178 Shares 7225 views

Park Chung-Ming: rola, filmy, biografia

Park Chung-Min – południowokoreański aktor. Grał rolę w 23 filmach i serialach telewizyjnych. Opinia publiczna jest znana z serialu telewizyjnego filmu „gorącej krwi młodości” i „jesteś otoczony”. W chwili pisania tego 30 lat. Pierwsza duża rola wystąpił w 2010 roku. . Jego wysokość – 178 cm Bierze udział jako aktor w filmie: komedia, romans, dramat, thriller. W znaku Ryb.

biografia

Park Chung-Ming urodził się 25 lutego 1987 roku w Chungju (Korea Południowa). Szkolnictwo wyższe w National University of Arts koreańskiej. W Korei Południowej jest dziś kino na jej szczyt. Produkuje ogromną liczbę programów telewizyjnych i filmów, które są z powodzeniem podbija rynek kinowy, nie tylko w Azji, ale także w innych częściach świata. Bo nie ma nic dziwnego w tym, że Park Chung-Ming, żyjący w rozwiniętych gospodarkach, które w ostatnich dekadach u młodych aktywnych ludzi, nie mają problemów z zatrudnieniem, a następnie na drogę sztuki, a teraz jest on udany i zarabia dobry pomysł. W 2015 roku aktor otrzymał nagrodę Baeksang Arts Awards południowokoreańskich Film Award jako najlepszy z nowych aktorów.

Korea Południowa XXI wieku przyciąga coraz większe zainteresowanie. W kraju, gdzie tradycja wschodnia i zachodnia cudownie powodzeniem uzupełniają się wzajemnie, oczywiście, mieć coś zwrócić ich uwagę na tych, którzy badają historię i kulturę światową. Najprostszym sposobem, aby poznać ją bliżej – jest patrzeć koreańskich oper mydlanych, które jest popyt, jak nigdy przedtem. Park Chung-Min i jego współpracownicy pokazać światu mentalności i tradycji Korei Południowej we współczesnej rzeczywistości i robią to całkiem skutecznie.

pierwszą rolę

W 2007 roku aktor przyciągnął uwagę publiczności Korei Południowej, gra drugorzędną rolę w młodzieńca krótkim filmie The End of the World. Dwa lata później, aktor Park Jung-Ming grał w Kochanków filmowych.

O talentu aktora mówił z podziwem za rolę w dramacie „Cold Night” w reżyserii Son Yong-Hyun. Film, który ukazał się po raz pierwszy na ekranach w dniu 3 marca 2011 roku, budzi potężną warstwę problemów dotyczących relacji z dzisiejszej młodzieży, dysharmonii społecznej. Nacisk jest jednym z uczniów szkół koreańskich, którzy próbują jakoś współistnieją ze sobą, pomimo przytłaczającej atmosferze tego zakładu.

kolejna praca

W 2012 roku aktor Park Jung-Min grał jedną z ról tytułowych w południowokoreańskiej komedii rodzinnym dramacie „Królowa Dance”. Reżyser filmu Lee Sok-Hong pokazał widzom historię małżeństwa, w którym mąż jest na uboczu, jako żony i większe sukcesy w swoim zawodzie i zarabia więcej. Status niewolnika jest człowiekiem tak długo, jak nie pomoże osobie, która spadła pod pociąg. Teraz bohater tej historii – ulubieniec publiczności, który uprzejmie zaproponował, aby stać się kandydatem w wyborach na burmistrza miasta. Pod reflektory świecą, nie zauważa, że życie jego żony zmienił też.

