337 Shares 1618 views

„Beeline”: zmienić numer. Zmienić numer telefonu komórkowego

Kiedy kupujemy pakiet startowy dowolnego operatora sieci komórkowej, do domyślnego numeru telefonu przy użyciu załączonej do niego, które mogą mieć kontakt telefoniczny do naszych znajomych, rodzinę i resztę abonentów. Zdajemy sobie sprawę, że, więc spróbuj wybrać pakiet z najbardziej „piękne” kombinacji.


Niezwykłe rozwiązanie oferowane przez firmę „Beeline”. Zmień numer, przywiązany do pakietu startowego Czy każdy, kto chce. Usługa dostępna jest przez nie tak znacznych ograniczeń jest, więc jest w stanie skorzystać z dowolnego abonenta. Aby dowiedzieć się, jak to działa i jakie jest znaczenie tej opcji, mówimy w tym artykule.

Wybierać i przebierać

Firma „Beeline” proponuje, aby zmienić numer telefonu związany z kartą SIM. Jest to bardzo proste: wystarczy stary numer, a następnie stworzyć specyficzną kombinację, którą chcesz widzieć w swoim pokoju. Następnie system pokaże dokładnie, co można zmienić numer telefonu swojej opakowania i dadzą informację o kosztach transformacji. Po tym, zrobić kilka kroków, będziesz właściciel nowego numeru. Jeśli chodzi o całą parę ważnych punktów należy wyjaśnić procedurę. Mówimy o kosztach, a także ograniczeń w kombinacji.

Za cenę należy zauważyć, że zmienia się w zależności od którego numer zostanie wybrany przez abonenta w przyszłości. Na przykład, piękne i zawierające powtarzające się cyfry będą droższe niż połączenia bez jakichkolwiek przepisów. Należy wziąć to pod uwagę podczas dokonywania wyboru.

Co do wyborów, wszystko jest ograniczona tylko do tego, co numery nie zostały jeszcze zaangażowany w sieci użytkownika „Beeline”. Zmienić numer telefonu, na przykład, możliwe jest takie, że będzie zawierać datę, numer swojego domu i mieszkaniu urodzenia lub numer wydany przez innego operatora. Jeśli nie powtarzanie cyfr i „piękny” kombinacji w pokoju tam, – koszt odtworzenia będzie wystarczająco niska.

Dlaczego tak jest?

Częściowo na pytanie, dlaczego konieczne może być usługę „pokoje do wyboru”, „Beeline” zapewnia on-line (czyli – na stronie, która zawiera opis opcji). Mówi, że abonent może uczynić pokój bardziej niezapomniany „fix” jej wartość do jakiegokolwiek zdarzenia, daty lub kombinacji liczb. Z drugiej strony, poprzez zastąpienie można również uzyskać „Moda” numer, który będzie łatwy do zapamiętania, a nawet klientów, co ostatecznie owocne wyświetlany na swojej działalności.

Opcje jest waga. Ktoś chce zadowolić kogoś bliskiego i wziąć numer telefonu, podobnie jak jego; czy ktoś po prostu trzeba się pozbyć starego tracić kontakt z niepotrzebnymi znajomych.

W rzeczywistości, bez względu na to z jakiego powodu człowiek potrzebuje nowego numeru telefonu. Najważniejsze – że „Beeline”, aby szybko i łatwo, ale również zmienić numer tani, jeśli jest to proste połączenie cyfrowe.

Stary czy nowy „Sim”?

Innym problemem, który może pojawić się dla użytkownika – jest, aby zachować starą kartę SIM, albo wziąć nowy, jeśli użyć „nie ma wyboru.”

„Beeline” na oficjalnej stronie internetowej stwierdza, że użytkownik może opuścić starą kartę z nowym numerem w razie potrzeby. Jest to przydatne, ponieważ w tym przypadku abonent ma potrzeby, aby kupić nowy pakiet startowy, a zatem zrobić dodatkowe koszty.

koszt

Jeśli chcesz przez „Beeline” Zmiana numeru telefonu, operator ma jednolitego systemu taryfowego na podobnej usługi. Jest on wyrażony w kwotach, które muszą być wypłacone do liczby określonego typu. Na przykład, ze zwykłymi kombinacji cyfr, rozmówca musi zapłacić 30 rubli. Dla numerów „Bronze” kwota płatności jest zwiększona do 1000 rubli. Użytkownik, który chce iść do „srebrnej” numer, płaci 5000; a kto jest zainteresowany w „złotej” kombinacji – wszystkie 15 tys.

Co to jest „złoty”, „srebrny”, „brązowy” numer?

Aby odróżnić tych trzech kategorii, „Beeline” numer telefonu analiz na obecność powtarzających się liczb. Im więcej kombinacji identycznych numerach – droższe jest uważany sam numer. Dobrze, a zatem tym bardziej cenne dla kategorii należy.

„Brąz” ilość nazywa się, w którym powtarza się kombinację 3 cyfr; „Srebro” – 4, „złoto” – od 5 identycznych symboli.

