582 Shares 1596 views

Obóz „New Generation” w Permie: cechy, opinie, zasady przyjęć

Prawie wszystkie dzieci spędzają wakacje w obozach i ośrodkach wypoczynkowych. Ale istnieją instytucje, które chcą wziąć młodym turystom przez cały rok. To był taki obóz, „New Generation” w Permie.


informacje ogólne

Obóz „New Generation” w Permie, znajduje się na ul. Gagarin Boulevard, słynie dogodnej lokalizacji. Wokół niego na placu drewna jest obszar 10 ha z dużej obfitości sosna, świerk i innych drzew iglastych. Dzieci, chodź tutaj, nie tylko relaks, ale również wzmocnić swoją odporność.

Jest również wyposażony piękny plaży dzieci z płytkiej głębi i dużej piaszczystej plaży. W lecie ma ładny piękno. Kąpieliskach odbywa się wyłącznie pod nadzorem służby ratowniczej, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla dzieci.

W centrum rekreacyjnym znajdują się 4 pokoje wieloosobowe. Mają wszystkie warunki do pełnego pobytu gości: przestronne sypialnie, salon gier, TV, toalety i umywalki. Również w obozie dziecięcym „New Generation” w Permie wyposażone są w przestronnej jadalni, kompleksu sportowego, kryty basen, centrum medyczne i bibliotekę. W każdej chwili, czas wolny w tym miejscu będzie najbardziej zróżnicowana.

Głównym rozrywka

W zależności od pory roku, czasu trwania zmiany w obozie „New Generation” w Permie trwa różne czasy. Latem dzieci tu na 21 dni w zimie – jeden tydzień, a wiosną i jesienią wakacji – 11 dni. Co zrobić w każdej chwili? Istnieje mnóstwo rozrywki. Dla dzieci opracowany kilka klubów sportowych z całego niezbędnego sprzętu, można nauczyć się grać w piłkę nożną, hokej, koszykówka, odwiedzić lekcje gimnastyki i tańca i sztuk walki szkołach.

W razie potrzeby, chłopaki mogą wypożyczyć wrotki, łyżwy i rowerów. To pozwoli im na najszybszym czasie do odkrywania wszystkich piękno obozie. Najśmielszych gości należy spróbować dostać się do najwyższego punktu w trakcie lin.

Raz dla całej wycieczki przejście do ścisłej miasta. Doradcy okresowo organizować konkursy, koncerty amatorskich i quizów. Każdego wieczoru w kompleksie klubu odbyło się hałaśliwe dyskoteki, która sprzyja nowych znajomych.

Jak się tam dostać?

Aby zapisać dziecko na pobyt w obozie „New Generation” w Permie, wystarczy wykonać kilka podstawowych czynności:

  1. Konieczne jest wypełnienie prostego rejestracji na oficjalnej stronie organizacji. Następnie należy zarezerwować bilet dla pożądanej zmiany. Aby to zrobić, należy wypełnić formularz z danymi osobowymi dziecka. To będzie ważny przez dokładnie 15 dni, w tym czasie koniecznie dokonać płatności w pełnej wysokości.
  2. Dalsze specjalista skontaktuje się pod numerem wymienione i omówione wszystkie warunki pobytu. Formularz elektroniczny zostaną wydane kontrakt, na który chcesz przeczytać. Będzie mieć tylko zebrać wszystkie niezbędne dokumenty (odpis świadectwa urodzenia lub paszport, zaświadczenie lekarskie i notatki z danymi kontaktowymi).

Po tej procedurze otrzyma voucher na którym dziecko będzie w stanie iść do obozu.

opinie

Rodzice dokładnie sprawdzić wszystkie informacje przed wysłaniem dziecka do obozu „New Generation” w Permie. Opinię od innych gości, aby odegrać swoją najbardziej decydującą rolę. Pierwszą rzeczą, która podoba się wszystkie mamusie i tatusiowie – to co dzieci przez całą dobę będą chronione, to zapewnia im maksymalne bezpieczeństwo. Ważnym czynnikiem jest zbilansowana dieta. Oczywiście, pozytywne informacje zwrotne w lewo, a same dzieci. Oczekują oni do kiedy nie będzie ponownie.