187 Shares 3388 views

wiano w stylu „Chodźmy żonaty”: scenariusz

Piękny zwyczaj biegiem lat nie traci na znaczeniu. Jego miłość, starannie zaplanować i chętnie pokonać pana młodego, panna młoda i wszystko obecnych. Konieczne jest, aby uchwycić zdarzenia na filmie i kamery, więc ciesz się widokiem. Niektórzy młodzi ludzie są zaniepokojeni zapominając słowa i klipów. Nie martw się, bo błąd jest piękno pracy. Popularne teraz dokonać zwrotu narzeczonej w „Chodźmy Get Married” stylu.


początkowe próby

Aby dostać się do panny młodej, pana młodego musi pokonać szereg przeszkód, oraz świadka – kontrolować jakość swoich zadań. Oryginalne konkursy odbywają się zaskoczyć odwiedzających, aby rozweselić młodych i wszystkich obecnych.

Po pierwsze, pan młody musi wykonywać zadania „Daisy”, na których pytania pisemne płatki:

 1. Jak był dzień miłości jest ubrana panna młoda?
 2. rozmiar buta u Tiffany'ego?
 3. Ile macica roku?
 4. Ulubiony kolor oczu?
 5. Ulubiona potrawa przyszła żona?
 6. ulubiony kolor panny młodej?
 7. Czy masz znamię na policzku?
 8. pierścionek rozmiar?

Jeśli zostanie to zrobione w stylu wiano „Chodźmy za mąż”, a następnie w pobliżu wejścia do ganku lub stoczni świadka należy podać pustą paczkę, aby wypełnić go z pieniędzy, słodyczy i wina. W przeciwnym razie, oczyszczenie następnie nie zaczynaj.

Następnie świadek oferowane chusteczkę z grochem, dla każdego z nich trzeba pić. Zamiast tego, pierwszy napój można płacić łapówki, w których jakość jest całkiem dobry tuzin. Zaangażowany pana młodego, świadków i ich przyjaciół.

W pobliżu wejścia do domu przyszłych małżonków

Aby umówić się na wiano w stylu „Chodźmy żonaty”, można wybrać pracę z różnych opcji. Wśród nich – znać swoje ulubione nogę. Groom widział jej buty, model buty, kapcie, powinna zostać zdefiniowana. Ze względu na drzwiach domu lub mieszkania z koleżankami Bride pokazuje nogi.

Następnie konieczne jest, aby wykonać zadanie z białej kartce papieru, na którym drukowane są usta, szminka malowane różne kolory. Pan młody musi określić, które z nich należą do ukochanej.

Blisko drzwi panny młodej ma arkusz papieru, na którym są zapisywane koniec rymowanych wierszy. Pan młody musi wymyślić brakującej części poematu. Po cesji przyszły mąż idzie z przyjaciółmi, ale ich zatrzymania drzwi druhny. Są to gospodarstwa pusty kubek, który powinien być napełniony winem.

Ulubiona praca ze zdjęciami i jabłek

Innym problemem jest, aby pokazać pana młodego kilka zdjęć dzieci. Na jednym z nich musi znaleźć przyszłego małżonka. Każdy błąd jest karze grzywny świadka wszechwidzącego.

Ustawienie „catch the moment” odbywa się za pomocą fotografii. Przedstawiają one nowożeńcom do kina, zoo kawiarni. Przyszły mąż powinien powiedzieć ciekawe historie o czasach przedstawionych na zdjęciu. Kiedy poprawne odpowiedzi świadek przekazuje ją dalej, a on płaci za błędy, jak sugeruje scenariuszu wiano w „Chodźmy Married” stylu.

Opis stanowiska pracy „Jabłko Niezgody” przedstawia się następująco: owoc powinien być przywiązany do nitki zwisające z sufitu. Pan młody nie może go dotykać rękami. Zajmuje wątek zgryz ustalającą jabłko.

Można uruchomić popularne pracy „komplement”, zwłaszcza Oblubienica będzie bardzo interesujące zobaczyć ten film. Świadek daje jabłko przyszłego małżonka z meczów przyklejonych do niego. Pan młody musi usunąć laski aż najkrótsze z nich. Przy każdej nowej meczu powinien być nazywany ulubionym łagodne słowo. Jeśli przyszły mąż myślał od dawna, to powinien zapłacić karę.

Młodej i świadków wykonać razem

Quest „Powodem, dla małżeństwa” może być umieszczony w przedniej części drzwi mieszkania, położone w kamienicy. Na każdym etapie oddania serca lub ślad z napisem:

 • Dla miłości.
 • Mama powiedziała.
 • Boi się spać w nocy.
 • Nie chcę gotować samemu.
 • nadszedł czas.

Pan młody ma do pokonania schodów, stając się wycięcie z ważnego powodu. Oczywiście, słowa „In Love” znajduje się nad resztą. Ideą konkursu jest odgadnąć przyszłego męża poprosić świadka aby go przenieść.

W konkursie „bukiet” do pana młodego i świadków podane są balony z którego można zrobić kwiat. Musi być godnym pięknem miejsca w bukiet panny młodej. Świadek określa, czy to dobry okazał się kwiat, a wyniki podaniu lub zobowiązany do zapłaty.