Jednocześnie aktor Park Jung Min wystąpił w Korei Południowej karnej filmu akcji „Fist of Legend” w reżyserii Kang In-Suk. To zdjęcie zostało zebrane w świecie zatrudnić ponad milion $ 5, to wprowadza nas raz najlepszy fighter szkoła Doc-kyu, który jest zmuszony przez okoliczności, aby stać się członkiem programu telewizyjnego „Fist of Legend”. Film miał swoją premierę w 2013 roku. Publiczność zareagowała bardzo pozytywnie na tym zdjęciu, mający podobną opinię, że to jest – podręcznik na edukację moralną, która daje potężny wytyczne dotyczące odpowiednich wartości ludzkich.

komedia

W 2013 roku aktor Park Jung-Ming wrócił do ról komediowych, grając w mini-serialu "The niewygodne wiekowej." Jest to historia układa się na spotkanie z publicznością student, który będąc w nowej szkole, czas nie jest stracony. Bardzo szybko zaczyna szuka kobiety, mając jednocześnie do kłótni z miejscowego tyrana i wziąć udział w wykonawców konkurencji.

W 2014 roku aktor Park Jung-Min, filmografia, które zostaną przedstawione poniżej, odegrał rolę w komedii romantycznej „Gorąca krew młodości.” Szkoła ta opowieść o relacji z pierwszych kobieciarzem-Jung, z których wszystkie dziewczyny są szalone, pierwszy chuligana, który również uległ czarowi tej postaci, a pierwszym piękna, niedawno przybył w tych miejscach. Kocham karuzela zaczyna swój nieprzewidywalny ruch po chuligan zaczyna być zazdrosny o piękno, który szybko zdobył serca Junga.

W 2014 roku aktor Park Jung-Ming grał w historii Korei Południowej policyjnej komedii „jesteś otoczony”. Ten film jest prezentowany przez publiczność pod koniec kwietnia 2014 roku, dzieli się z nami opowieść o chłopaki niedawno założył mundurach policyjnych, którzy mają służyć prawo, chroniąc spokój mieszkańców dzielnicy Gangnam.

dramat

Aktor Park Jung-Min udał się do dramatycznych ról, które zagrał w thrillerze „Office” w 2015 roku. Film zaprasza widza do uczestniczenia wraz z policjantem Chung-Hoon w dochodzeniu w sprawie zbrodni, która jak gdyby pracownik dopuścił dużą firmę Kim Ben-Guk, który zabił swoją rodzinę młotkiem. Co skłoniło go do tego potwornego czynu, może poznać niektóre z jego kolegów. Na przykład, Ni-Re szkolenia. Film zdobył nagrodę festiwalu w Cannes za debiut reżyserski.

popularny film

W serii „Entourage”, w którym aktor zagrał w 2016 roku wprowadzi publiczność do Korei Południowej świata show-biznesu. Seria pierwszy zobaczyłem dużą publiczność 4 listopada tego roku. Jest to historia Cha Eun-Bineta, który cenionych marzenie o zostaniu aktorem i stać się sławny. Przeskoczyć przygoda rozpoczyna się po jego marzenia. Zyskuje sławę – to świetna okazja do zebrania wszystkich swoich znajomych i dzielić się z nimi swoją kuszące owoce. W serii „Entourage” jest bardzo popularny w krajach azjatyckich i nie tylko.

Filmografia:

 • "Cold Night";
 • "Feast of the Gods";
 • "Przejściowy Age";
 • „Gorąca krew młodości”;
 • "Mad, smutny, zły";
 • "Heartbreak Hotel";
 • „Powrót w 1988 roku”;
 • „Donji: portret Poety”;
 • "Historia Horror 3";
 • "King";
 • „Telekineza”;
 • "Dancing Queen";
 • "Fist of Legend";
 • "Stray Dog";
 • „Jesteś otoczony”;
 • „Ludzkie formy”;
 • "Office";
 • „Do tej pory, i cześć”;
 • „Czysta miłość”;
 • "Entourage";
 • „Artysta. Urodzić się po raz drugi „;
 • „To jest właśnie mój świat”.

aktorzy południowokoreańskie zwykle nie pojawiają się w filmach zagranicznych, zatem fani Park Chung-Yong zobaczyć tylko projektów wykonanych w ojczyźnie. Jednak sytuacja może się zmienić, a to jest możliwe, że ten utalentowany aktor filmowy zaskoczył światową rolę w filmie, który zdobył Oscara. W międzyczasie, można oglądać filmy z Korei Południowej produkcji i cieszyć się jego grę.