642 Shares 5079 views

Łódź wykonana z plastikowych butelek. Warto spróbować

Wielu nie zdaje sobie sprawy o co wielkie rozrywki można myśleć o dostarczenie takiego pozornie bezwartościowy materiał, taki jak pustych plastikowych butelek. Zwłaszcza, jeśli zdarzy ci się być w lecie w stawie, i nie masz nic do roboty. Łódź wykonana z plastikowych butelek pozwala nikomu przekroczyć przeszkody wodnej. Lub po prostu spędzać czas na powierzchni tej przestrzeni.

Jak zrobić łódkę z butelek plastikowych

Aby zacząć je wpisać w wymaganej ilości. Tutaj konieczne jest, aby słuchać opinii doświadczonych ludzi, którzy otrzymali wiedzę przez wiele eksperymentów. Zalecają oni zaprojektować łódkę z szybkością 50 lub 80 butelek dwulitrowych na polutoralitrovyh chelovekomesto. Natychmiast wybrać numer ten nie zawsze działa, więc warto pomyśleć o tym wcześniej. Sposoby budowania tych łodzi, istnieje kilka. Ale najbardziej trwały łódź wykonana z plastikowych butelek uzyskuje się poprzez wpisanie go od konwencjonalnych „kłody”, pochodzących z kondensatorów połączonych szeregowo. Jako elementy łączące użyciu cylindryczną część innych produktów, w których wstępnie wyciętych dno i szyjkę. Każdy członek wypełnia powietrze i dokładnie zakręcić, to najlepiej przykleić. Aby poprawić wyporność łodzi może być wypełniona gazem pod ciśnieniem lub w lodówce. W temperaturze pokojowej, powietrze w nich rozwijać, zgodnie z prawami fizyki. Łódź wykonana z plastikowych butelek zebranych z tych elementów, opiera się na wodzie o wiele lepiej. Dzięki szerokiej wodoodporną taśmą klejącą zamontować wszystkie elementy strukturalne razem. Istnieje wiele opcji montażu. Najprawdopodobniej trzeba będzie pewnego rodzaju drewna lub sklejki dystansowych, aby sztywność całej konstrukcji.

inne opcje

Oprócz konwencjonalnej budowy łodzi z plastikowych butelek i może być tratwa i katamaran, a środkowy pomiędzy nimi. Nasza łódka może być zarówno żeglarstwo i wioślarstwo w podróży. Próby ustalenia, że nie jest zarejestrowany na nim motorówka, i nie powinien starać się to zrobić. Ponadto, nie trzeba starać się zbudować prawdziwy statek, jak „Titanic”. Ten statek był smutny los, nie ma potrzeby, aby je powtórzyć.

Podstawy nawigacji i eksploatacji statków w butelkach

Podróżować korzystne cichych i spokojnych wodach, bez silnych prądów. Zrób łodzi z plastikowych butelek pod nikogo zmuszać. Specjalne umiejętności nie są wymagane, tylko ważne dokładność. Wysokiej klasy łódź może przetrwać więcej niż jeden sezon. Jest to łatwe do przenoszenia z jednego ciała do drugiego wody w ręku i na bagażniku dachowym samochodu. W eksploatacji statków musi monitorować jego stan. Jeśli to możliwe, zidentyfikować otwory i wymienić uszkodzone elementy. Również możemy obserwować stan klejącą taśmą łączącą nasz projekt. Zatopić łódź z butelek, ale nie może się rozpaść – elementarny. I na najbardziej odpowiednim momencie. Dlatego utrzymać sytuację pod ciągłego przeglądu.