Konkursy dla świadka

Aby umówić się na wiano w „Chodźmy Get Married” stylu, nie dostać uwagę świadka. Zwłaszcza, zadaniem „grubą zasłoną”, jak każdy człowiek. Przy drzwiach sali narzeczona trzeba spędzać więcej niż 10 balonów. Świadek powinien wbić kulki rzutki i nazywa pozytywną właściwość postaci pary w udanym rzucie. Jeśli świadek nie zdobywa, jest zmuszony do zapłacenia grzywny. Musi zwolnić drzwi z kurtyną powietrzną całkowicie.

Konkurs „Daisy” może być prowadzona w sposób nieco inny niż opisany w początku tego artykułu, klucza. Świadek ciągnie płatków, na którym zostały napisane słowa:

 • Skarpeta.
 • Tabela.
 • Okno.
 • Hammer.
 • Puchar.

Na każdy płatek jest konieczne, aby powiedzieć, że uczyni oczyszczenie w małżeństwie:

 • Umieścić skarpety na miejscu.
 • Stół naprawy.
 • Rano otworzyć okno.
 • paznokcie młotek młotkiem.
 • Rano zrobić żonie kawę.

Niektóre więcej pomysłów

Skrypt na wiano w stylu „Chodźmy żonaty”, można zmieniać według własnego uznania. Na przykład, warto ubrać się „fałszywą narzeczoną”. Powinna to być osoba, obcy dla pana młodego. Dwa odświętnie ubranych mężczyzn zbliża się do domu panny młodej i stara się iść. Nie pozwolą mi świadkiem, stwierdzając, że to nie może być. Aby dowiedzieć się, który z nich nowożeńców obecne, są zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie z rumianku. Przyszły małżonek poprawnie odpowiedzieć na pytania, a manekin gość ciągle wychodzi. Zgodnie z wynikami konkurencji nierzeczywistym oczyszczenie odjechać.

Zadanie: sprawdzić poślubiona zdolności artystyczne. Do tego jest on z zawiązanymi oczami i zaproponował, aby narysować portret jego przyszłej żony. Celem konkursu: dowiedzieć się, jak dobrze pamięta pan młody panna młoda.

Jeśli przyszły mąż był w wojsku, on zaproponował, że weźmie na korytarzu lub korytarza mieszkaniu jak pole minowe. Na piętrze są rumianek i muszle wycięte z tektury. Pan młody może awansować tylko na kwiaty. Ale minut na podłodze dużo więcej niż stokrotki.

konkursy końcowe

I do tej pracy trzeba prawdziwy butom przyszłych małżonków, dzieci i starców boso buty. Świadek z troską donosi, że panna młoda została utracona pantofel z nowego zbioru, a teraz ona nie może przejść w dowolnym miejscu. Pan młody powinien wybrać element obuwia prawidłowo. Ale do gości była zabawa, można popełnić błąd.

scenariusz wiano w „Chodźmy Get Married” styl polega na zadaniu „Fire of Love” już po pana młodego pokonała wszystkie przeszkody. Przyszłe małżonka otrzymuje szkła kryształów lodu. W nim jest zamarznięty klucz do pokoju panny młodej, która powinna być jak najszybciej dostać.

Wskazówki dotyczące wykupu

należy kierować się zaleceniami dla powodzenia imprezy:

 1. Nie ma potrzeby oczyszczenie wymaga dużo pieniędzy. Najlepiej jest poprosić płacić monetami.
 2. Świadek musi pomóc poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami, może być również sprawdzane.
 3. Konkursy powinny być wesoły, nie trzeba ich komplikować. Na oczyszczenie po umorzeniu powinna pozostać siłą. Nie jest konieczne, aby kontynuować rytuał dla więcej niż 20-30 minut. Teraz średnia jest umieszczony parę trwania zadania 5 minut i nieco większą liczbę zagadnień, które wymagają około 2-3 minut.
 4. Po każdym błędzie, świadek i druhny powinien wyrażać wątpliwości, że panna młoda zasługuje mąż ukochanej. I zaprosić go do zaradzenia tej sytuacji do ceny.
 5. narzeczona okupu styl transmisja „Chodźmy żonaty” sugeruje, że pan młody musiał chwalić, pogratulować i zachęcić z prawidłowymi odpowiedziami.
 6. Konieczne jest, aby usunąć zdarzenie kamerą i uchwycić na jakość aparatu. Aby to zrobić, najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów.

Z tych zadań można zorganizować zabawę i niezapomniane wydarzenie. Jeśli dokonasz zakupu interesów, znacznie podniosły nastrój pan młody, panna młoda, i wszystkich obecnych. Dla powodzenia imprezy trzeba myśleć z wyprzedzeniem wszystkie jego części, ponieważ bezpieczeństwo wypoczynku dobry początek dnia – został pomyślnie przeprowadzony przez okup. „Chodźmy żonaty” – kochany przez wielu transmisji, dzięki któremu można tworzyć różne scenariusze na wesela.