378 Shares 6740 views

15 rzeczy, które musisz odmówić, aby stać się szczęśliwym człowiekiem

Przed oczami lista składająca się z 15 elementów, w przypadku awarii, z którego życie popłynie dużo łatwiejsze. Posiadamy wiele stanowisk wewnętrznych, co prowadzi do bólu, cierpienia i ciągłego stresu, zamiast po prostu pozwolić, aby pozwolić im odejść i wreszcie zanurzyć się w pełnej wolności. Ale zamiast tego, mamy również zamiar mocno przylgnąć do nich. Nadszedł czas, aby przestać robić to przychodzi teraz, począwszy od dzisiaj, będziemy systematycznie pozbyć się tych elementów, które nie potrzebują, a zacznijmy pozytywnych zmian w ich życiu. Zostań szczęśliwy człowiek może mieć dzisiaj, tak – śmiało!


1. Pozbądź potrzeby zawsze i wszędzie mieć rację.

Wielu z nas na co dzień stosować się do stabilnej pozycji, w której stale czuć się jak w przypadku wszelkich problemów i konfliktów w życiu, nawet w przypadku, gdy ze względu na to może złamać się relacje z emocjonalnie bliskiej osoby, nawet w tych momentach, gdy jego własny „słuszność” przynosi ból serca siebie i ludzi wokół. Gdy czujesz chęć przyłączenia się do walki o prawo, zapytać krajowy problem jak to było robione przez dr Wayne Dyer: „Jaka jest różnica w jaki sposób mam rację, czy źle Co w niej jest dla mnie moje ego jest tak duża?” ,

2. Daj się potrzebę kontroli.

Stać się szczęśliwym człowiekiem może być, gdy gotowy zrezygnować z potrzeby kontrolowania wszystkich bez przerwy, co się z wami i wokół was. Dotyczy to sytuacji, zdarzeń, innych ludzi, i to nie ma znaczenia – to blisko współpracowników lub po prostu pozwolić im być w swoim życiu, w mniejszym lub większym stopniu, i będzie można zauważyć, jak znacząco poprawić swój wewnętrzny stan zdrowia.

„Niech cały świat to osiągnąć i zdobyć tych, którzy go puścić, jeśli nie zamierzamy tego robić – .. Wygrywasz świat” – tak powiedział Lao Tzu.

3. Daj się do winy we wszystkich jego przejawach.

Nie obsługują swoje potrzeby innych opłat, które nie posiadają coś, co czujesz lub nie czują. Stop, aby umieścić zasilanie ramionach kogoś innego i wziąć odpowiedzialność za swoje życie i będziesz zaskoczony tym, że zaczynają się szczęśliwym człowiekiem.

4. przerwać oglądanie i wyniszczenie.

Bardzo duża liczba osób czuje się źle ze względu na szkodliwy sposób myślenia, wypełnione dużą ilością negatywnych dla siebie. Nie wierz we wszystko, że twój umysł powie.

„Umysł jest wspaniałym narzędziem w przypadku, jeśli wiesz jak go używać prawidłowo. Gdy stosowane niewłaściwie, staje się destrukcyjne narzędzie” (Eckhart Tolle).

5. Odrzucić przekonania, które ograniczają ci.

Nie pozwól, aby twoje stare przekonania mają władzę nad wami, nie pozwól im dyktować, co można, a czego nie można. „Wiara – nie jest to pomysł, który należy do umysłu, jest pomysł, że posiada” (Hibiscus Alley).

6. Przestań narzekać.

Pozbyć się teraz swojej stałej potrzebie narzekać ludzi, świat i wszystkie rzeczy, które sprawiają, że jesteś niezadowolony i przygnębiony. Pamiętaj, że nic nie będzie wiać ci ten opłakany stan umysłu, jeśli tylko nie są pożądane. Nie lekceważ potęgi pozytywnego myślenia, staje się człowiekiem szczęśliwym i myśl w lekkim tonie. Przestań narzekać i będzie znacznie poprawić jakość życia!

