436 Shares 1441 views

„Yandex.Disk”: opinie, przeglądu stosowania

Dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o tym, co „Yandex.Disk” recenzje tej decyzji jest najczęściej dodatnia, ale nadal istnieje wiele pytań na temat, jak go używać, i w ogóle – co to jest. Edukacja i uruchomienie „Yandex.Disk” wystąpił w wczesną wiosną 2012 roku, ale nie wiele osób wie o tej usłudze, a jeszcze nie wiem wszystkiego, co jest.


W rzeczywistości, jak korzystać z dysku „Yandex”? Recenzje są oszałamiające, jak ich Online obficie obecne. Natychmiast należy zauważyć, że jest daleki od nowa usługa jest wypłacane jedynie w przypadku, że trzeba dużej ilości wolnego miejsca. Na przykład, jeśli masz małą ilość informacji na dysku twardym, ale chcesz, aby upewnić się, że nie było konieczne, aby usunąć odpowiednie informacje. Więc na pewno usługa ta będzie przydatna. Możesz dowiedzieć się więcej na temat systemu „Yandex.Disk”, opinii użytkowników, o którym można znaleźć łatwo. Kiedy zapisać, masz do dyspozycji dziesięć gigabajtów wolnego miejsca, które można wykorzystać do swoich plików, a to nie ma znaczenia, w jakim formacie są. Wraz z wolnej przestrzeni można uzyskać funkcjonalność programu Dropbox, że faktycznie pomaga przyspieszyć i wygoda podczas pobierania plików.

aplikacja

Zacznijmy od instalacji specjalnego oprogramowania na komputerze lub urządzeniu przenośnym pracy. Trzeba powiedzieć, że użyteczność i funkcjonalność nieodłączną częścią projektu „Yandex Disk” – Opinie użytkowników kolejnym dowodem.

Podkreślamy, że pobieranie i instalowanie programu nie zajmuje dużej ilości wolnego miejsca i nie wymaga dodatkowej konfiguracji, ale tutaj jest to zależy tylko od Twoich potrzeb. Co do zasady, „Yandex Disk” jest uważany za wirtualny dysk, który będzie zlokalizowany na komputerze, ale wszystkie dane będą przechowywane bezpośrednio na serwerze. Najciekawsze jest to, że „sklep” zostaną zsynchronizowane do folderów, które są obecne na dysku twardym, a zatem ten dodatkowy napęd, można nawet zainstalować programów lub gier, które wymagają dużo miejsca.

Jeśli chcesz wiedzieć, co „Yandex Disk”, jak korzystać z programu i jakie są jego funkcje są, otrzymają Państwo szczegółowe instrukcje, więc nie trzeba się martwić, że nie jesteś w stanie zrozumieć. Jednak w tym artykule dowiesz się, jak korzystać z tej usługi. Po przesłaniu plików na dysku, można użyć je doskonale na każdym innym urządzeniu, ale za to na pewno trzeba mieć dostęp do Internetu. Pamiętaj, najważniejsze – do korzystania z usługi „Yandex.Disk”, na pewno trzeba mieć e-mail, chociaż wielu użytkowników już ma. Nawet jeśli nie istnieją już na konta e-mail „Yandex”, można utworzyć w kilka minut.

"Yandex.Disk": opinii klientów. Opinia o usłudze

Opinii na temat pracy z „Yandex.Disk” powiedzieć, że obsługa jest link referencyjny, takich jak istnieje na Dropbox. Jeśli chcesz mieć wielkość dysku jest więcej niż dziesięć gigabajtów, należy zarejestrować się w linku polecającego, a będziesz miał jedenaście zamiast dziesięć gigabajtów wolnego miejsca. Tak więc, można dostać więcej wolnego miejsca na dysku, a także pomoc dla użytkownika, link, który zostanie nagrany.

