203 Shares 4427 views

Co dać dziewczynę na pierwszej randce, że lubi?

Zacznij nowy związek romantyczny – to magiczny czas. Jak awe miłość serce na pierwszej randce, nieoczekiwane rozmowy telefoniczne z wybranymi i wzajemne zaloty! Więc, spotkanie z „ta sama” jest już przypisany, możemy tylko przygotować. Postaramy się dowiedzieć , co dać dziewczynie na pierwszej randce, a w razie potrzeby prezent na taką okazję?


Zasady idealny prezent

Wiele nowoczesnych kobiet twierdzi, że prezenty – nie jest ważne w relacji miłości. Jednak około 90% młodych pań autentycznie szczęśliwych dla każdego pamiątkę i kwiat, ulubiony dawania bez specjalnej okazji. Oznacza to, że prezenty na terminach mogą i powinny dać. Co wybrać dla siebie pierwszego i romantycznym spotkaniu? Zasada pierwsza – nie kupować nic drogiego. Taki obecny przynajmniej mylić dziewczynę. I możliwe alternatywy – kochanie Zakochaj z pieniędzmi jej wielbiciel, a nie w jego osobistych cech. Myśląc, że dać dziewczynę na pierwszą randkę, należy kierować wybranych sposobów wariantowych.

Jeśli zdecydujesz się iść do jakiegoś miejsca lub po prostu pospacerować, dar powinny być zwarte. Wybierz coś nieporęczne lub ciężkie może być tylko pod warunkiem, że ten młody człowiek ma zamiar zasnąć towarzysza do domu swoim samochodem. A trzecia reguła wyboru prezent – dać się zbyt osobiste. Mówimy o symbolach miłości (serca, zdjęciami par), bieliznę, kosmetyki i perfumy. Takie rzeczy mogą dać tylko bycie kobietą w związku. są one nieistotne, kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy.

Co za banda dać dziewczynę na pierwszej randce: tajemnice dobór kolorów

Jeden z najbardziej popularnych wyborów prezentów bez powodu kobiet – kwiaty. Pierwszy romantyczne spotkanie należy przyjść nawet z róży bez opakowania. Świetnym rozwiązaniem dla facetów, którzy boją się wydawać banalne – małe oryginalny bukiet. Jaki rodzaj kwiatów dać dziewczynę na pierwszą randkę, więc to naprawdę zaskakujące? Wybierz gerbery, chryzantemy i storczyki. Świetnym rozwiązaniem i sezonowe kwiaty: lilie, niezapominajka, tulipany. Aby zaimponować dziewczynie, można kupując jej grono „spontanicznie” podczas spaceru. Poświęć trochę czasu, zanim to zapytać, co lubi kwiaty. Planowanie na długi spacer i obawiają się, że bukiet uschnie? Wybierz kompozycje kwiatowe, zebrane w specjalnej bazie gąbki. A jednak, w niektórych przypadkach, kwiaty cięte – nie najlepszy pomysł na prezenty. W zimnych porach roku lub w złej pogody lepiej wybrać coś innego.

Sweet present

Trudno jest znaleźć przedstawiciela płci pięknej, która nie chciałaby słodycze. Cukierki czekoladowe lub set – uniwersalny prezent. W cukierniach sprzedają oryginalne i bardzo słodkie upominki. Te czekoladowe figurki, domy pierniki, ciastka jako pożądane i wiele więcej. Co można dać dziewczynę na pierwszej randce, aby podnieść ją na duchu? Oryginalny upominek – kolorowe cukierki, stylizowane tabletka. Nazwy zazwyczaj mają takich „produktów” Related: „Dla dobrego nastroju”, „smutek” lub „pigułki szczęścia”. Zaskocz każdą dziewczynę i Fortune cookie lub nazwa czekoladę.

Niektóre pamiątki

Nie wiesz, co dać dziewczynie na pierwszej randce? Spacer w każdym dużym sklepie z pamiątkami! Brelok, słodkie figurki, miniaturowe zabawki miękkie – wszystkie doskonałe możliwości prezent bez powodu. Można również wybrać ramkę na zdjęcie lub coś z biżuterii, jeśli jesteś pewien, że jest dobrze zorientowany w gusta jego pani. Pomysł dla turystów – przynieść prezent z podróży. Ta opcja jest odpowiednia w tym przypadku, jeśli dziewczyna jak ty przez długi czas, a dopiero teraz zdecydowaliśmy się poprosić ją. Pamiątka z innego kraju, aby być naprawdę oryginalny, prosty magnes z nazwą miasta nie będzie działać. Wybierz ręcznie przez lokalnych rzemieślników.

Książka – najlepszy prezent

Czytaj teraz bardzo modne. Zrobić dobre wrażenie na pani serca, jak to możliwe, dając jej prawdziwą książkę papieru. Nie wiem dziewczynki ulubionych autorów? To nie jest problem – wybierz kolekcję romantycznej poezji. Dobry wybór – książka z mądrych cytatów i aforyzmów. W nowoczesnych księgarniach można również znaleźć specjalne wydanie prezent. W tych książkach, dary zebrane komentarze i piękne zdjęcia. Co dać dziewczynę na pierwszą randkę, jeśli nie jesteś pewny, że lubi czytać?

Dla Present Perfect symbolicznej pamiętnika papieru lub pięknej karcie. Jeśli wybierzesz drugą opcję, należy przestrzegać granic przyzwoitości. Karta powinna być piękna, a jej zawartość – neutralny i skromne. Najbardziej szczery wstęp pierwszego stawu w godzinach wieczornych może być zdanie: „I Like You” Nadaje się w podobnym przypadku, a pocztówek z okładzinami filozoficznego lub obojętnych. Napisz w kilku zdaniach, nie zapomnij podziękować za spotkanie i przyjemnej rozmowy.

Wybór indywidualny prezent

Kupując prezent, za każdym razem myślimy o osoby, dla której jest przeznaczony. Jeśli masz jakichś przyjaciół razem z dziewczyną, chcesz się podobać, można wybrać coś specjalnie dla niej. Spróbuj zrozumieć, co ją interesuje najbardziej. Na przykład, jeśli wiesz, że jest ona studiuje lub pracuje w biurze, można bezpiecznie oddać papeterii. Oczywiście, muszą być piękne i oryginalne. Dał rzadką ukochaną płytę z filmu lub muzyki, jeśli mówi się, że przez długi czas szuka czegoś konkretnego.

Łatwo jest wybrać prezent dla dziewczyny-kolektor. Spróbuj dowiedzieć się wystarczająco dużo o swojej kolekcji oraz zasad doboru nowych eksponatów. W dobie wysokich technologii rzeczywisty prezent – coś z gadżetów. Lepiej jest dać dziewczynę na pierwszą randkę z innowacjami technicznymi? Wybierz coś prostego i niedrogiego. Idealny karty pamięci lub słuchawki wykonane w pierwotnym projekcie. Znając markę i model dziewczyny smartphone swoich marzeń, można zadowolić swoje akcesoria do tego gadżetu.