635 Shares 3888 views

Róża haczyk: schemat opisu. Jak zrobić bukiet?

Kwiaty, szydełka, może być używany do dekoracji wszelkiego rodzaju rzeczy, od torebki do ubrań z kapelusza. Nie mniej imponujący wygląd i zwykle kwitnących oddział w wazonie. Może to być Rose lub chryzantema (szydełka). Jazda z poprzednim opisem produkcji jest przedstawiony poniżej.


ujawniają pączek

Stwórz swój bukiet nie znikną z opisem programu. Rose (hak) będą produkowane z najpiękniejszych jego części, a mianowicie w pełni kwitnienia zarodku.

Rozpoczynając łańcuch na nią składa się z 75 pętli, ale nie jest łatwo zwiększyć lub zmniejszyć. To wystarczy, aby dodać (odjąć), więc wielu z nich, że został on podzielony na dziesięć. Jest to bardziej wygodne do pracy, a następnie płatki.

Zaczyna się róże szydełkowe (diagram opisujący Ci pomóc) z centrum bud. W początkowym łańcucha trzeba zrobić kolejną pętlę powietrza do podnoszenia. Pierwsze dwie pętle wiążą 4 łączący kolumny. W trzeciej kolumnie możemy zrobić bez sc i jeden sc, na 4. i 5. – jedno stanowisko z SC.

Kontynuacja całej pierwszej serii – podstawę do płatków, które wzrosły (haczyk) będzie. Schemat (opis) jest następujący: pierwszy materiał o dwóch kolumnowej nakida w dwóch pętlach, a następnie przechodzi do zakończenia jednego lub dwóch prętów na przemian z jednej zasady. Ukończenia konieczne jest więc: skojarzyć w przedostatniej pętli kolumny sc i bez sc w ostatniej – połączenia.

Cały drugi rząd – to sam płatków. Oznacza to, jak je zrobić, pokazuje obwód (opis). Rose, związanych z haka, jest już prawie gotowy. W procesie dziania już walcowanej taśmy, co sugeruje kierunek, w którym następnie trzeba zrobić kwiat. Pozostaje tylko zwinąć ją w zarodku i szyć na dole.

sepal

Będzie ona posiadać Rose (hak). Opis Układ jest bardzo prosty. Zaczyna się z dwóch pętli powietrza. Najdalej od haka kolumnami 6 bez SC. Jest to pierwsza seria. W drugim i trzecim musi być równomiernie dodany do 6 z tych samych kolumn. Czwarty wiersz: 2 i 6 kolumn powietrza bez nakida powtarza się aż do końca. Zamknąć i pozostawić numer długą nić. Pójdzie na działkami szycia bud.

arkusz

Bez nich wzrosła hak (wraz z opisem systemu podano w artykule) będzie wyglądać niedokończone. Liście mogą być wykonane z tego samego rozmiaru lub nawet różne.

Do bazy pierwszego rzędu zakłada się linią 14 pętli, przy czym dwie ostatnie tworzą ożywienie. Następnie spojrzeć.

  • Pierwszy wiersz: trzeci zawias łączący cięgna, a następnie dwa kolejne bez nakida 6 z jednym sc sc bez 1, 2 złącza.
  • Druga poduszka kolumna łączący 2 kolumny z SC w jednej pętli (2 razy), kolumna o SC 2 SC w kolumnie z jednej pętli, jeden z SC (2x), 2 kolumn SC w jednej pętli, połączone bypass top liści i powtórzyć ten wzór w odwrocie na drugiej połowie.
  • Trzeci rząd: pętla powietrza, 2 kolumna z SC w jednej pętli (3 razy), jednego z sc (2 razy), 2 takie same w jednej pętli, jeden, 2 kolumna z sc w jednej pętli, kolumny to jesteś łączące dostać się na szczyt arkusz i bezkolumnowej bez SC. Powtórz wzór na drugą połowę liścia w odwrotnej kolejności.

nieotwarte bud

Ale nie jest to jedyny system opisany (haczyk Rose). Jak na drutach, tak aby wyglądał jak bukiet? Konieczne jest przedstawienie nie tylko otwarte kwiaty, ale ledwo kwiaty otwarcie.

Dla bardzo małych kwiatów róż powołuje drutach, jak opisano powyżej, tylko długość łańcucha należy zrobić, jest dość mała. Ale prawie zamknięty pączek opiera się działać inaczej.

Pierwszy pasuje kubek. Na pierścieniu z trzech pętli musi wykonać osiem kolumn, bez sc równomiernie w trzech rzędach po sześć kolumn dodać. Potem następuje dzianina według schematu pozostawia kubek. Teraz w centrum opiera się na kubek tie stożka zarodku. Wykonywana jest przez analogię z kubka, tylko w odwrotnej kolejności.

Zespół wzrosła

W gęstym drutem zginać jeden centymetr na jednym końcu. To naprawić pąk róży. Jeśli jest ona otwarta, poniżej niego szyć działkami. Następnie trzeba owinąć drut tej samej przędzy, która wykonuje dziania zielonej części róży.

Obserwowani przez upływem dołączyć gałązki z drutu o zamkniętych pąków i liści. Aby uzyskać więcej podobieństwa do liści tej róży jest zalecany do mocowania do nich trzy na jednym małym drutu. Ponadto centralny, który zakłada się wiązać duże, a te, które znajdują się na bokach małe. W dolnej części pasma drutu będą klejone.