789 Shares 5739 views

Sandwich – recepta nie tylko zdrowe, ale również zdrowe danie

Jest to nazwa obcy zna kanapka z podwójną warstwą chleba najczęściej usłyszeć w restauracjach typu fast food. Oprócz kanapki i hot dogi, tutaj będą oferowane inne multi-dań. Jednak, ze względu na ogromną ilość ciast i mięs pieczonych, używane do gotowania, to nie jest bezpieczne do jedzenia często takie „przysmaki”. Do „podjadania w podróży”, oczywiście, jest to bardzo wygodne, smaczne i pożywne, ale jest przydatna? Mogę gotować w domu jest nie tylko bogaty, ale również użyteczne kanapka? Receptura oparta jest na wykorzystaniu dużej ilości świeżych warzyw, a także produktów, które są przygotowane najbardziej przyjazny sposób. Te kanapki przyczyni się do dywersyfikacji codzienne śniadania domowe. Wybieramy najbardziej „bezpieczne” wypełnień przygotować kanapkę. Przepis zawiera kombinację kilku produktów.

„Safe” farsz

mięso:

– filety drobiowe palone z zielonym sałatki, majonez, gotowanego jaja;

– gotowane kiełbasy lub parówki z kwaśnej śmietany, pomidory i ser topiony;

– pieczona wieprzowina, wołowiny lub indyka z tartych marchwi i colesław;

– język z zielonym pieprzem i świeżymi ziołami.

ryby:

– Łosoś z tarty rzodkiewki i rzeżuchy;

– tuńczyk, ogórek i jajko;

– solone śledź gotowanej buraki tarty rzodkiewki.

Ser i jajka:

– serek śmietankowy z oliwek, orzechów włoskich i sałaty;

– Jajecznica z zielonej cebuli i marchewki startej;

ser-ciało stałe z gotowanymi zielonej fasoli i suszonych śliwek.

Gotowania domowe kanapki. Przepis na „witamina”

Najważniejszym warunkiem „łączenie” to potrawy nasycenia smak świeżych warzyw i ziół. Postaraj się gotować jak kanapkę. Przepis ze zdjęciem wyrobu mogą ulec zmianie w zależności od smaku, dodając inne warzywa lub ulubionego nieszkodliwych składników. Baton podzielona na kilka części i cięciu wzdłużnym. Torując warstwę sałaty, to lepiej podjąć gotowane mięsa, albo ryb. Po majonezem posypać niewielką warstwę startej marchwi, colesław, słodkiej papryki lub pomidora. Ułożyć na wierzchu liści świeżej pietruszki, koperek i przykryć drugą warstwą chleba. Jedzenia bez obróbki cieplnej, albo po podgrzewania w kuchence mikrofalowej przez dwa do czterech minut (w zależności od rozmiaru kanapkę).

Przepisy na toster

Aby zrobić kanapki na ciepło, nie ma potrzeby korzystania z piekarnikiem lub kuchenką mikrofalową. Dzięki dzisiejszej technologii można uprościć proces za pomocą specjalnie do tego stworzony „toster”. Jego zasada działania jest podobna do elektrovafelnitsu, który składa się z dwóch płyt grzejnych. Jeśli masz produktów między nimi, wypiek jest szybko i równomiernie po obu stronach. Jak gotować kanapkę? Przepis w zasadzie nie różni się od zwykłych gotowania gorących kanapek, biorąc pod uwagę, że warstwa wierzchnia koniecznie chleb. Niektóre tostery mają w specjalnym zagłębieniu, które pozwala nie tylko do pieczenia kanapki, ale także sprawiają, naleśniki, zapiekanki, a la carte omlety. Urządzenia te mogą być również dokonywania słodkie bułki z kanapki, owoce i czekolady. Bądź kreatywny i wymyślać nowe potrawy!