603 Shares 8595 views

obsługa hotelu i turystyka College, St. Petersburg: Wymagania wstępne

Obsługa hotelu i College turystyka (St. Petersburg) przygotowuje wykwalifikowanych i konkurencyjnych specjalistów, którzy będą w stanie pracować w branży restauracyjnej. Należy zauważyć, że absolwenci mają możliwość ubiegania się o pracę w firmach, które otworzyły oddziały na całym świecie.


Trochę o instytucji edukacyjnych

College znajduje się w kulturalnej stolicy Rosji. Piotr został założony w 1703 roku jako jeden z ważniejszych ośrodków imperium. Ze względu na fakt, że stan ten przetrwał do dziś w szkole uczą się dużo obcokrajowców lub studentów nierezydentów.

W 2009 roku obsługa hotelu i turystyka College (St. Petersburg) został zwycięzcą projektu „Edukacja”, co wskazuje na jego wysokiej jakości szkolenia.

Kiedy złożyć wniosek?

Od 16 maja do 15 sierpnia otrzymała wniosek o zasadach szkolenia (budżecie) w pełnym wymiarze czasowym. Jeśli chcesz studiować w trybie korespondencyjnym, okres ten zostaje przedłużony do dnia 1 grudnia. Jest to okazja, aby zdobyć wiedzę na podstawie umowy o pracę.

O przyjęcie do Kolegium usług hotelowych i turystycznych (St. Petersburg), należy złożyć wniosek wraz ze zdjęciem, lub kopia oryginalnego dokumentu edukacji, a także kserokopię paszportu. Przed publikacją listy dopuszczonych konieczności składania oryginalne świadectwo lub zaświadczenie o ukończeniu 9 klasy, siedmiu strzałów, trzy kopie dokumentu identyfikacyjnego. Opcjonalnie są dokumenty takie jak kopia dowodu osobistego (w przypadku młodych mężczyzn 16 lat), kopia numeru identyfikacyjnego. W uzupełnieniu do powyższego, należy również przedstawić zaświadczenie lekarskie.

specjalności

Obsługa hotelu i turystyka College (St. Petersburg), którego wydziały tyle żądają oferuje szkolenia w następujących obszarach: kucharz, inżynier, konstruktor, towarów, logistyk, podmiotów turystycznych. Należy zauważyć, że wszystkie te zawody naprawdę popytu na rynku pracy. Z dyplomem, można łatwo znaleźć pracę w dowolnym miejscu w Rosji.

Ten artykuł opisuje wszystkie specjały, jak również cech charakteru i umiejętności, które wnioskodawca musi posiadać, aby stać się najbardziej wykwalifikowanych pracowników. Oczywiście, nauczyciele starają się je rozwijać w trakcie szkolenia. Wszyscy nauczyciele są doskonałe dla dzieci, więc ustanowienie maksymalnych dobrych opinii.

technik

Student, który został przeszkolony w-tech technologii w przyszłości może być sous kucharz, szef kuchni i dyrektor firmy.

Co jest wymagane od wnioskodawcy dobrego treningu na tej specjalności? Analityczne i twórcze myślenie, dokładność i odpowiedzialność. Uczeń, który otrzymał ten zawód, po ukończeniu kolegium usług hotelowych i turystycznych (St. Petersburg), by móc pracować w różnych przedsiębiorstwach, których działalność związana jest z pracy żywności. On jest w stanie zrozumieć, nie tylko w kuchni, ale również w kwestiach zarządzania energią instytucji administracyjnych.

kucharz

Zawód kucharz powinien udać się do tych, którzy mają chęć do gotowania w kawiarni lub restauracji, stołówek. Ta specjalność ma starożytne korzenie, podczas gdy ona szanowana i popularna do dzisiaj. Wyższa Szkoła Turystyki i hoteli (St. Petersburg), który recenzuje imponująca, produkuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie.

Co pociąg? Student po ukończeniu studiów będą znać wszystkie przepisy i wymagania, które powinny być przestrzegane w przemyśle spożywczym. On będzie w stanie zrozumieć strukturę i organizację pracy. Nauczyciele również dać wiedzę w zakresie składu żywności, jej trwałości, kalorie, właściwą kombinację składników, sporządzanie menu.

Jakie są zalety tego zawodu? Zażądała, wysoko płatnych, istnieje szansa na rozwój kariery. Jak również pomaga odkryć i maksymalizacji ich potencjału.

touroperator

Wielu studentów wybiera swoje miejsce studiów w Petersburgu (St. Petersburg) GBPOU „Wyższej Szkoły Turystyki i usług hotelowych”. Jednym z najbardziej popularnych zawodów w instytucji – organizator. Chcą być kilkuset studentów. Po ukończeniu studiów można pracować jako agent i operatora. Co jest bezpośrednią odpowiedzialność takich ekspertów jest?

Agent, pracujący w firmie, aby doradzać klientom w kwestiach będących przedmiotem wspólnego zainteresowania, aby wybrać najbardziej optymalne trasy, wykonać wszelkie niezbędne dokumenty.

