433 Shares 3299 views

Skorpion kobieta

Piękno kobiety Scorpio wyłączne, tajemniczy i całkowicie magnetyczne. Ona wie, jak dumny z siebie. Będzie on prowadzony chęć dominowania i pozwolić człowiekowi prowadzić w związku, przynajmniej podczas zalotów. Ona wie, jak zahipnotyzować osoba staje się skuteczne, prawdopodobną przyczynę. Nie należy oczekiwać, kobieta Skorpion będzie ścigać się w twoich rękach przed tysiącem ludzi i krzyczeć głośno swoje uczucia. Zamiast tego, będzie zbliżyć się do ciebie, patrzeć na ciebie zmysłowy sposób i szeptać najbardziej romantyczne słowa uwodzicielski ton.


Jeżeli nie jesteś uczciwy wobec swoich uczuć, nawet nie starają się być blisko do kobiety Scorpio. Te piękne, przenikliwe oczy niej, ona może czytać dokładnie to, co jest w twoim umyśle. Można go łatwo zdemontować swoje prawdziwe intencje. To będzie obrazą dla niej i zapewniam was, że nie obrażać dobre dla twojego zdrowia. Nawet kiedy jej ton kojący, to rodzaj lokalizacji i obfitego uśmiechem, potrafi zaplanować najbardziej poważne kary. Kiedy kobieta Skorpion obrażony lub spowodowane przez ból, wściekłość wie granits.Togda, może to być osoba najbardziej brutalny i sarkastyczny w dużej mierze na tej ziemi.

Jeśli lubi okrutny oddanie, nienawidzi destrukcyjny złośliwość. Jeśli naprawdę ją kochasz, to powinniście wiedzieć więcej na ten temat. Ona ma bardzo hipnotyczne spojrzenie i moment oczy spełnić twoje, pójdziesz wchodzących w jej głębokiej pasji. Skorpion kobieta widać wyraźnie inspiruje osoby. Ona potrzebuje człowieka, który jest silniejszy niż ona, i słabość w niego nie dostanie jej sympatię w ogóle.

Pojawiła się jak prawdziwy mężczyzna, który może ją zdominować i jej dumny. W tym samym czasie, musi respektować jej indywidualność. Powinno to wyglądać lepiej, z inteligencją, musi być całkowicie filozoficzny i męski. Należy również ambitny i być w stanie poradzić sobie w trudnych sytuacjach z równowagą. Raz jest on przekazywany Scorpio kobieta rzuci was przy całej swej miłości i uwagi. Całe jej życie zacznie się obracać wokół ciebie, a to będzie niezwykle lojalny i bardzo zakochana.

Ona jest zakochana ze wszystkim, co jest z nią związane. Dla niej jest to prawie niemożliwe, aby mieć neutralne uczucia. Lub ona będzie głęboko cenionych i zaciekle nienawidzą. Jeśli któryś ze zmysłów nie będzie testowany, to będzie zupełnie obojętny wobec niej. Skorpion kobieta, jednak nigdy nie pozwól te uczucia vyrazhatsya. Jej ekspresja zawsze pozostaną neutralne, niczego nie zdradzając. Jej gniew jest bardzo źle, a lepiej jest wyjść z jej drodze, kiedy wymyka się spod kontroli. Skorpion Mężczyzna ma również tę cechę.

Jej życie osobiste jest ponad wszystko. W tym samym czasie, to nigdy nie powie, że jej sekrety zaufane, nawet ty. Nawet z tobą, będzie ona częścią prywatnej i lepiej nie wtrącać. To nie znaczy, że jest nieuczciwy.