534 Shares 3484 views

Z serii „Scary Tales”: przeglądy Ocena filmu

Mydła zyskały popularność wśród publiczności bardziej wiele lat temu, ale w dzisiejszych czasach, gdy osiągną nowy poziom i stać się bardziej dostępne dzięki Internetu. Każdego roku, powietrze jest uzupełniana ogromną ilość nowej serii, a jeden z nich – to „Scary Tales”, opinii, która bez wątpienia będzie obudzić w was pragnienie, aby go zobaczyć.


produkcja

Rozwój seria rozpoczęła się w 2013 roku, co natychmiast ogłosił na antenie. Widzowie z zapartym tchem czeka na tej ekscytującej i ponurej historii. Zdecydowano, aby w pierwszym sezonie 8 epizodów do filmowania, który zabrał czterech dyrektorów, odpowiednio, jeden dla każdej serii 2. Opracowanie scenariusza Dzhon Logan zaangażowany i stał producent wykonawczy Sam Mendes. Ich osiągnięcia obejmuje szereg filmów i oprócz serialu „Scary Tales”. Recenzje od krytyków i publiczność do swoich poprzednich pracach głównie pozytywne, a filmy, w tym znanego filmu „007: Współrzędne” Skayfoll „” mieli wielki sukces. To nie jest zaskakujące, że nowa seria była tak szybka otsenon publicznego.

Charakterystyka serii

Ta historia zabiera widzów w wiktoriańskim Londynie, gdzie wraz z bohaterami czoła przerażającym i mrożące krew w żyłach wydarzeń. Sir Malcolm Murray i tajemnicza Pani Vanessa zmontować zespół zdolnych i odważnych bohaterów, aby wybrać Mina Harker, który zniknął w najbardziej tajemniczych okolicznościach. Są one połączone przez doświadczony bandyta Itan Chendler Victor Frankenstein i Dorian Gray. Zgadłeś, wizerunki bohaterów są zapożyczone z największą książki grozy, że wiele filmów zostały dokonane, ale pierwszy koncert, gdzie spotkali, to było „Scary Tales”. Odpowiedzi o nim natychmiast wypełnił internet, a wskaźniki zaczęły stopniowo wspinać. Nie jest to zaskakujące, ponieważ od pierwszej minuty, on pogrąża się ekscytujące i przerażające czasami szalona atmosfera i sprawia, że chce natychmiast zobaczyć cały sezon.

W serii „Scary Tales” (Sezon 1): opinie, fabuła i ocena

Z angielskim tytułem serii jest tłumaczone jako „halfpenny horroru” lub „horror za grosz”. Pojęcie to wyznaczony cotygodniowy odczyt dla klasy robotniczej, która była uważana za niskiej jakości i kosztów dość tanie. W pierwszym sezonie przed publicznością Wręcz przeciwnie, wydaje się bardzo wysoką jakością horror. Jest pełen sentymentalnych momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bohaterami Quest Mina są konfrontowane z koszmarów z zaświatach i mistycznych potworów, które trzeba pokonać. Pierwszy sezon wykazały bardzo wysokie oceny, opinie widzów przekroczyła wszelkie oczekiwania, więc kanał Showtime natychmiast przedłużyła serię dla drugiego sezonu.

Recenzje drugiego sezonu

W rok po spektakularnym sukcesie pierwszego sezonu w maju 2015. iść dalej. Przed publicznością pojawił się ponownie znane i ulubione postacie z serii „Straszne opowieści”. Opinie o nim od razu zaczął się szerzyć w całej sieci. Niektóre z nich nie były bardzo pomocne. Wielu widzów wciąż pamiętał, co było wspaniałe przeszłości epizody, i byli zdania, że nowy sezon nie będzie tak spektakularny. oddanych fanów, z drugiej strony, zostały doczekać kontynuacji, spekulowali na temat wydarzeń i ich oczekiwania zostały spełnione. Kilka nowych znaków są harmonijnie mieszany w „Scary Tales” (sezon 2), których opinie wskazują na fakt, że ich bohaterowie spadły na uwadze publicznej. Teraz czekamy na rozwój swoich bohaterów w następnej serii. Tym razem publiczność zachwycił Hekate Poole, którego matka, Evelin Pul, również stał się jednym z głównych aktorów.

obsada

Wielu aktorów w rolach głównych w serialu już dawno zyskał sławę i uznanie na całym świecie. Należą do nich wielką Eva Green, znany z ról w filmach "The Dreamers", "Casino Royale" i "Sin City". Również godne wzmianki specjalnej folii weteran Timoti Dalton, dwa razy, aby spróbować na obrazie Jamesa Bonda. Rola odgrywana Ethan Chandler Josh Hartnett, które stanowią ponad dwudziestu obrazów. Główną dekoracja obsada, zwłaszcza dla płci pięknej, młodzi aktorzy stają Garri Tredevey i Riv Karni, który zyskał popularność po powietrze wyszedł serii „Scary Tales”. Opinie o nich, często miłosne natura, teraz ciągle miga na forach i dyskusjach. Fani „Doctor Who” będzie szczęśliwy widząc Billi opłacanej, aw przyszłym roku dołączy do obsady Broadway legenda PETTI Lyupon.

