710 Shares 6106 views

metoda kawitacji – co to jest? Jaka jest procedura i jakie są przeciwwskazania kawitacji?

Jednym z najbardziej palących problemów naszych czasów ma nadwagę, a także związane z nimi konsekwencje, że te wpływają nie tylko na wygląd, ale także często stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Takie wady zewnętrzne, takie jak utrata elastyczności skóry, wiotkość, dodatkową objętość przy zaburzeniach linii talii figury masa wyeliminować wszystkie możliwe sposoby: korzystając z diety i przydatności do narzędzi medycznych i chirurgicznych. Opracowano nowe techniki, aby przezwyciężyć te problemy. Ostatnio, korekta figura często wykonywane za pomocą kawitacji. Co to jest?


Kawitacja jako koncepcji i zakresu jej stosowania

W obszarze kawitacji odnosi się do procesu parowania, a następnie kondensację na przepływ cieczy, a tworzenie się pęcherzyków pary w nim wgłębienia (puste przestrzenie, pęcherzyki lub kawitacji), które są napełniane parą samego płynu. Proces ten jest szeroko stosowany w przemyśle, zastosowań wojskowych i innych pokrewnych dziedzinach.

Kawitacja w medycynie

Efekt kawitacji jest stosowane w biomedycynie. Kawitacja jest stosowany w chirurgicznych podczas bezkrwawego wycięciu tkanek narządów litych, sonoporatsii. I jest to konieczne, po usunięciu kamieni nerkowych, które jest wykonywane przy użyciu na fali uderzeniowej Litotrypsja. W stomatologii kawitacyjny stosowany w ultradźwiękowego czyszczenia zębów w celu usunięcia płytki nazębnej i pigmentowy kamienia nazębnego.

Najnowsza technika kardynał zajął miejsce lidera w kosmetologii. Jest on oparty na zjawisku kawitacji. Jakich procedur, które stały się najbardziej znaczącym konkurentem dla liposukcji chirurgicznej?

medycyna estetyczna

Wszystkie nowoczesne środki stosowane do korekcji figury, umownie podzielona na medycznego i chirurgicznego. Były to masaż limfatyczny drenaż i próżni, Miostymulacja elektrolipoliz, terapię ozonową, różnego rodzaju okłady. Popularne narzędzie chirurgiczne jest klasyczna liposukcja. Wszystkie te metody są od dawna stosowane w medycynie estetycznej ośrodków. Jednak nie wszystkie z nich rozwiązać problemy cellulitu i innych defektów ciała. Dlatego eksperci analizują nowe, bardziej zaawansowane techniki. Najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym z nich jest kawitacja ciało. Jaki rodzaj procedury, o ile jest to skuteczne i bezpieczne?

Dziś jest to najbardziej skuteczna procedura usunięcia złogów tłuszczowych w obszarach problemowych – brzuch, uda, ramiona, plecy, nie wymaga interwencji chirurgicznej. W związku z tym, w sposobach daremność neapparatnyh organu kierującego Kawitacja jest zalecane. Co to jest, pokazuje zdjęcia jasno – linie nadwozia z różnicy przed i po zabiegu jest oczywisty. Procedura pozwala na usunięcie defektów problematyczne, właściwy kształt. Po tym zabiegu, powierzchnie skóry pozostawia się blizny. Najnowsza technika pozwala na zakup harmonijny, usunięciu wad tylko w odpowiednich dziedzinach.

Metodologia

Każdy pacjent pyta czy stopy zaleceniem kawitacji. Co to jest ta technika, przez które organizm jest usuwany z tkanki tłuszczowej? Jej istota polega na tym, że w trakcie postępowania w sprawie obszarów problemowych ciała dotkniętego mocy ultradźwięków o niskiej częstotliwości, zaprawiony w parametrach 37-42 kHz. Pęcherzyki gazu Microexplosions utworzone przez uwolnienie większej ilości energii, przyczynia się do zbędnego rozcieńczeniu złogi tłuszczowe i błony komórkowe uszkodzenia adipocytów, uwalniając trójglicerydów stanowiące komórki tłuszczowe. Są one wydzielane przez procesy metaboliczne. Przez układ limfatyczny ich wyróżnienia około 90%, a pozostała część jest wchłaniane do krwiobiegu, gdzie jest on przetwarzany do cząsteczek glukozy. Należy zauważyć, że działanie ultradźwięków na innych tkankach i komórkach śródbłonka naczyniowego (komórek naskórka, włókienek mięśniowych, i inne) nie ma szkodliwych skutków. Oni nie podlegają zniszczeniu, ponieważ odznaczają się wysokim współczynniku sprężystości. Żadna krzywda potwierdzone przez wiele badań, które zostały przeprowadzone przed wprowadzić urządzenie do kawitacji w praktyce.

urządzenia dla kawitacji i procedury podnoszenia (profesjonalny, przenośny, wielofunkcyjny) są dobrze znane w dużych klinikach medycznych, salonach kosmetycznych. Są one dość skuteczne w swoim głównym celu – korekcja figury, odmłodzenie skóry i zaostrzenia, cellulitu, wybielanie, drenażu limfatycznego, przywraca elastyczność i sprężystość oraz poprawia metabolizm. Z pomocą tych urządzeń praktykowane różne programy do ogólnego odmłodzenia skóry.