Jak zmienić?

Istnieje kilka sposobów, w jaki sposób zmienić „Beeline” numer. Przez Internet, bezpośrednio do siedziby firmy, jak również za pośrednictwem operatora – w każdym z tych metod, można zmienić swój numer telefonu do następnego.

Jeżeli za pośrednictwem Internetu to zrobić najprostszy sposób (wystarczy przejść do strony internetowej, wpisz swój stary numer dostarczyć skan paszportu, a następnie odebrać nowe połączenie), inne metody wymagają dodatkowych wysiłków. Czytaj więcej na ten temat – czytaj dalej.

Zmiana w biurze

W celu uzyskania nowego telefonu „Beeline” (zmienić numer telefonu, za pośrednictwem biura), należy dostarczyć paszport. Ponadto konieczne jest, aby wyjaśnić konsultantów operatora telefonii komórkowej, co konkretnie chcesz zobaczyć w swoim pokoju – jakie dane muszą być obecne. Opisać kombinację, które preferują.

Ponadto, oczywiście, nie wspominając o koszt usług. Jak już wspomniano, wybór pokoi jest bezpłatny, ale cena od nowa będzie zależeć od wartości końcowej wariantu kombinacji liczbowych w nim.

Zmienić za pomocą operatora połączeń

Inną możliwością jest przez „Beeline” Back Room – wezwanie do operatora. Można to zrobić przez numery 0611 lub 8800700061 (połączenia całej Rosji). Ważne jest, aby pamiętać, że w celu ustalenia indywidualnego pracownika firmy może poprosić dyktować swoje dane paszportowe.

Innym ważnym punktem: zastąpienie przez specjalistyczną firmę do abonenta nie ma możliwość, aby wybrać nowy numer.

ograniczenia

Jeśli chcesz nowy „Beeline” (numer telefonu), należy spełnić pewne wymagania, które są w systemie. Po pierwsze – jest to dług. Na abonenta do zmiany ich liczby, nie powinno być jako dług na usługi „na całkowitym zaufaniu” i innych opcji, w tym opłaty licencyjnej. Użytkownik musi być w dobrej kondycji płatnika usług mobilnych – tylko wtedy może on polegać na nowym numerem.

Drugi warunek – pobyt w systemie. Abonentowi przysługuje prawo do zmiany numeru telefonu, data stosowania „Beeline” pakietu podstawowego musi być większa niż 1 miesiąc. To również może obejmować jedno ograniczenie – na okres jednego miesiąca, które odbędzie się od poprzedniej zmiany numerów.

Po trzecie, raczej funkcja – forma płatności, w którym klient może wykonywać obliczenia. Jeśli w przypadku pracy przez konsultanta przez telefon lub przez Internet jest dozwolona ilość spłaty z kontem użytkownika, a następnie podczas kontaktowania partia biuro ma prawo do zapłaty w gotówce.

Recenzje abonentów

Więcej informacji na temat tej usługi, to byłoby interesujące spojrzenie na zaleceniach prostych klientów operator – Klienci, którzy używali go.

Na licznych zasobów proste goście dzielą się wrażeniami z opcją, która została opisana w tym artykule. Jak można zauważyć w nich zwykli ludzie korzystają z okazji, aby przejść do bardziej atrakcyjnej sali. Jest to nie tylko praktyczne, ale też dodaje trochę wizerunku jego właściciela.

Więcej ludzi pozytywnie mówić o działaniach, które są przeprowadzane „Beeline”, aby zwrócić uwagę na obsługę. Na przykład, nie był to okres, kiedy numery „srebra” zostały połączone w cenie „proste”. Można sobie wyobrazić emocje abonentów!

Teraz, oczywiście, żadnych akcji operatora nie posiada, ponieważ obsługa i tak jest dość dobrze znana. Jednak oferują wspaniały wybór albo płacą i mają atrakcyjny pokój, składający się z samych cyfr, lub po prostu udać się do jednego, że będzie zapamiętany z powodu „osobliwości” liczb, z których się składają. A to, jak zostało to opisane wcześniej, jest bardzo wygodny.

Numer powrotem

Dla niektórych użytkowników, sądząc po forach recenzji, jest pytanie: „A co stanie się ze starego numeru telefonu, z którego użytkownik w momencie chciał iść na nowy?

Naturalne pytanie, ale odpowiedź jest bardzo prosta – to jest wyłączone. Zgodnie z zasadami Beeline, to aby zmienić numer, aby go wyłączyć. Następnie wszystko dzieje się zgodnie z procedurami obowiązującymi w wielu operatorów telefonii komórkowej. Przez długi okres czasu (zwykle rok), liczba ta jest usuwana z systemu. Oznacza to, że nazywając go osoba słyszy coś takiego jak „zły numer.” Ponadto, zgodnie z incydentem tego okresu, nowy abonent otrzymuje go i nadal być wykorzystywane do własnych celów.