Seria dla dorosłych

Zanim zdecydujesz się zobaczyć „Scary Tales”, opinie filmowe staną się nieodzownym asystent, bo dla wielu widzów, niektóre sceny mogą wydawać się, aby przejść dalej. Seria otrzymała ocenę 18+, co wskazuje na obecność w nim wiele scen ukazujących przemoc, okrucieństwo i stosunków seksualnych. Sceny erotyczne są obecne w niemal każdej serii i może szokować nieprzygotowanego widza przez fakt, że nie zawsze są one standardem. Dlatego lepiej jest z góry wiedzieć, że seks między członkami tej samej płci mogą być zaskoczeni w serii „Scary Tales”. , opinie, oceny i opinie mimo to nadal pozostał dodatni. Również nie zaleca się oglądania dla osób o słabym sercu, ponieważ nadmierne ilości brutalnych i przerażających scen. Jednak jeśli lubisz takie rzeczy, ta seria zdecydowanie zasługuje na uwagę.

ocena

W ostatnich latach, w świetle wielu było świetne nowa seria, i „Scary Tales” są wśród nich. Popularnym źródłem „kinopoisk” jego ocena jest 7.9, co jest dość wysoki wskaźnik. Jest mało prawdopodobne, aby znaleźć się w ogromnej rosyjskiej sieci negatywne opinie, ponieważ prawie wszystkie z nich chwalił show. Jednak jego sukces wykracza daleko poza jednym kraju. Popularna strona zagraniczna IMDB rating 8.2, a jego szacunków ponad 50.000 widzów! Według kanał Showtime serii „Straszne opowieści” (1 sezon) ocen, które były i pozostają zatwierdzająca zebrane na ekranach znacznie większą liczbę widzów niż 2 sezonu. Jego widownia nie mogła nawet osiągnąć próg 600 tysięcy, chociaż liczba epizodów została zwiększona aż o dwa. Ale pisarze i reżyserzy mają wielką szansę, aby zaradzić tej sytuacji poprzez usunięcie wspaniały sezon 3 w przyszłym roku.

strzelanie

Pomimo faktu, że seria amerykańskiego robione, wszystko strzelaniny doszło w Irlandii. Dublin stał się ogromnym dobrodziejstwem dla twórców, którym udało się odtworzyć atmosferę epoki wiktoriańskiej. Filmowania dla telewizji – to zawsze jest trudne zadanie, które nie jest oszczędzony i serii „Scary Tales”. Recenzje aktorów podczas kręcenia filmu, choć w większości przypadków są zachwyceni, wszyscy wiemy, jakie to trudne zadanie, muszą podróżować. Po pierwsze, kobiety muszą nosić długie, ciężkie suknie. Po drugie, w tej serii, większość scen jest naprawdę przerażające, i przyzwyczaić się do obrazu, czasami konieczne jest, aby podjąć pewne ryzyko. Ponadto, wiele scen są skomplikowane pod względem zaawansowania i je realizować potrzeba dużo czasu i wysiłku. Po trzecie, aktorzy zawsze muszą nauczyć się czegoś nowego. W wywiadach i reklamach dotyczących fotografowania, wielu z nich odpowie ciepło o nim. To właśnie sprawia, że pokaz tak uderzające, jak mówią o nim.

Recenzje znaków

Uniwersalny entuzjazm wzbudził wielkie Eva Green, grając rolę Vanessy Ayvz. Wiadomym jest, że postać ma zdolności psychiczne, ale nie jest to jedyna tajemnica w jego arsenale. Jeśli przeczytać, można zauważyć, że stał się ulubieńcem widzów charakter. I nic dziwnego, bo przyzwyczaiłem się do zdumiewający sposób, że pasuje idealnie.

Żeńskiej publiczności, oczywiście, z wielkim entuzjazmem omawia męskich postaci, z których każda przyciąga uwagę przez jego wyjątkowości, lekkim szaleństwem i olśniewający wygląd. Komentarz mówi, że wszystkie znaki udało się doskonale ucieleśniają obrazy książkę na ekranie. To właśnie ta cecha odróżnia serię od innych adaptacjach „Scary Tales”. Opinie o show, oczywiście, są niejednoznaczne i mogą ze sobą sprzeczne, ale prawie każdy z nich, o których mowa genialny członek obsady. Być może większość publiczności była w stanie przyciągnąć dzięki niemu.

Czy warto oglądać?

Oczywiście, show jest oryginalne, niepowtarzalne pomysły i zawrotnej zwroty akcji. Dodaj do tego fascynujące aktorów, znakomite grafiki komputerowej, dekoracji i atmosfery faworyta publiczności, a otrzymasz jeden z najlepszych serii naszych czasów. W nim znajduje się specjalne specyfika, ale to, co sprawia, że jest tak niezwykły. Jeśli nadal w myślach o tym, czy do oglądania „Scary Tales”, przeglądy filmu może pomóc. Ale ważne jest, aby pamiętać, że nie zawsze są obiektywne. Ktoś z widowni narzeka słabej fabuły i narracji napięta, ktoś mówi, że seria niepotrzebnie okrutne i wulgarny, a ktoś po prostu nie lubi ten gatunek. Ale większość opinii wciąż pochylony ku niekwestionowany zatwierdzenia.

Wielu powie, że seria była w stanie wchłonąć tak wiele uwagi po raz pierwszy i powodować chęć oglądać wszystkie kolejne sezony. Ktoś napisał, że był zepsuty, a którzy, przeciwnie, bardziej jak sequel. W jednym zdaniem wszyscy są zgodni: Eva Green odegrał niezwykłą rolę, zachwycił wszystkich. Przynajmniej ze względu na jej metamorfozy warte oglądania kilku odcinków. Ogólnie rzecz biorąc, opinie mogą być bardzo zróżnicowane, więc najlepiej jest je przeczytać bez uprzedzeń, a następnie skupić się na własnych zainteresowań i potrzeb.