849 Shares 8639 views

Gdzie spocząć na morzu w grudniu: najlepsze ośrodki na ferie zimowe

Przedświąteczna atmosfera i śnieżny śnieg mogą tworzyć dobry nastrój zimna, ale aby zmienić je na ciepłe morze, a miękki piasek jest jeszcze bardziej przyjemny. Jeśli urlop nie jest latem, ale zimą warto zastanawiać się, jak organizować wakacje w grudniu na morzu. Zasadniczą zasadą jest przejście na dość długi okres, w przeciwnym razie organ nie będzie w stanie przystosować się. Możesz pogorszyć zdrowie. Jeśli jest taka możliwość, w grudniu możesz wybrać ciepłe morze. I gdzie to będzie – decydujesz.

Kraje arabskie

Jednym z najbardziej popularnych krajów, gdzie spoczyć na morzu w grudniu, budżet, a jednocześnie wygodne, jest Egipt. Czasem może zaobserwować chłodny wiatr, więc sezon nie może być nazwany plażą, ale temperatura nadal pozostaje odpowiednia do pływania. Powietrze tu jest dużo cieplej niż to, co w tej chwili jest typowe dla krajów europejskich położonych na południu kontynentu. Biorąc ze sobą cienkie, ale ciepłe rzeczy na wietrzny dzień, nie można się obawiać wakacji. Miejsce na odpoczynek na morzu w grudniu nie jest właśnie dla dobra morza, – Dubaju. Miesiąc przed Nowym Rokem jest uważany za całkiem fajny, więc nie można się rozpieszczać na plaży, ale liczba sprzedaży z niezwykle dochodowymi ofertami jest tak duża, że jest bardziej prawdopodobne, że nie chcesz leżeć przy wodzie.

Ameryka Łacińska

Dla gorących tańców i ciepłego morza, najczystszych plaż i czystej wody, należy jechać na Karaiby. Kuba jest jednym z tych miejsc, gdzie odpoczynek na morzu w grudniu jest naprawdę miły. Na wybrzeżu Morza Karaibskiego znajduje się i nie mniej popularna wśród turystów Dominikana. Zimą w tych krajach jest bardzo ciepło, więc łatwo zapomnieć o mrozach. A wspomnienia takiego "lotu" z zaspy są kontynuowane przez bardzo długi czas. I zamiast pamiątek lub prezentów świątecznych, możesz przynieść wielki kubański rum i cygara. Staje się popularny wśród turystów i Meksyku. W grudniu trzęsą się huragany w kraju, charakter blossoms szczególnie jasne, a morze staje się ciepłe i spokojne. Więc można bezpiecznie zadzwonić do Meksyku, gdzie w grudniu warto odpocząć na morzu.

Azja

W zimnym sezonie możesz spróbować wyjechać do Indii. Tajemniczy kraj z ekskluzywną obsługą jest świetny na grudzień wakacje. Położony w sąsiedztwie Tajlandii też nie zawiedzie. Turyści będą oferować te kraje egzotyczne owoce, wiele pięknych wysp i plaż, gorące słońce i dobrą przygodę mieszkańców. Pora deszczowa kończy się w listopadzie, więc pogoda tylko przyczynia się do doskonałego odpoczynku.

I wreszcie, prawdziwy egzotyczny – zimowe wakacje na ciepłych wyspach. Seszele czy Malediwy są bardzo popularne w grudniu. Łagodny klimat, spokój i odprężająca atmosfera oraz doskonała obsługa zapewnią wspaniałe wakacje, które trzeba długo pamiętać. Nie gorzej będzie podróż do Sri Lanki. Fale oceaniczne ustępują, a sezon staje się najbardziej wygodny dla odpoczynku. Tu turyści udają się na południowe i zachodnie wybrzeże wyspy.