Operator sprzedaje bilety, oferuje wiz, ubezpieczenia, zarezerwować pokój w hotelu, organizuje prywatne wycieczki i podróże.

Co jest potrzebne od wnioskodawcy, aby stać się wysoce wykwalifikowany specjalista? Jest on zobowiązany do samodzielności, indywidualnego myślenia, miłości do kraju, podróże, ludzie, pragnienie nowego, odpowiedzialności, uśmiechnięty, towarzyski, wytrzymałościowym.

logistyk

Obsługa hotelu i College turystyka (St. Petersburg), reakcje uczniów, o których można przeczytać poniżej, oferuje szkolenia w zakresie specjalności «logistyk». Dla instytucji rosyjskich jest bardzo nowy i niezabudowane zajęcie obecne pokolenie dzieci.

Logistycy zajmujących się problematyką transportu towarów, magazynowanie. Powinny one być w stanie utrzymać koszty do minimum, ale aby wykonać wszystkie procesy na najwyższym poziomie jakości.

Należy zauważyć, że od wnioskodawcy, jak również wymagane jest student znać język obcy i umiejętne korzystanie z komputera. Umiejętności te są niezbędne w tym zawodzie.

Zazwyczaj wymagane logistyki w przedsiębiorstwach i firmach, które zajmują się spedycją i transportem towarów.

Uczestnicy muszą mieć takie cechy: uczciwość, elastyczność, zdolność do adaptacji, pracowitość, uprzejmość, wytrzymałość, towarzyskość.

towary

Obsługa hotelu i College turystyka (St. Petersburg), która ma na zdjęciu w artykule pociągów towar kwalifikowaną. Są one zaangażowane w przepływie towarów w organizacjach handlowych, laboratoriach.

Głównym celem jest ekspertem towarem rewizja towarów konsumpcyjnych i sprawdzić je na zawartość azotanów i innych szkodliwych substancji. To jest również upoważniony do wydawania i cofania certyfikatów potwierdzających jakość.

Należy zauważyć, że zawód „towary” jest potrzebne nie tylko w sektorze spożywczym, ale także w życiu codziennym. Człowiek uczy się wyróżnić produkty wysokiej jakości z dużą liczbą oferowanych towarów.

Jakie są korzyści z zawodu? Ona zawsze jest popyt, płace – zwiększona dynamika kariera jest dostępne dla każdej osoby, prestiż, pomagają zrealizować. Istnieje również możliwość kontynuowania nauki na uniwersytecie, gdzie jest to specjalność.

Towar może pracować dyrektor administrator firmy (takie jak w sklepie czy restauracji), przedstawiciela handlowego.

Osoba, która chce uzyskać ten zawód powinien być celowy, zdeterminowany, być kreatywnym i analityczny umysł, rozrywkowy, nie kwestionuje, pewny siebie, energiczny.

budowniczy

Teraz otwiera wiele kursów, które pozwalają uczyć się w budowniczego. Obsługa hotelu i College turystyka (St. Petersburg), który jest specjalnie podsumowane w artykule, pozwala uzyskać stopień i stać się fachowiec. Studenci zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyki, gdzie „nadziewane ręki” i przygotowanie do pracy w dni powszednie.

Plusy zawód: popyt, szeroki zakres pracy, dobre zarobki, pod warunkiem pracy dla firmy, rozwoju zawodowego.

Wnioskodawca musi posiadać następujące umiejętności: elastyczność, wytrzymałość fizyczną, a także możliwe wzroku i słuchu, silne nerwy, wielki estymacji oko, zwinność, koncentracja, dokładność, terminowość. Ponadto, musi on posiadać umiejętności przywódcze i organizacyjne, bez którego nie będzie możliwe kariery. Pożądane jest, aby przychodzące w stanie zjednoczyć ludzi, mogłyby motywować ich do pracy przy maksymalnej wydajności.

Konkludując

Należy zauważyć, że instytucja edukacyjna Recenzje całkiem przyjemne. Wszyscy, którzy badali tam, nie narzekają na poziom nauczania. Każdy uczeń był w stanie znaleźć pracy, a także łatwo zostały zaciągnął się do żądanej instytucji Federacji Rosyjskiej.

Są dzieci, które w szkole uczy się języka niemieckiego lub francuskiego, więc nie mając do czynienia z angielskim. Nie martw się o nic, bo uczelnia usług hotelowych i turystycznych (St. Petersburg), uzyskania wyniku których będziemy podkreślić, wręczając egzaminu z języka obcego nie jest konieczne. Szkoła posiada cztery wykwalifikowanych nauczycieli, którzy mogą uczyć studentów języka od podstaw.

Co do egzaminu konieczne jest, aby wziąć rosyjskiego i matematyki. Jeżeli wnioskodawca chce robić po klasie 9, należy zdać egzamin wstępny. Minimalny stopień przechodzący w tym przypadku – nie mniej niż 50 dla każdego przedmiotu.

Jest możliwe, aby przenieść się z innej uczelni w. W tym przypadku konieczne będzie złożyć wszystkie niezbędne dokumenty (można podać informacje od administracji) oraz, jeśli to konieczne, aby przekazać niektóre egzaminy.