272 Shares 4181 views

Placek przepis na 1 litr mleka (cienka)

Krok po kroku receptury dla placków na 1 litr mleka znana jest z wieloma pań. Po tym wszystkim, to deser jest bardzo popularne w naszym kraju. Jeśli nie wiesz dokładnie, jak należy zagnieść ciasto naleśnikowe, a następnie smażyć na patelni, a potem porozmawiamy o tym w niniejszym artykule.


Ogólne informacje na temat domowych deserów

Przed opisaniem krok po kroku przepis na naleśniki na 1 litr mleka, powinien nam powiedzieć jakie są te produkty.

Placki zwane produkty kulinarne, które zostały przygotowane przez prażenie (czas pieczenia) ciasto. Jest wylano na gorąco wyjechali w trasę, a następnie nadać kształt okrągły, przechylanie naczynia w różnych kierunkach.

Naleśniki przedstawiono w tabeli z bardzo różnych przekąsek. Czasami te produkty nadziewane mielonego mięsa lub innego wypełnienia.

And Delicious cienkie pancakes przepis klasyczne (w 1 litrze świeżego mleka)

Nie jest tajemnicą, że w wielu rosyjskich rodzin, dzień dobry zaczyna jeść smaczne naleśniki tłuszczowe. Jeśli masz 1 litr mleka i innych składników niezbędnych dla wspomnianego deser, będzie w stanie zadowolić wszystkich członków rodziny obfite i pożywne śniadanie.

Należy od razu zauważyć, że produkt mleczarski stosuje może być świeże, lekko kwaśnym. W każdym przypadku wyroby oparte są uzyskiwane bardzo smaczne.

Tak, jak wdrożyć przepis pancake na 1 litr mleka? Aby to zrobić, należy zakupić:

 • świeżego mleka krowiego (należy jedynie o wysokiej zawartości tłuszczu) – 1 l;
 • Jaja średniej wielkości – 3 sztuki;.
 • mąka pszenna – 2 kubki całości;
 • cukier biały – 20 g (na svomu smaku);
 • olej słonecznikowy – 4 dużej łyżki w produktach do ciasta i narybku;
 • proszek do pieczenia – 15 g;
 • sól, niezbyt duże – 1-2 łyżki deser (do własnych upodobań).

Gotowanie ciasto naleśnikowe cieczy ze świeżego mleka

Przepis na naleśniki na 1 litr mleka powinien być świadomy wszystkich gospodyń domowych. Po tym wszystkim, jeśli jest prawidłowo przygotowana, takie środki uzyskuje się bardzo cienkie, miękkie i smaczny.

Ugniatanie ciasta cieczy pancake 300 ml świeżego mleka krowiego był umieszczony w głębokim zbiorniku, a następnie dodano do niej trzech średnich jaj. Mieszając energicznie oba składniki widelcem, nie skręcić wlać duże soli kuchennej i cukru białego.

Spice całkowitemu stopieniu, nabiał i jaja masa jest bita widelcem taki sam przez jakiś czas. Po tym, dodaje się do nich olej słonecznikowy i sypki mieszaninę przesianej mąki i proszek do pieczenia.

Mieszać składniki z łyżką, są bardzo lepkie ciasto. Aby uczynić go bardziej płynny, stopniowo wlać całą resztę mleka. Jako takie, podstawa jest pokryta pokrywą i pozostawić na bok przez kwadrans. Ta ekspozycja przyczyni się do bardziej jednolitego ciasta.

naleśniki proces gotowania na patelni

Przepis oglądany placek (1 litr mleka 3 jaja) to poważna. Dlatego znane jest tak wielu ludzi.

Fry smaczne i obfite śniadanie elementów być grubościenne PAN. W tym celu, po czym wlano trochę oleju (około 30 ml), a następnie ogrzewany do bardzo wysokiej temperatury. Następnie przy użyciu kadzi ciasto rozłożone w gorące danie, i przechylając się w różnych kierunkach rozprowadzić po dnie. Jako takie, mleko naleśnik smażyć aż dolna część jest lekko rumiane. Wyłączanie urządzenia łopatę, jest ona przygotowana podobny czas.

