665 Shares 5170 views

Zestaw telewizji satelitarnej: skład

Telewizja satelitarna jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą oglądać różne programy i filmy. To zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Usługi mogą zawierać różne kanały: sport, edukacyjnych, naukowych, dzieci i humorystyczny. Wielu kupujących interesuje zestaw telewizji satelitarnej do wyboru. Aby to zrobić, należy zapoznać się z poniższymi informacjami.


Zastosowanie anten satelitarnych wspólnych w dużych miastach i małych miasteczkach. W małych osiedlach antena jest uważana za jedyny środek przekazu, a poziom odbieranego sygnału jest niska, a montaż takiego urządzenia jest uważana za idealnym rozwiązaniem do oglądania ulubionych filmów.

Zawartość opakowania

TV satelitarna obejmuje:

  • antena (płytka);
  • przetworniki;
  • odbiornik;
  • pilot zdalnego sterowania.

Konwerter podłączenia kabla koncentrycznego do odbiornika, który znajduje się na ekranie telewizora. Wszyscy dostawcy mają bezpłatne kanały do użytku, który nie wymaga opłat abonamentowych. Każdy nadawca kodowane kanały, za który trzeba zapłacić. Aby je obejrzeć, wymagana jest specjalna karta.

Zestaw telewizji satelitarnej pozwala w każdej chwili mieć dostęp do dużej liczby kanałów. Ważnym elementem systemu jest odbiornik i antena satelitarna. Wszystkie niezbędne elementy potrzebne do telewizji. Wiele firm zapewnienie własnego sprzętu, a inni nie muszą być zakupione oddzielnie. Pomoc eksperta jest wymagana, a właściwie układ skonfigurowany.

odbiornik

Już w sprzedaży wiele odbiorników. Wśród nich są te, które rozpoznają tylko jeden kodowanie. A jest złącze urządzenia dodatkowych modułów. Istnieją również urządzenia z wbudowanym dyskiem twardym. Cena odbiornika jest w zakresie 3500-15000 rubli. Liczba dodatkowych funkcji określa koszt sprzętu.

antena satelitarna

Pakiet zawiera Antena satelitarna. Jego średnica jest w zakresie od 50 cm do 3 m. Od tej kwoty zależy od sprzętu. Średnica decyduje o jakości obrazu, przy czym liczba kanałów. Ale to nie znaczy, że powinniśmy nabyć płytę z dużych średnicach, to wszystko zależy od przeznaczenia.

Dla „NTS plus” i „Tricolor TV” można wybierać anteny średnicę 60 cm. Sprzęt stosowany w 1,2 m obszarów złego odbioru i słabym sygnale. Teraz sprzedawane urządzenia, które umożliwiają przeglądanie programowania w jakości HD i Full HD. Aby to zrobić, trzeba mieć odpowiedni telewizor.

płatność

Zestaw kart dostępowych telewizji satelitarnej można kupić w salonach telefonii komórkowej łączności. Jest wykonywana również aktywacja odbiornika i zapłata. Aby przyczynić się można przez internet i terminale. Każdy operator ustala swoje ceny za usługi. Jeśli wystarczająca liczba płatności klienta, może on podpisać umowę o świadczenie niezbędnych usług. Płatności można dokonać przelewem bankowym, kartą lub za pośrednictwem bankomatów. Do tego jest Webmoney system płatności.

"NTV Plus"

Dziś wielu użytkownikom uzyskać dokładnie takie zestawy telewizji satelitarnej. Opinie na temat tego systemu można znaleźć różne. Ale wielu użytkowników jest zadowolonych z jakości sprzętu i dużej liczby programów. Przesyłanie sygnału występuje z EUTELSAT W4 satelity. Zalety to obejmować dostawcę usługi powszechnej i otoczyć pakiet kanałów. Minusem jest uważane za wysokie opłaty za usługi.

"Tricolor"

Wielu naszych obywateli wybiera zestaw telewizji satelitarnej „Tricolor TV”. Firma stała się popularna w krótkim okresie. Jak można zauważyć z opinii, użytkownicy docenią firmę za dużej liczby kanałów. Kiedy nie było tylko „NTV”, „Tricolor” Mam oferowane takich usług, ale tylko za niższą opłatą – 600 rubli rocznie. A teraz firma zajmuje niewielką opłatę miesięczną, więc opinie tylko pozytywne Spółki.

Jeśli podzielimy sumę przez miesiące, a następnie pojawi się 50 rubli. Tuner jest szybkie i łatwe, ponieważ nie jest wygodnym menu. Zestaw telewizji satelitarnej „Tricolor” pozwala oglądać wiele kanałów. Nadawanie dzieje EUTELSAT W4 satelity.

"NTV + Light"

W ostatnich latach popularność tego rodzaju telewizji. Taki pakiet zawiera kanały federalnych. Można korzystać z opcjonalnych pakietów. Zalety to obejmować dwuletni dostawcę usług płatniczych w chwili połączenia, tymczasową blokadę na tym samym koncie. Jest on niezbędny dla tych, którzy odchodzą na letnim domku. Minus jest niewygodny w odbiorniku HUMAX VA 4-SD. Nadawanie wynika z satelity EUTELSAT W4.

"Raduga TV"

Ten zabawny telewizję satelitarną. Dzięki niemu można podłączyć szeroką gamę kanałów do oglądania filmów, bo z tego, co jest podłączone do niego wielu użytkowników. Jak opinie, ludzie pożądane różnorodnych kanałów tematycznych.

Zalety „Rainbow TV” to niski koszt urządzenia. Zarejestrowany odbiorca jest bardzo wygodne i proste. Użytkownicy wykazały braki. Sygnał pochodzi z ABS 1 satelity.

„Kontynent TV”

Główną cechą jest elastyczność dostawcy. Klienci dostępny bezpłatnie 10 kanałów federalnych. Na żądanie pakietu wybrany pożądanych tematów. Na przykład, za 100 $ możliwe jest podłączenie 33 kanałów. Nadawanie przeprowadzono INTELSAT 15 satelity.

Telewizja satelitarna jest teraz bardzo popytu. Jest możliwe, aby podłączyć dowolne kanały w okazyjnej cenie. Będą one dostępne w każdej chwili. I jaki rodzaj kontaktu firma zależy od woli.