696 Shares 5654 views

Kohler farby – wszystkie kolory tęczy

Na dzisiejszym rynku materiałów budowlanych farb i lakierów produkty są prezentowane w tak szerokim zakresie, że zwykłych konsumentów jest trudny do określenia Wybór pokrycia ich potrzeb. Mogą być olej, akryl, na bazie wody – i cały biały … Kompletny sprzedaż kolor do malowania, dzięki czemu cień jest wybierana do malowania.


Faktycznie, barwnik – jest skoncentrowanym pigment dodaje się do odpowiedniej farby. Im bardziej karmel dodał, tym bardziej intensywny będzie kolor. Zazwyczaj w miejscach, w których sprzedawane są wyroby malarskie, jest paleta kolorów, która pomaga wybrać żądaną pigmentu barwiącego. Wiele sklepów posiada usługę barwienia, to lepiej go używać, chyba że masz pewność, że wybrany kolor farby dadzą dokładnie odcień, który jest wymagany. Ponadto, istnieją pewne cechy mieszanie do uzyskania żądanego dzwonka, że zwykli konsumenci nie może wiedzieć.

Najlepiej jest kupić farbę i kolor jej jednej marki, ponieważ kompozycja różnych producentów stosuje się do farby bazowej, a zawartość pigmentów różna. Ponadto, w ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo, że można osiągnąć pożądany kolor powierzchni barwiących. Ponadto kolor tuszu może być suche, płynne lub w postaci pasty. Przy wyborze barwnika należy rozważyć i liczby spoiw, które są w oparciu o farby. Dlatego też wybór musi być dokładnie studiował kompozycję, która później nie czuć żal o malowanie kolor, który nie lubi albo nie pasowały pod wnętrzu. Jeśli planujesz używać standardowych kolorów, ma sens używać kolerovalnuyu samochód. W pamięci jej mini-komputer zawiera główne przepisy do mieszania farb i pigmentów.

Kompozycja karmelowa zawiera zarówno substancje organiczne jak i nieorganiczne. Pierwszy daje jaśniejszy odcień, ale w tym samym czasie, nie jest odporny na działanie ultrafioletowego światła słonecznego. materiały nieorganiczne, uzyskując mniej jasny kolor, ale są odporne na zanik. Dlatego przy wyborze kolorów należy wziąć pod uwagę, że powinien to być pomalowanej powierzchni – wewnątrz lub na zewnątrz.

Dla pomieszczeń, odpowiedniej zarówno akrylowych i farb lateksowych. Do robót zewnętrznych lepiej używać akrylowe lub malowanie olej materiałów. Kohler do farb lateksowych dodaje się w ilości nie większej niż 20% całości. Lepsze wykorzystanie ciekłego środek barwiący, który jest sprzedawany w opakowaniach z wąską szyjką. Jest on dodawany kropla po kropli, wąska szyjka pozwala policzyć ich liczbę. Kohler do malowania akrylowego dodaje się w ilości nie więcej niż 7% objętościowych. Dla nich najczęściej używane pigmenty w postaci pasty. Ale nawet przy bardzo wysokich stężeniach substancji takich farba kolor barwienia daje jasny odcień. W przypadku nasyconych barw lepiej stosować środków barwiących.