7. Zanurz się w luksusie krytykować wszystkich i wszystko.

Pozbyć się pragnienia ciągle krytykować rzeczy, aktualne wydarzenia oraz inne osoby, które różnią się od siebie. Wszyscy jesteśmy różni, ale każdy z nas chce być szczęśliwy, być kochanym i zrozumiałe. Wszyscy chcemy czegoś, podobnie jak coś lub ktoś chce nam zrobić jakiś udział.

8. Porzuć potrzebę zrobić wrażenie na innych.

Zatrzymaj wreszcie spróbować brzmieć osoby, które naprawdę nie są. W tej samej chwili, kiedy przestać udawać kogoś innego i zdjąć wszystkie swoje maski, można spotkać prawdziwe i uwagę innych, a więc będą skierowane na ciebie bez ciężki wysiłek.

9. Nie odporne na zmiany.

Zmiany – jest zawsze dobry, pomogą one znacznie poprawić swoje życie i życie tych wokół ciebie. „Wystarczy podążać za szczęściem, a zobaczysz, jak wszechświat pokaże drzwi w miejscach, które kiedykolwiek widziałem de jedynie mury” (Dzhozef Kempbell).

10. Odrzuć etyki.

Zatrzymaj powiesić etykiety na ludzi i wydarzenia, których nie można zrozumieć, wystarczy otworzyć swój umysł.

„Wyższa niewiedza, forma jest w przypadku, gdy odrzucają coś, nic o tym nie wiedząc” (Dr. Ueyn Dayer).

11. Porzuć swoje obawy.

Strach to tylko złudzenie, w rzeczywistości nie jest – to ty go stworzył siebie, wszystko jest tylko wasz umysł. „Jedyną rzeczą bać, jest sam strach” (Franklin Ruzvelt).

12. Porzuć swoje wymówki.

Zbierz je wszystkie w pudełku i powiedzieć im, że są one oddalone. Ile razy możemy ograniczyć się siłą własnych wymówek, zamiast tego, co się rozwijać i pracować nad sobą i poprawy własnego życia, znaleźć wymówkę, aby nie zrobić. Wystarczy, aby to zrobić.

13. puścić z przeszłości.

Tak, to jest naprawdę bardzo trudne, zwłaszcza gdy przeszłość wygląda lepiej niż obecnie, a przyszłość wydaje ciemną farbę. Należy jednak pamiętać, że w tej chwili – to wszystko, co masz, i nigdy nie będzie. Puścić z przeszłości, rozkładana tęsknoty za nim, to już nie wystarcza, aby oszukać siebie, być tu i teraz, i cieszyć się chwilą.

14. Załączniki uniknąć.

Można oddzielić siebie od wydarzeń i rzeczy, które otaczają cię, to nie znaczy, że masz zrezygnować z uczucia miłości do wszystkiego, no. Miłość i uczucia są zupełnie inny charakter i uczucia generowane przez obawy przed utratą czegoś, a miłość – to zawsze coś czysty, miły i bezinteresowny. Gdzie ona jest, nie ma miejsca na strach, gdy okazuje się to, trudno ująć w słowa to spokojny szczęście.

15. Należy unikać zakłóceń w swoim życiu oczekiwań innych ludzi.

Wielu ludzi, żyć ich życiem w bezpośredniej odpowiedzi na to, co inni myślą o nich: rodziców, nauczycieli, przyjaciół i wrogów. Tacy ludzie całkowicie ignorować ich wewnętrzne pragnienia i swój wewnętrzny głos, byli tak zajęci, że odpowiadają opinii innych, że ten wyścig stracić całą kontrolę nad swoim prawdziwym życiu. Zdawać sobie sprawę z tego, co masz w magazynie tylko jedno życie, a ona prawo mieszka w tej chwili, trzeba być właścicielem, nie pozwól opinie innych, by odciągnąć cię od ścieżki.