829 Shares 9769 views

Ile to jest Bianca, białoruska gwiazda R'n'B

Kilka lat temu słynna piosenkarka Bianca występowała pod nazwą Yana Lipitskaya. To jej nazwa na scenie, która szybko zmieniła się w inną, bardziej egzotyczną. Prawdziwe imię dziewczyny to Tatiana. Zaczęła swoją karierę w 2001 roku. A teraz minęło już 13 lat, a młode piękno jest wciąż urocze, stało się coraz bardziej popularne. Patrząc na klipy piosenkarki, po prostu nie możesz zrozumieć, jaka jest Bianca, ponieważ wydaje się być tą samą, małą, słabą dziewczyną, jak poprzednio.


Wczesne życie Tatyany Lipitskaya

Tanya Lipitskaya urodziła się 17 września 1985 roku na Białorusi (miasto Mińsk). Cała jej urocza dziewczyna z dzieciństwa była zaangażowana w muzykę. Przede wszystkim była sympatyczna dla rosyjskiego folku R'n'B.

Nieco później Bianca pojechała z Niemcami. Przedstawiła repertuar lokalnym mieszkańcom, które się złożyła. Wielu zdziwiłoby się, gdy dowiedziała się, ile lat Bianca była wtedy, kiedy zdecydowała się na takie drastyczne zmiany w życiu. To bardzo proste: w wieku siedemnastu lat młody śpiewak wyjechał do Niemiec. W 2001 roku dziewczyna wzięła udział w międzynarodowym konkursie młodych wykonawców "Malva" i otrzymała pierwszy Grand Prix. Kontynuując studiowanie muzyki i uczestnicząc w różnych konkursach, piosenkarka doskonaliła swoje umiejętności i wykazała się talentem.

Dzisiaj każdy zna piękną Biankę ze względu na jej niezwykłe kompozycje. W 2005 roku pierwsza piosenkarka została zaproszona do udziału w konkursie Eurowizji i reprezentacji Białorusi, ale odmówiła. Wykonawca wygląda tak młodo, jest popularna, piękna, utalentowana, więc nic dziwnego, że wielu fanów interesuje tyle lat Bianca.

Ciekawe fakty o życiu wokalistyki

Nie mniej interesujące dla słuchaczy Bianchi będzie informacja o jej osobistym życiu i parametrach rysunku. Według znaku zodiaku Lipitskaya jest dziewicą, jej wysokość wynosi 163 cm, a waga – 58 kg. We wczesnych latach, gdy śpiewała w chórze miejscowej, została wydalona, ponieważ nauczyciele nie lubili niekonwencjonalnego występu młodych talentów. Od tego czasu dziewczyna przeprowadziła się do studia pop. Nieco później otrzymałem propozycję pracy w projekcie "Serega".

Droga do chwały

W 2005 roku piosenkarka nagrali razem z Max Lawrence prawdziwy hit zatytułowany "Swan". Ścieżka dźwiękowa natychmiast stała się popularna i była związana z fanami z filmem "Walka z cieniem", ponieważ została pomyślnie wstawiona do filmu. Pseudonim Bianca pojawił się zaraz po współpracy z Serega.

Po tym, jak młoda gwiazda poczuła chwałę i zdała sobie sprawę, że lubi ludzie, dziewczyna zdecydowała się na prawdziwy rewolucję w rejonie R'n'B. Zanim nie zrobi to dla nikogo. Całą różnicą między jej stylem jest obecność liryki i połączenie nowoczesnej muzyki z rosyjskimi instrumentami ludowymi. Po tym, jak Bianca wyznaczyła cel, wydała album z dwunastoma piosenkami, które w pełni odpowiadały wszystkimi pomysłom piękna. Pokrywa jest ozdobiona oszałamiającym zdjęciem. Bianca jest piosenkarką, która zdobyła dziesiątki tysięcy serc swoimi singlami i nadal to robi.

Kreatywność dzisiaj

Specyfika śpiewaka polega na tym, że sama pisze wszystkie kompozycje, a równa się jej idolem – Beyonce. Kiedy zobaczysz młodego śpiewaka na ekranie telewizora, po prostu chcesz wiedzieć, ile lat piosenkarki Bianca. Być może będziesz zaskoczony, ale ona ma 28 lat, choć nie można powiedzieć o 18. Mamy nadzieję, że przez długi czas będzie mogła zadowolić fanów nowymi ekskluzywnymi hitami.

Do tej pory Bianca zanotował pięć popularnych albumów, zagrał w dwunastu klipach i śpiewał w duecie ze sławnymi wykonawcami. Teraz stało się jasne, dlaczego wszyscy zastanawiają się, jaka jest Bianca, bo nie może się martwić duszy ludzkiej. Poza tym, po poznaniu idola więcej informacji, fani stają się trochę bliżej ich gwiazdy.