665 Shares 3919 views

"Blast from the Past" filmu. Aktor Brendan Fraser Brendana Freyzera biografia. "Blast from the Past": aktorów i ról

Jak wiecie nieznanego świata, zwłaszcza, gdy po raz pierwszy zobaczyć rzeczywistość wokół siebie? To jest to, co mówi, bezpretensjonalny obraz „Blast from the Past”. Aktor, który grał główną rolę, a także ciekawostki o filmie będzie przedmiotem naszego przeglądu.


Ciekawość plot

Obraz zostały wydane w 1998 roku. Chociaż studio nadzieję na inny skutek od kasie, ona jeszcze udało się odzyskać spędził budżetu. Wydawało się, bo miał wszystkie warunki wstępne: wybitnych pisarzy pracujących w gatunku komedii, łatwość narracji pierwszych gwiazd Hollywood. Mimo ciepłych krytyków powitalnym przynieść zysk przystojny filmu nie powiodło się.

Jaka była kluczowym elementem, który doprowadził do sukcesu obrazu „Blast from the Past”? Aktor zawarte męską postać, według widzów, pozostał główną dekorację filmu. Że narracja jest zbudowany wokół niego. Adam Webber od ponad trzydziestu lat w bunkrze krajowym, ponieważ jego rodzice bali się konsekwencji ataku nuklearnego, który nastąpił w latach 60-tych ubiegłego wieku. Na szczęście, jak wiemy z historii, nic złego się nie stało, ale Adam, „wybierz” do wolności w połowie lat 90., musiał na nowo odkryć ten świat …

Charyzma i urok

W opowieści, akcja toczy się w Ameryce. Producenci odlewania podniósł czołowym aktorem na tej podstawie. W rezultacie otrzymali mieszaninę niesamowitej charyzmie, która została wypełniona męskiego charakteru w filmie „Blast from the Past”. Aktor Brendan Fraser, choć i uważa się za pochodzący z Indianapolis, spędziłem dużo czasu na drodze. Wanderlust przyszedł do niego ze swoim ojcem, biurze turystycznym dla kierownika. Dzięki niemu, Brendan w okresie dojrzewania , a nie tylko odwiedził Kanadę, Szwajcarię, Włochy i Londynie, ale musiał nauczyć się żyć i trochę tam. To z kolei pozwoliło mu zapoznać się z mentalnością różnych narodów, aby dowiedzieć się, tradycje i kulturę obcych. Jego pierwszy sukces działając Fraser osiągnęła na scenie w Londynie, uczestnicząc w produkcjach Tennessi Uilyamsa.

Nie „Bang …” Zjednoczone

Fraser zyskał uznanie publiczności, a jego osiągnięcia nie pojawi się film „Blast from the Past”? Aktor aktywnie pojawić się w 1991 roku i niemal od razu wszystkich swoich obrazach zdobył sukces. „Pustymi Heads”, „Fallen Angels”, „Frozen Californian” Pierwszy sławę przyniósł parodia i obraz komedia „George prosto z drzewa”, w którym zgrabnie skoki na winorośli i, ku uciesze widza, zademonstrował swoją pompowana w górę tułowia. Po „Powiew przeszłości” Frazier grał w nie mniej kultowego i punkt orientacyjny w karierze, film „Mumia”.

Inni aktorzy filmu „Blast from the Past”: główny bohater żeński

Obraz nie jest ograniczona do udziału Brendana Freyzera. Dla reszty gwiazd Hollywood, film stał się wielką szansę po raz kolejny, aby pokazać swój talent. Dziewczyna głównego bohatera o imieniu Eve, który wytrwa, grany przez Alicia Silverstone. Kariera dziewczyna zaczęła brać udział w klipie, a wygląd Aerosmith na okładce kolorowych magazynów, a dopiero potem kręciliśmy film. "Blast from the Past" – nie pierwsza praca Alicji. Najbardziej znanym filmem z jej prace – obrazy „True Crime”, „Clueless”, „nadbagaż”.

"Blast from the Past": aktorów i ról

Wspieranie role odgrywane przez nie mniej utalentowanych i znanych gwiazd Hollywood. Tak, chłopak Ewy, który jest zazdrosny o jej nowego kumpla do Adama, wykonywane przez kanadyjski komik Deyv Fouli. Epizodyczny sposób Dr Niny Eron urzeczywistnił piosenkarz i producent Dzhenifer Lyuis. Jako aktorka, była pamiętany za jego role oglądalności dominującego matki i silnych mężczyzn pochodzenia afro-amerykańskiej. Rodzice Adam Webber grał wybitny osoba „fabryce snów”, nie trzeba przedstawiać: Sissi Speysek i Kristofer Uoken.