682 Shares 5599 views

Conor McGregor: trening, walka, życie

Nie jest tajemnicą, że dziś świat mieszanych sztuk walki – jest nie tylko trudne i bezkompromisowa walka, ale także ogromna walka show, w których istotną rolę odgrywa możliwość zyskiem sprzedać zbliżającą się bitwę, zdolność do uzyskania publicznych, pokazać jasną wydajność przed wejściem do Octagon (kolorowe i to jest szokujące, aby przejść z szatni do „komórki”). W ogóle, nowoczesnego myśliwca – nie tylko wojownikiem, ale także rodzaj aktora. To było na taki jasny charakter imieniem Conor McGregor (szkolenie zostanie omówione poniżej), porozmawiamy w artykule.


narodziny

Przyszłość świata MMA gwiazda urodziła urodzony w Dublinie, w Irlandii (a dokładniej w jego południowej części) 14 lipca 1988 r. Conor McGregor, dla których szkolenie w dzieciństwie było odwiedzić sekcję piłki nożnej był jasny fanem angielskiego klubu z Manchesteru. W wieku 18 lat przeniósł się do człowieka Lucan, gdzie ukończył szkoły zwanej Colaiste Cois życia. Po ukończeniu szkoły średniej studiował na hydraulika aż zanurzył się w procesie szkolenia walki, wraz z przyszłym uczestnika UFC Tom Egan. W rezultacie, Conor wykazało zainteresowanie walk mieszanych.

Przebieg pracy zawodowej

Początkowo McGregor rozpoczął profesjonalne występy w Octagon w kategorii wagi lekkiej, ale po spędzeniu 12 walk, z których 10 było dla niego zwycięsko, zszedł do piórkowej, gdzie sam tylko dwa bitwa odbyła mistrzostwo pas Cage Warriors. Ale to nie wystarczyło dla Irlandczyka, a on wrócił do wagi lekkiej, który udało się również stać się mistrzem pokonując Ivan Buchinger.

Przejście do UFC

Udany debiut w USA spadła do promocji Conor do walki z Marcusem Brimeydzhem. Wszystko mecz McGregor pokonać swojego przeciwnika i ostatecznie wygrał przez jednogłośną decyzję, co do tej pory jest jedynym Irlandczykiem kariera. Wszystkie pozostałe walki wygrał przed czasem.

tytuł tymczasowy

Pojedynek pomiędzy brazylijskim Zhoze Aldo i Conor musiał przejść przez 11 lipca 2015 r. Planuje tej konfrontacji przez długi czas, a brazylijski mistrz został uznany za ulubiony. Jednak otrzymał urazu żebra i został zmuszony iść na odległość. Wynik został rozegrany pomiędzy razy mistrz tymczasowy Conor i Chad Mendes, który ostatecznie zakończył się w rękach Irlandczyków. To zwycięstwo pozwoliło ponownie zorganizować walkę z Aldo dla niego.

pełnoprawnym mistrzem

12 grudnia 2015 Conor McGregor, którego waga tego dnia wynosiła około 65 kg, w końcu spotkał się z Octagon z Zhoze Aldo. Ku zaskoczeniu wszystkich, walka trwała zaledwie trzynaście sekund, a Brazylijczyk został znokautowany tylko jeden dopracowany cios w szczękę, co stawia odważne krzyż na jego pięcioletniego niepokonanym smuga.

styl walki

Conor McGregor, szkolenie to idealne połączenie nauki umiejętności walki, taekwondo i walki, jest charakteryzowany jako brutalnego puncher, który może wysłać przeciwnika do „uśpienia” żadnego wpływu. Ponadto irlandzki nie tylko silnym wojownikiem, ale również znakomity showman, który wie jak rozwałkować nadchodzącej walki i blask namiętności wokół niego do granic możliwości. Aby to zrobić, nie gardzą wlać dosłownie płynie brudne przemówienia na swoich przeciwników. Jaskrawym tego przykładem – ostatnia bitwa Conor McGregor Nate Diaz, w którym Irlandczyk przekroczyło się przez liczbę wyrażeń obscenicznych. Jednak nikt nie będzie dyskutować z faktem, że im bardziej zręczny wojownik w promocji MMA na części pola bitwy niż „Notorious” (pseudonim Irlandia), nie jest dzisiaj.

27 września 2016 roku ogłoszono, że Conor McGregor, szkolenia, który został już dopuszczony do medyczne, przytrzymaj jego następna walka przeciwko hegemonii lekkiej Eddie Alvarez w dniu 12 listopada.