299 Shares 3621 views

umiejętności komunikacji, pracy zespołowej, koncentrują się na wynikach

Podczas rozmowy, potencjalny kandydat próbuje dowiedzieć się, jak on rozwinął zdolność do pracy w zespole. Co oznacza pojęcie? Spróbuj zrozumieć siebie.

Charakterystyka towarzyskości

Towarzyscy ludzie łatwo objawił swego towarzysza, szybko przejść do kontaktu. Podczas rozmowy, on próbuje powiedzieć słuchacza i ważne, i zbyt wiele informacji, nie myśląc o tym, czy zostanie on zaakceptowany. Ponadto, taka osoba jest zawsze wiele różnych pytań, odpowiedzi na które on nie był szczególnie interesujący. Istotą dialogu aktywnego, dominującej pozycji, a niekiedy w monolog towarzyskim przedmiotu. Taka osoba nie obchodzi, że on nie chce słuchać, marzyć, aby się go pozbyć. Towarzyskość – dobra jakość, ale jest wyraźnie znaczące korzyści zaprzeczyć.

Pojęcie komunikatywności

Często wiąże się to, jak jakość towarzyskości. W rzeczywistości między tymi dwoma pojęciami, istnieje wiele różnic. Więc co dokładnie jest komunikatywność? Umiejętność pracy w zespole, aby znaleźć podejście do rozmówcy, nawet w trudnych sytuacjach, aby osiągnąć swoją lokalizację, aby nawiązać przyjazne stosunki – wszystko to jest charakterystyczne towarzyskości. Głównym celem wszystkich działań jest ustanowienie wzajemnie korzystnej współpracy między członkami zespołu. Wymaga to, że jakość jako zdolność do pracy w zespole. Co może być traktowane jako korzyści z takiej współpracy? Przede wszystkim na myśli coraz przyjemność z rozmów z taktowny i inteligentnym rozmówcą. Ponadto, zdolność do pracy w zespole pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania, których nie można rozwiązać na własną rękę.

Jak zidentyfikować umiejętności interpersonalne

Istnieją pewne oznaki, w którym można zidentyfikować umiejętności komunikacyjnych. Ustal zespołową rozmówca się następującymi cechami:

  • Posiadające zdolność do rozmowy na każdy temat.
  • Dostać prawdziwą przyjemność rozmowy.
  • Zdolność do działania w sposób naturalny przed dużą publicznością.
  • Nie wahaj się, bez względu na sytuację, kompetentny i dostępne, aby wyrazić swoje stanowisko.
  • Wybierz stylistyczną koloryt i ton wypowiedzi na podstawie indywidualnych cech uczniów.
  • Wsparcie dla pożądanym okresie czasu, w interesie publicznym

Błędy w pracach budowlanych

Umiejętność pracy w zespole nie przychodzi automatycznie, trzeba sporo pracy, aby uzyskać pożądany efekt. Raz w nieznanej sytuacji, wiele osób stara się rozpocząć rozmowę z pytaniem o nazwę źródła, zapominając, że się przedstawię. Sytuacja niewygodne występuje w pierwszym etapie komunikat jest uszkodzony równoważności i proporcjonalność uzyskania wzajemnej informacji.

Częstym błędem jest uważany za chęć „vstryat” w rozmowie z obcymi, bez myślenia o temacie rozmowy. Taka próba jest nie tylko powodować podrażnienie rozmówców, to z pewnością cię zostawić na niezbyt pochlebne zdania.

Nie zaczynaj rozmowy z obcymi dla konkretnego tematu (wąski), której właścicielem jest tylko kilka wybranych osób. Człowiek będzie starał się komunikować ze sobą, zachowując odległość, skończył nieciekawą rozmowę szybko.

Byłoby poważnym błędem i naruszenie przestrzeni osobistej rozmówcy. Przytulanie ramiona nieznajomego, dostaniesz luz, ma pragnienie, aby pozbyć się ciebie szybko.

recepty komunikatywności

Rozwijanie umiejętności pracy w zespole odbywa się poprzez zaangażowanie pracowników w zbiorowych projektach twórczych. Są „recepty” z towarzyskość, bez którego nie może być pełnoprawnym dziełem zespołu jako jeden organizm.

