416 Shares 2707 views

Jak na wiele sposobów stać się stanowiskiem dla dzika na własnych rękach?

Bułgarski jest elektronicznym narzędziem, z którym można wykonywać dużą ilość robót budowlanych. Przecina części metalowe, kamień i inne twarde materiały. Może być czyszczona i polerowana powierzchnia, cięta na wymiar płytki ceramiczne. To narzędzie jest niezastąpione do prac instalacyjnych, budowlanych i naprawczych. Użyj go w domu i miejscu pracy.

Zasady bezpieczeństwa

Bułgarski to niebezpieczna rzecz, mająca ogromne zakręty. Jeśli nie przestrzegasz zasad użytkowania, możesz być poważnie ranny. Przed przystąpieniem do pracy i przygotowaniem stoiska dla bułgarskiego, zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

1. Podczas cięcia twardych materiałów spod tarcz ściernych, różnych cząstek metalu lub kamienia, ostre fragmenty wylatują. Pierwszym niezawodnym lekarstwem na wraki pływające w obliczu mistrza jest okulary ochronne typu zamkniętego. Istnieją przypadki pęknięcia samego okręgu. Fragmenty mogą trafić w szkło i złamać je, więc okulary powinny być wzmocnione, z siatką ochronną. Nie bądź skąpy, to twoje zdrowie.

2. W Bułgarii konieczne jest posiadanie ekranu wokół noży. Niektórzy robotnicy, kręcąc dużą okrąg, usuń kaptur, co utrudnia ruch. Również, stając się bułgarskim stołem, mogą się pozbyć. W żadnym wypadku nie można tego zrobić. Jest wprowadzony w sposób obowiązkowy iw taki sposób, że operator jest za nim. W ten sposób fragmenty odpierają osłonę i latają w przeciwnym kierunku.

Stań na bułgarskich

W pracy z tym narzędziem wiele mistrzów musi wykonać jednolite kawałki. Trzymając ją w dłoni, gładkość zespołu jest bardzo trudna do osiągnięcia. Silne zakręty i wibracje nie pozwalają na trzymanie produktu w dokładnie jednej pozycji, ręka będzie się poruszać. Aby temu zapobiec, kupują stoisko dla bułgarskiego.

Ale przy silnym obciążeniu i wibracjach, części podstawy rozluźniają się i pękają. Tak, i jest przeznaczony głównie do pracy z kręgiem o maksymalnej długości 125 mm. Duża nie może się zmieścić. Jeśli chcesz mieć silne i wiarygodne stanowisko dla bułgarskiego, najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie tego samemu. Niezależna produkcja zwiększy zaufanie do jakości mocowań, mistrz będzie pracował cicho.

Małe urządzenie do użytku domowego

To stanowisko dla bułgarskiego jest przeznaczone wyłącznie do użytku domowego, do małych robót. Jest wykonana ze sklejki i drewnianych słupków. Sam przyrząd jest nieruchomy i nie porusza się. Weź dwa arkusze sklejki. Dolny kwadrat jest wzmocniony klipsami bułgarskimi, a słupek jest przykręcany w postaci stojaka.

Druga część jest umieszczona na górze pętli meblowych. Szczelina jest cięta na tarcze ścierne. Zaletą tego rozwiązania jest to, że mistrz nie trzyma narzędzia w rękach. Ponadto okrąg jest częściowo widoczny i nie będzie mógł latać, powodując obrażenia operatora. Odpowiednie jest łatwym w użyciu urządzeniem do cięcia małych metalowych narożników, profili aluminiowych, płytek ceramicznych.

Spawana konstrukcja metalu

Podczas produkcji tego modelu musisz mieć rysunek stojaka dla bułgarskiego rozmiaru. Prace są wykonywane z profilu metalowego i rurek za pomocą spawarki. Platforma na stoisku musi być ciężka, może wytrzymać wibracje o dużej mocy. Ponadto wykonuje się górną część, do której dołączone jest narzędzie wraz z obudową. Na śrubach konstrukcja jest instalowana w spawanym narożniku na dwóch metalowych nóżkach.

Aby stojak na bułgarską swobodę poruszał się, górne i dolne panele połączone są silną sprężyną, za którą są wiercone otwory. Na platformie kąt prowadzenia jest spawany pod kątem prostym do koła.

Kolumna wahadła

Co jest dobre dla stojaka bulgarkowego w kształcie wahadła, więc jest to uproszczenie procesu cięcia. Ze względu na stop na stół i system tego projektu, możliwe jest wykonanie prac o różnej złożoności i cięcia materiałów o dowolnej gęstości. Przy takim urządzeniu nie trzeba naciskać na masę samego narzędzia.

Do produkcji tej wersji podstawy potrzebna jest sprężyna, dwa zawiasy, metalowy profil, narożniki i spawarki. Pożądane jest również posiadanie solidnego stołu żelaznego, na którym można zainstalować całą konstrukcję. Mając umiejętności takich prac, mistrz szybko dokona takiego wahadła. O wiele łatwiej jest pracować, jeśli uchwyt jest długi i wygodny. Palce dłoni znajdują się w bezpiecznej odległości. Nie musisz się zgiąć. Sparks i resztki latają w przeciwnym kierunku. I mając darmowe podejście do stołu, możesz pracować z dużymi materiałami i produktami. Jest to wygodne i pozwala na wykonywanie różnych procesów.

Wybierając stojak, który jest odpowiedni dla Ciebie we wszystkich aspektach, nie zapominaj o bezpieczeństwie. Wtedy praca przyniesie tylko radość.