Składanie naleśniki na śniadanie

Teraz wiesz, że krok po kroku przepis na naleśniki na 1 litr mleka. Cienkie produkty ułożone rozprzestrzenianiu na płaskiej płycie, a następnie skręcić w wysmarowane świeżego masła. Do stołu śniadanie przedstawiane z herbaty i mleka skondensowanego lub miodem.

Bardzo prosty przepis naleśniki na mleko (1 litr)

Jeśli nie lubisz klasyczne naleśniki, można użyć inny przepis na ich przygotowanie. Na przykład, produkty te okazują się bardzo smaczne, jeśli nie są one dodać mleko świeże i lekko kwaśny. Naleśniki w ten sposób będzie mieć przyjemny kwasowość i trochę wilgoci.

Aby zrobić pyszne domowe naleśniki, musimy:

 • lekko kwaśnego mleka krowiego – 1 litra;
 • średnie jajka – 2 szt;
 • mąka pszenna – 2 szklanki pełne;
 • biały cukier – 20 g (w zależności od smaku);
 • olej słonecznikowy – 4 dużej łyżki w produktach do ciasta i narybku;
 • Soda jadalnia – 1 łyżka małe;
 • Sól nie jest bardzo duży – 1-2 łyżki deser (do smaku);
 • wody przegotowanej i schłodzonej – dodanie dyskrecję.

Mesim kwaśne ciasto naleśnikowe

Placki oglądany receptury (2 jajka, 1 litr mleka) jest szczególnie korzystne dla tych, którzy często w lewo, a następnie kwaśnym produktem mlecznym. Rodzaj zsiadłe lekko ogrzewa się w dużej misce, a następnie dodanie do niej sodę łyżka do pieczenia i intensywnie mieszano.

Po kwaśne mleko przestaje pianki, wlać do białego cukru i soli nie jest zbyt duża. Również w misce rozbić jajka.

Ponownie wymieszać składniki otrzymaną masę żółtawego. Ku jej wcześniej powoli wlać przesianej mąki. Rezultatem jest lepka pasta. Złóż mu cienkie naleśniki nie będzie działać (tylko grubych placków), dlatego zaleca się skraplać, nalewając trochę schłodzonej przegotowanej wody.

Proces obróbki cieplnej

To nie ma znaczenia, co gotować mleko chude domowe naleśniki. W każdym przypadku powinno się smażyć w gorącej patelni, w którym najpierw trzeba dodać trochę oleju słonecznikowego.

Produkty wykonane z kwaśnego mleka, otrzymanego produktu przetargu i miękkie. W tym przypadku, muszą być całkowicie pokryte małymi otworami.

Podawać do stołu rodzinnego

Produkty Fry Rosy stanu naskórek świeżych mas (tłuszcz) oraz stos umieszcza się na płaskiej płycie. Doprowadza je do stołu rodzinnego gorącej. W tym produkcie, należy klin procy lub inny syrop i udekorować świeżymi owocami lub owocami.

pomocnych wskazówek

Aby dostać pyszne domowe naleśniki, należy:

 • Dokładnie wyrobić ciasto (można użyć mieszarki) i utrzymują bok około jednej czwartej godziny (z dodatkiem mąki całkowicie zmiękczonej).
 • Szybko rozprzestrzenił ciasto do miski i natychmiast przechylić go w różnych kierunkach.
 • Wstępnie podgrzać danie, smarowane olejem słonecznikowym.
 • Włącz urządzenie po drugiej stronie dopiero po ich górna część jest całkowicie sucha i pokryta wieloma otworami.
 • Nasmarować deser świeżych mas (nie chłodzi ją do placków).

Po spełnieniu tych wymogów, należy wyjść obfity i smaczny deser, który nie może odmówić żaden z członków rodziny.