214 Shares 3974 views

Rejs po rzece Wołga w Niżnym Nowogrodzie – podróż w bajce

River Cruise – jeden z najbardziej ekscytujących rozrywek do tej pory. Podczas podróży na wygodnej łodzi przed tobą otwiera możliwość poznania kraju i cieszyć się pięknem miasta i przekonaj się wyjątkową architekturą budynków. To święto pobiera pozytywne emocje, przez długi czas, ponieważ zarząd często posiadają dyskoteki, koncerty i organizuje różne imprezy rozrywkowe.


Na wielkim Wołga z Niżnego Nowogrodu

Na terytorium Rosji trwa ponad 2 miliony rzek, a na ich brzegach znajdują się setki małych i dużych osiedli, ale najbardziej popularny jest uważany za rejs po Wołdze z Niżnego Nowogrodu. I nie jest to zaskakujące, ponieważ zakłada pełną odpocząć od zgiełku miejskiego i bogaty program wycieczek, które będą interesujące nie tylko dla odwiedzających turystów, ale także mieszkańców.

Podróżując na Wołdze, widać wielu miastach Rosji z jej historii, odwiedzić starożytne świątynie i klasztory i zapoznania się z zabytkami kultury. Dla siebie, można odkryć dziesiątki pięknych miejsc, które pozostaną na zawsze w swoim sercu. Rejs po rzece z Niżnego Nowogrodu może stać krótki spacer na kilka godzin lub długiej podróży nawet do trzech tygodni. Niezależnie od wybranej trasy wybrać sposób, w jaki statek będzie układać się tak, że w pewnym momencie trzeba będzie czasu, aby cieszyć się kilka miast na raz. Wiele rejsów sugerować „zieloną stop” – czas, gdy podróżujący mogą zejść z pokładu, przespacerować się na plaży, opalać się na plaży, pływać w rzece, aby odwiedzić klasztory i widzieć lokalnych zabytków.

Wielu turystów preferuje go do wycieczek rzecznych, ponieważ statek porusza się tak wolno, że pozwala nam rozważyć szczegółowo zabytków kultury i cieszyć się spektakularne widoki, że w regionie Niżny Nowogród są reprezentowane przez gęste lasy i szerokimi polami. Fotoamatorzy rejs wzdłuż Wołgi daje doskonałą okazję do niezliczonych wspaniałych zdjęć!

Z Niżnego Nowogrodu do Gorodets

To będzie interesująca podróż do starożytnego rosyjskim mieście Gorodets – jednego z najpiękniejszych miejsc w regionie Wołgi. Dla wszystkich jego istnienia, musiał przejść przez kilka okresów wzrostu i upadku, które odcisnęły swoje piętno na miejscowych atrakcji. Ci, którzy chcą zobaczyć piękne wybrzeże, prawdziwy rosyjski samowar i altany, warto przynajmniej raz na rejs po Wołdze z Niżnego Nowogrodu do Gorodets.

Z Niżnego Nowogrodu do Moskwy

Jeśli pójdziesz na wycieczkę rzeki w Moskwie, będzie miał doskonałą okazję, aby w pełni docenić cały splendor Matki Wołgi przed sobą. W ciągu jednego dnia, można uzyskać wiele pozytywnych emocji, ale jeśli chcesz przeżyć więcej emocji, należy wybrać dłuższą trasę, która obejmuje innych starożytnych miast. Na przykład, już w ciągu tygodnia od rejsu Wołgi Dolna Nowogrodu do Moskwy, można odwiedzić Pawła, Kostroma Murom Twer Jarosław i inne osady.

Zainteresowani dziełach mistrzów, szczególnie interesujące zobaczyć starożytne centrum rzemiosła – Pavlovsky. Są to nie tylko dzieła sztuki, lecz także takie ciekawe budynki, jak olbrzymi zamek i zamek z muzyką na wiele godzin. Moore – koncentruje się na nadzwyczajnym pięknem klasztorów, kościołów i katedr. Miasto zostało nazwane na cześć Ili Muromtsa, starożytnych bohaterów, został kanonizowany.

Z Niżnego Nowogrodu do Astrachania

Nie mniej popularne wśród turystów rejs z Niżnego Nowogrodu do Astrachania. Ta droga jest bardzo bogaty program: rekreacji na świeżym powietrzu podczas zatrzymania „zielony” wycieczkę Samara, odwiedzając Kurhan Mamaja, Kazan Kremlin , i wiele więcej. W locie od Astrachania mogą być również włączone do potknąć Saratowie Cheboxary lub Ulyanovsk.

Rejs po rzece – przyjemne i relaksujące podróż odkrywcza, który otwiera drzwi przed wami wielu miastach, gdzie można odwiedzić pierwszy, ale nie ostatni raz. Co może być lepsze wakacje otoczony przez wspaniałe krajobrazy, błyszczące wody i ciepłym słońcem? Po powrocie do domu, będzie jeszcze długo pamiętać rejs w dół Wołgi z Niżnego Nowogrodu, Pokaż zdjęcia do znajomych i dzielić się z nimi żywe wspomnienia.