264 Shares 7778 views

Laptop Acer Aspire E15: Cechy sterownik

Acer inżynierowie Tajwańska firma zaprezentowała swoje nowe stworzenie – seria notebooków Aspire E15. Na pierwszy rzut oka, jest to wspólny komputer urządzenie ze standardowym wzorem. Ale w rzeczywistości, użytkownik otrzymuje dostęp do potężnego sprzętu i zaktualizowanym interfejsem. Twórcy starali się zrobić wszystko, aby oddanych fanów Acer Aspire linia nowego produktu przyszedł „do smaku”.


Cechy zewnętrzne i wzornictwo

Natychmiast należy zauważyć na cechy mieszkaniowych Acer Aspire E15. Grubość urządzenia wynosi tylko 30 mm. Gabaryty komputera. – 38,2 25,6 15,6 kompaktowe urządzenie cm calowy ścisłej konstrukcji posiada plastikową obudowę z niewielkimi wkładkami metalowymi. Całkowita masa jest nieco mniejsza niż 2,5 kilograma.

Warto zauważyć, że zastosowanie jako materiał podstawowy jest z tworzywa sztucznego, to pozwoliło producentowi poprawnie zapisać. Fakt ten z kolei wpływa na ogólny koszt laptopa. Również godny Acer Aspire E15 uruchomić Monitor cechy. Po utworzeniu specjalnej matrycy ze wzmocnionej reprodukcji kolorów została wykorzystana. Standardowa rozdzielczość 15,6 cala – 1368h768. Zniekształcenia wyświetlacza na boki jest minimalne. Wśród innych cech monitora można zidentyfikować podświetlenie LED, TFT-board i wsparcie HD-mode. Na powierzchni znajduje się zaledwie trzy USB porty, napęd DVD-ROM. Co ciekawe, nowe deweloperzy modelu linii postanowiliśmy wrócić do pełnej klawiatury z dodatkowych przycisków funkcyjnych. Klawisze są ciche i komfortowe. Jednak wielu użytkowników nie lubi «Enter» przycisk, który, ich zdaniem, jest zbyt cienka.

Główną wadą tego ciała kąt otwarcia pokrywy. Wszystkie wiodące marki już dawno minęło 180 stopni lub więcej, ale nie Acer. Ta cecha jest nawet mniej niż to było wcześniej ogłoszone w komunikacie prasowym. Kąt otwarcia w E15 musi być 160 stopni, ale w rzeczywistości w najlepszym wypadku 140. zawiasy mocno dokręcone, więc po zamknięciu pokrywy należy uznać, że nie jest on zatrzasnął.

wskaźniki skuteczności

W rzeczywistości, istnieje kilka wersji Acer Aspire E15. cechy procesora różnią się one od liczby rdzeni i częstotliwości. Również mocniejsza wersja znacznie lepsza część graficzny i wydajność pamięci. Niemniej jednak ocena dostaje E15 Seria liderem sprzedaży, który posiada optymalne właściwości przy odpowiedniej wartości.

W pierwszej kolejności przeznacza procesor procesora. Deweloperzy Acer są wierni swoim tradycjom, tak chipset jest zamawiany z AMD. Modelować E2-6110 paski. Procesor ten zawiera 4 rdzenie równoważnik każdego z 1,5 GHz. Nie jest to najbardziej rozbudowana wersja, ale jej wystarczająco dla wymagających gier, a dla dobrego oprogramowania multimedialnego. Ilość pamięci RAM – kolejna zaleta, która może oferują laptopa Aspire E15. Charakterystyka paski RAM może wahać się od 4 do 16 GB. Korzystnie, zestaw zawiera co 8 GB pamięci typu DDR3L. W razie potrzeby, można łatwo dodać kolejny moduł, na korzyść tego istnieje dodatkowe gniazdo. Jest wsparcie dla wymiennych kartach pamięci, w tym formacie SD. Dysk twardy docenić pojemności 1 TB.

