane w pośpiechu i przed rozpoczęciem masowych słoików typu twist na zimę. Ale co uniemożliwia nam pieścić się ze świeżym solenia zimą – bo teraz można kupić przez cały rok i świeżych ogórków i zieleni, a nawet więcej przypraw. Jednak zasadniczo, podczas nalewania ogórki, i jak to zrobić. Przypomnijmy kilka sprawdzonych metod.


Hot napełnienia

Świeże małych owoców umyte, cięte końce. Złożyć je na patelni (w słoiku w wannie), przeplatane z kopru, czosnku, posiekanych liści lub korzenia chrzanu, liść porzeczki (w lecie), liść laurowy, pieprzu. Wlać gorącą solanką (50 g soli w litrze wody) i pokrywę. Nazajutrz svezheprosolnye ogórki można spróbować!

Chłodny sposób solenia

Ta metoda jest dobra, że ogórki są bardziej ostre, ale oni przygotowują się trochę dłużej, 2-3 dni. Przyprawy i stosunek wody i soli jest taka sama, można dodać trochę cukru do solanki. Ogórki trzeba najpierw moczyć przez kilka godzin w zimnej wodzie, a następnie płucze się i rozcięcia. Można go wyciąć, aby przyspieszyć ich wzdłuż lub w poprzek. Ktoś nawet wyciąć kółka, jak sałatki, ale to nie będzie kryzys. Wypełnij solanki, przykryć pokrywką i umieścić w chłodnym miejscu. Tutaj masz svezheprosolnye ogórek zimno sposób – po prostu nigdzie.

Ogórki w opakowaniu – duch czasów

Ktoś wymyślił tę metodę i łatwiejsze życie i gospodyni amatorskie solenenkogo. Wykonane takie ogórki svezheprosolnye tylko w podróży. Weź worek plastikowy może być dwukrotnie dla niezawodności. Umyte ogórki są wycięte z końców, dla prędkości i może ciąć wzdłuż. W przypadku dużych ogórków, to lepiej pokroić na pół, a następnie wzdłuż. Następnie przygotować przyprawy: pieprz i gruba pieprz, czosnek – im więcej, tym lepiej, można nawet wyciągnąć łóżka, oczyścić i umieścić w torbie bezpośrednio z liści. Opcjonalnie – porzeczki liść, gałązka bazylii. Sól – łyżka na około dziesięć ogórków. Wszystko to mieści się w torbie zmieszanego z ogórków. Trzeba przytrzymać górną rękę i kilka razy, aby włączyć pakiet do wszystkich wymieszać zawartość. Wszystko jest teraz wiążąc worka i umieścić na półmisku. W ciągu dnia, możemy przewracać kilka razy, aby podświetlić sok równomiernie. Pozostaje ugotować ziemniaki i służyć svezheprosolnye ogórki, a wraz z nimi – słony czosnku i świeżych ziół.

Kilka Przegląd polityki

Kochamy ogórki fast food nie tylko dla świeżości i smaku. Po tym wszystkim, że nie mają żadnych elementów dla ochrony – octu, kwasu salicylowego, a drugi nie jest bardzo przydatne rzeczy. Jeśli ktoś dodaje je do starego solanką, po czym on (ona) nie ma pojęcia jak to zrobić svezheprosolnye ogórki. Ponadto, nie ma potrzeby, aby dodać cukier, aromaty i przyprawy nadwyżkę do niczego. Klasyczne ogórki kiszone – sól, pieprz, liście laurowe, czosnek, koper i woda. Inną cechą – nie mogą być przechowywane przez długi okres czasu. Jednak to nie musi przypominać, svezheprosolnye ogórki są spożywane bardzo szybko. Nawiasem mówiąc, w pustym zalewie może od razu rzucać nową partię ogórków. Smacznego.