1 receptury. Postaraj się zachować spokój, aby być pewni swoich umiejętności. Zamieszanie, przymilny spojrzenia, podnosząc lub obniżając głosu podczas rozmowy nie będą tolerowane. Należy spojrzeć emancypacji, mówiąc cicho, mierzonych sygnałów. W tym przypadku, źródło poważnie zareagować na słowa.

2 przepis. Umiejętność pracy w zespole nie pozwala pochopnych wniosków na temat danej osoby przez ich status społeczny, zewnętrzny wygląd. Szybkość podejmowania decyzji prowadzi do tego, że można stracić potencjalnego współpracownika. Ważne jest, aby znaleźć partnera pozytywne cechy, aby dostroić się do konstruktywnej współpracy jest i wymaga umiejętności pracy w zespole. Celem jest pozytywne nastawienie wszystkich członków grupy.

3 receptury. Musisz nauczyć się słuchać swojego kolegi. Możliwość słyszeć i słuchać – z prawdziwą sztuką. Wszelkie odpowiednia osoba doceni wdzięczną publiczność. Nie należy przerywać rozmówcy w połowie zdania, dać mu szansę, aby wyrazić swoje zdanie, a dopiero potem oferują argumentów osobistych lub licznik.

zespół

Więc co dokładnie jest zdolność do pracy w zespole? Algorytm używany przez lidera stworzyć to zależy od specyfiki firmy. Na przykład, w nauczyciela zespoły są małe grupy od profilu nauczanego przedmiotu. W takich skojarzeń metodycznych, współpracownicy omawianie zagadnień związanych z metodami nauczania dyscyplin edukacyjnych, edukacji młodego pokolenia.

Firmy, które sprzedają pakiety turystyczne, szczególne znaczenie ma umiejętność pracy w zespole. Kompetencje każdego członka zespołu jest wyraźnie określone, ale razem są one w stanie zapewnić wysokiej jakości i bezpieczne wakacje dla swoich klientów.

Zalety komunikatywności

Co daje ten indywidualne kompetencje? Przede wszystkim pomaga zdobyć zaufanie w siebie, tworzy umiejętność pracy w zespole, podejmować ważne decyzje. Wraz z rozwojem umiejętności komunikacyjnych, nawet w nieznanym sytuacji osoba będzie łatwe i wygodne. Z ich pomocą można łatwo chwycić uwagę publiczności, przekazać im swoje pomysły i przemyślenia. Towarzyskość pomaga osiągnąć cele.

Więc co dokładnie jest zdolność do pracy w zespole? Skupić się na wynikach? Stworzenie wspólnego projektu? Wspólne działania? Kiedy jakiś poważny przetarg, od których zależy dobro firmy, jej pracowników, szef określa tych ludzi, którzy pracują nad tym. Przy wyborze kandydatów, jest on prowadzony przez kilka czynników. Pierwszy analizuje cechy osobiste, które pokazuje pracownika. Dla zespołu potrzebuje tych, którzy są w stanie zaangażować się w wysokich osiągnięć swoich kolegów. cechy przywódcze są niezbędne dla pomyślnego zakończenia prac. Człowiek, który je posiada, jest w stanie podejmować ważne decyzje, brać odpowiedzialność.

wniosek

Aby zakończyć pracę w zespole musi być w stanie dostosować się do zmieniającej się sytuacji, ocenić go stosować, aby osiągnąć ten cel. Prawdziwy profesjonalista uwzględnia cały szereg czynników, pracujących nad projektem zespołu długoterminowej. Towarzyskim, skonfigurowany do pracy w zespole, to prawdziwy skarb dla każdego menedżera. W każdej dużej firmie ma profesjonalny personel, którego obowiązki obejmują identyfikację do etapu rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracownikiem, prawdziwego lidera. Środek ten pozwala na „cut” przypadkowych ludzi i stworzyć pełny mocny zespół pracowników.