Kuszące w Acer Aspire E15 grafiki cechy. Wydajność chipsetu AMD pozwoli na minimalnych opóźnień oraz utraty jakości odtwarzać wszelkie formaty wideo i obsługują najbardziej wymagające gry z 3D-wygaszacze. Typ kontrolera – Radeon R2 na technologii DDR3L. Ta karta graficzna jest na tyle, aby nie przeciążać procesora i pamięci RAM nadrzędnego.

Multimedia i kierowca

E15 seria notebooków obsługuje wszystkie międzynarodowe przenośne interfejsy: USB, VGA, HDMI i sieciowy RJ-45. Część oprogramowania do komunikacji z globalnej sieci z wykorzystaniem technologii Gigabit Ethernet. Aby uzyskać dostęp do bezprzewodowego urządzenia komunikacyjnego wykorzystuje poziom 3 aspekt IEEE 802.11. System operacyjny składa się z laptopem Windows, zaktualizowanego do wersji 8.1. Ten OS został uznany przez użytkowników w najbardziej komfortowe i wydajne dla wszystkich MS Windows nowej historii (od 2007). Acer Aspire kierowcy E15 prawie nie trzeba. Twórcy starali się uczynić chipsety automatycznie interakcji z OS. Warto zauważyć, że obsługuje sterownik Acer Aspire E15, tylko 64-bitowych. W przeciwnym razie będzie to kolidować z systemem operacyjnym.

Wiosną 2015 roku, na rynku pojawiła E15 notebook z lekkiej wersji systemu Linux.

Funkcje bateria

W całej linii Acer Aspire baterią 6 komórek. Model E15 pojemność ładowania 2500 mAh standard.

W trybie pracy z baterii umiarkowany więcej niż wystarczające dla dobrego 4 godziny. Jeśli włączysz opcję automatycznego oszczędzania energii, akumulator może trwać do 6 godzin. Jednak w tym trybie nie będą dostępne, a gra multiplayer, a poziom luminancji spada do minimum. Opcja ta jest idealna do czytania e-książek. W ramach maksymalnej aktywności, czyli za pomocą dołączonego bezprzewodowym dostępem do Internetu, gier i filmów, poziom naładowania baterii będzie trwać 1,5 godziny.

Porównaj E14 i E15 Aspire

Najnowsze modele w składzie Aspire E14 i E15 są. Główną różnicą pomiędzy urządzeniami jest przekątną monitora – 14 i 15,6 cala, odpowiednio. Rozdzielczość obu modeli są takie same, jak reszta cech wyświetlaczy.

System operacyjny urządzeń opartych na platformie Windows 8.1. Na Acer Aspire E15 charakterystyk znacznie lepiej niż E14. W szczególności odnosi się to do ilości pamięci RAM oraz kartę graficzną. E15 umożliwia do 16 GB pamięci RAM, gdy 14-tego modelu – tylko do 8 GB. Ponadto, procesor graficzny dla notebooków 15,6 cala jest przedstawiony nowsze wersje Radeon R.

E14 zgubione urządzenie ładowania baterii w trybie autonomicznym do 4 godzin, E15 – do 6 godzin, natomiast 14-calowy laptop o wiele więcej kolorów i stylowa konstrukcja budynków ..

Recenzje notebooków Aspire E15

Z głównych zalet urządzenia można odróżnić montaż wysokiej jakości, przyzwoitą wydajność, rozsądną pojemność baterii, szybki silnik, kolorowy i łatwy w użyciu interfejs. Laptop wart około 300 dolarów. Miłośnicy gier wideo zachwyci w wydajności grafiki Acer Aspire E15. Pomimo bardzo przeciętnych danych sprzętowych, laptop pewnie poradzić sobie z najbardziej wymagającymi aplikacjami.

Użytkownicy E15 wielokrotnie zauważyć bezgłośną pracę nawet podczas oglądania wysokiej jakości strumienia wideo w urządzeniu. Chłodnica przyspieszone łagodnie tylny panel nie jest ogrzewany.

Sama laptopa bezpieczne i wygodne. Nadaje się zarówno do pracy jak i rozrywki.