789 Shares 4129 views

Skuteczna maska do włosów z kwaśną śmietaną

Zdrowe i piękne włosy – duma każdej kobiety. Jednak niekorzystne warunki środowiskowe, stres, regularne stosowanie instrumentów do układania zepsuć włosy. Aby przywrócić swoje zdrowie i atrakcyjność wizualną, konieczne jest, aby właściwie dbać o włosy. Jednym z elementów tej opieki są maski, które powinny być wykonywane regularnie.


Śmietana – jest nie tylko smaczne, ale również zdrowe produkt. I korzyści może ona nie tylko do jedzenia, ale także wtedy, gdy wykorzystywane do celów kosmetycznych. Różne maski do kremu włosy Nourish nawilżają i leczy się przez utrzymywanie produktu w substancje biologicznie czynne.

Konieczne jest, aby powiedzieć, że maska domowej roboty jest znacznie bezpieczniejsze niż profesjonalnych agentów, ponieważ składa się wyłącznie z naturalnych substancji. Jednak musimy pamiętać, że w przypadku korzystania z domowych kosmetyków efekty trzeba poczekać trochę dłużej. W celu osiągnięcia wymiernych rezultatów, konieczne jest, aby taką maskę na bieżąco i na czas.

Ważna uwaga: włosy maska śmietany powinien być przygotowany na podstawie wyłącznie naturalnych produktów. Dlatego też, wybierając krem, należy zapoznać się z ulotką. Jeśli jest tam znak na słoik, że „kwaśna śmietana produkt”, to nie powinno się go kupić, jak nic użytecznego sztucznym substytutem śmietanie nie zawiera.

Wszystkie proponowane poniżej maski z kwaśną śmietaną na włosy nakłada się na włosy na około 40 minut przed planowanym je umyć. Następnie na głowie, aby być na czepek lub zamknąć włosy z plastikowej torbie, a górna wiatr „turban” grube ręczniki frotte. I ręcznik byłoby miło być podgrzane.

Myje włosy maska krem z nieogrzewanym wody przy użyciu szamponu. Po tym należy mieć na suche włosy w powietrzu, bez użycia suszarki do włosów, a także wykorzystania gorącego powietrza zmniejsza skuteczność zabiegu.

Do włosów normalnych zalecamy następujące maski z kwaśną śmietaną na włosy:

  • Z miodem. Kwaśny miód naturalny i mieszano w równych proporcjach. Dla ułatwienia mieszania, konieczne jest, aby stopić miodu w mikrofali użyciu miksera.
  • Z oleju kokosowego. Na dwóch częściach kremu jest przejmowane jednej części miodu i oleju kokosowego składu mieszanki przy użyciu miksera.
  • Z bananów i żółtka. Połowa rozciera tolkushkoy bananów puree lub widełek, a następnie dodaje się do żółtka i śmietana.

Jeśli włosy są suche, może poprawić ich stan przy użyciu następującej maski do włosów śmietany:

  • Z aloesu. Jest to konieczne, aby wycisnąć sok z liści aloe, miesza się z równą ilością płynnego miodu i dodać do mieszaniny śmietany.
  • Z masłem. Aby zamaskować może podjąć każdą olej roślinny, ale najbardziej skuteczne – łopianu. Masło i śmietana zmieszane w równych proporcjach, a następnie do mieszanki chcesz dodać żółtka.
  • Z ogórka i awokado. O połowę awokado i ogórka puree ziemi w mieszalniku, a następnie dodaje się do mieszaniny o tej samej ilości śmietanki.

Słabego często rozkładają maski włosów zaleca się stosowanie mieszaniny kwaśnej śmietany i jogurt z dodatkiem żółtka lub miodu. A jeśli włosy wypadają, to pomoże wzmocnić swoją maskę drobno startej marchwi i soku z marchwi zmieszane ze śmietaną. Aby poprawić wydajność, można dodać do mieszanki łyżeczka brandy.

A jeśli chcesz włosy rosnąć szybciej, to pomoże maska do włosów z kwaśną śmietaną i świeżym chrzanem. Aby to zrobić, zemleć źródło w mieszalniku lub tarce dodać do niej taką samą ilość śmietany i oleju roślinnego. Jeśli mieszanka jest wodnisty, a następnie można go dodać do płatków owsianych. Podobny efekt można osiągnąć, aby maska śmietany i sproszkowanego gorczycy. Takie maski podrażniać skórę głowy, powodując przepływ krwi do korzeni włosów i wzmocnienie ich wzrostu.