Wskazania do procedury

W celu wyeliminowania tych wad w obszarach zagrożonych jak brzuch, pośladki, udo zalecanej powierzchnia boczna kawitacji ultradźwiękowej. Co to jest, wyjaśnione w trakcie konsultacji w przychodniach lekarskich, praktykowanie tzw kawitacji liposukcji, dając wyniki równe zabiegu. W medycynie estetycznej, jest uznawane za najbardziej efektywne procedury terapeutycznej.

Wskazania do kawitacji są pozbycie lokalnym „smaru pułapki”, zmniejszając objawy włóknienia, korekcja wad i zwiotczenie skóry po liposukcji chirurgicznej.

Procedura kawitacji

Jak kawitacji ultradźwiękowej? Co to jest? Przeprowadzenie procedury zależy w dużej mierze od stopnia otyłości, na terenie obszaru problemowego. Kosmetyczny po sprawdzeniu wybranie najbardziej odpowiedniego programu i rozciąga się głowicę do obróbki na całej powierzchni. Poprzednio stosowane do lipolitycznego żelu skóry, zmniejsza tarcie, które występuje pomiędzy przyrządem a skórą. Żel po penetracji do podskórnej warstwy naskórka także przyspiesza dezintegrację komórek tłuszczowych.

Kawitacja ultradźwiękowa występuje w tkance tłuszczowej, a nie dotykać otaczającej tkanki. Jest to spowodowane manipuly głębokość ekspozycji wzór, który nie przekracza 2-3 cm.

Fachowiec prowadzenia sesji kawitacji, starając się nie zamocowanie na rzucie głównych stawów narządów miednicy i narządów miąższowych.

Wybór metody ekspozycji

Wybór metody programów ekspozycji i parametrów częstotliwości potrzebne do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, zaznacza ekspert. Wiele zależy od lokalizacji obszarów problemowych, ich znaczenia, bliskość dużych stawów. Używając wysokiego kawitacja odbywa o sesjach 10, nie przekraczającym 30 minut przy czasie trwania. Zazwyczaj są one wystarczające, ponieważ wyższe częstotliwości pozwala na zastosowanie stabilnego sposobu stosowania.

Procedury z niskimi częstotliwościami przypisuje się 1 raz w tygodniu. Cały ich przebieg może być 6-8 sesje po 40 minut. Gdy ten program manipula ultradźwiękowy ruch powolny i równomierny, urządzenie mocujące w jednym miejscu nie jest zalecane.

Pacjent podczas kawitacji czuje. 2,7 MHz ultradźwięki mogą być wyrażone w przyjemne uczucie ciepła i wibracji w manipuly projekcji najwyżej 40 kHz na koniec wewnętrzny może bezpośrednio mrowienie w strefie obróbki.

Średni czas trwania sesji kawitacji może być 20-30 minut, maksymalna – 60 minut, lecz nie powyżej, w celu uniknięcia przegrzania. Jeśli to konieczne, powtórz kursy są powoływani przez kawitacji w odstępach sześciu miesięcy. Aby wzmocnić układ wydalniczy działa normalnie zalecany drenaż limfatyczny.

Efekt kawitacji

Na forach internetowych często pytania: „Kawitacja – co to jest?” Informacje zwrotne od tych, którzy próbowali tej procedury różnią się nieco. Są tacy, którzy są zadowoleni z wyniku, są tacy, którzy nie zauważyli żadnego efektu.

Jednak wynik został osiągnięty już po pierwszym zabiegu kawitacji. Co to jest nastąpi, pacjenci nie zawsze zobaczyć, jak to często w pierwszym dniu spodziewanej znacznego spadku wolumenów, zmiany masy ciała. Wszystkie te objawy są bardziej widoczne po procedurach kontrolnych. Wiele zależy od ilości tkanki tłuszczowej, oczywiście, że przy niewielkich obszarów problemowych w ramach jednej sesji można stracić nawet do 10-15 cc. CM tłuszczu, co oznacza zmniejszenie ilości pasa około 3 cm.

Ważne jest również, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, przyklejają się do aktywnego trybu życia, odpowiednia dieta.

Zalety kawitacji liposukcji

Kawitacja odbywa się bez negatywnych skutków, które często występują po operacjach chirurgicznych. Jego głównymi zaletami są nieinwazyjne, atraumatyczna, bezbolesny mało czasu potrzebne do procedur szybko osiągalnego efekcie estetycznym, brak okresu rehabilitacji.

Przeciwwskazania

Wśród niepożądanych momentów chorób kawitacji pasemka skóry, cukrzyca, niektóre choroby układu sercowo-naczyniowego, chorób nowotworowych, osteoporoza, uszkodzenie nerek, metalowych implantów w ciele. Ponadto, istnieją miejsca, gdzie emisja ultradźwięków nie jest zalecane. Jest to obszar stawów, uszu, gruczołów i narządów płciowych. Dlatego zanim przeprowadzić procedurę, to lepiej skonsultować się z lekarzem, w jaki sposób można być nieszkodliwe kawitacji, jest przeciwwskazane, które nie odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Osób wykonujących procedury musi zebrać pełną historię medyczną pacjenta, udzielają porad na temat diety i aktywności fizycznej. Jeśli podczas kontroli okaże się, że nie ma żadnych przeciwwskazań, które odbyło kawitacji.

W większości przypadków, jest to jeden z najbardziej skutecznych i bezpiecznych nowoczesnych metod stosowanych w medycynie estetycznej, dzięki czemu jest możliwe, aby uzyskać pożądany efekt, który zwykle spotyka się zarówno pacjenta i lekarza.