Gdy znajdziesz link, żeby przejść przez to, dostaniesz powiadomienie, że „Yandex.Disk” jest już podłączony. W tym przypadku zadanie jest bardzo proste, trzeba tylko przesunąć żółty przycisk na środku ekranu. Po kliknięciu na link, pojawi się w skrzynce pocztowej, a następnie trzeba będzie przejść do „Files”. Jeśli napis jest podkreślone jest, oznacza to, że masz dar, że rozmawialiśmy o tym – czy raczej dodatkowy gigabajt wolnego miejsca.

objętość

Po raz pierwszy będzie dostępny we wszystkich trzech gigabajtów, ale w celu uczynienia obecnego aktywacji, trzeba wykonać kilka bardzo prostych zadań. Kliknij prawym przyciskiem myszy na znak plus trzy gigabajty gdzie są wymagane, aby zainstalować niezbędne oprogramowanie do komputera. Następnie zwracamy uwagę na dwa ważne aspekty, które pomogą wyrobić sobie opinię na temat projektu „Yandex Disk” – opinie i bezpieczeństwa, ale najpierw zwróćmy uwagę, że trzeba pobrać ten program tylko z oficjalnego źródła, tylko w tym przypadku, wszystkie pliki nie będą mogli kopiować oszuści, i usunąć je.

instalacja

Po kliknięciu „oprogramowanie download” YandexDiskSetup.exe rozpocząć pobieranie pliku, a kiedy to się zakończy, wystarczy go uruchomić. Specjalna Instalator pobrany z Internetu „Yandex.Disk”, po którym wytwarzają szybką instalację. Gdy instalacja jest prawie zakończona, zostaniesz poproszony o zainstalowanie dodatkowych komponentów, które są rzeczywiście użyciu dysku może potrzebować. Jeśli nie chcesz coś ekstra, to zaleca się natychmiast usunąć wszystkie kleszcze, szczególnie przydatna dla tych użytkowników, którzy nie są zbyt potężne komputery. W końcowym etapie trzeba będzie po prostu kliknij na przycisk „Zakończ”, a następnie będzie już w stanie w pełni wykorzystać dodatkowy dysk, a jak to zrobić, powiemy. Również zastanowić się, jak przesyłać pliki do „Yandex.Disk”.

informacja

Po pomyślnym zainstalowaniu programu, użytkownik zostanie poproszony przede wszystkim do zapoznania się z nim. W rzeczywistości, tutaj reprezentowana przez wysokiej jakości materiałów, które mogą dać wstępną koncepcję , jak pracować. Jednakże, jeśli skończysz czytać ten artykuł do końca, a następnie można bezpiecznie pominąć ten krok.

Jeśli odmówiono lub, wręcz przeciwnie – badali, a następnie w późniejszym etapie, trzeba będzie uzyskać zezwolenie, odpowiednio, w panelu, należy podać swój adres e-mail i hasło pola, tylko wciśnij przycisk „Enter”. Jednak ty nie powinno to być problemem, ponieważ takie zezwolenie przechodzi w tryb online.

Po pomyślnym ukończeniu będzie to od razu zsynchronizować „Yandex.Disk” bezpośrednio do komputera, a po jego pomyślnym zakończeniu będzie mieć dodatkową ikonę na pasku startowym. Jeśli okno świeci się na zielono, oznacza to, że program działa poprawnie i nie ma już do synchronizacji pobrane pliki. Zgodnie z tym, teraz ściągnięte pliki będą dostępne z dowolnego miejsca na świecie. O „Yandex.Disk” opinie mówią i synchronizacja nie jest problemem, przynajmniej od początku uruchomienia tej usługi.

Dodawanie materiałów

Podczas synchronizacji plików, a dokładniej gdy zostaną one przesłane do serwera, należy sprawdzić, czy nie mają one już znane nam zielony i niebieski. Naturalnie, dla pomyślnego zakończenia procesu, trzeba będzie poczekać do momentu, gdy pole wyboru ponownie zacznie świecić na zielono. Teraz już wiesz, jak się do przesyłania plików do „Yandex.Disk”. Jeśli wszystko jest dobrze zarządzany, nie ma absolutnie nic skomplikowanego.

odłączenie

Jeśli nie wiesz, jak usunąć „Yandex.Disk” z komputera, to jesteśmy teraz powiesz o tym, wtedy też nic nie stoi trudne. Pierwszą rzeczą, którą trzeba przejść do Menedżera zadań i tam wybrać przycisk „Dodaj lub usuń programy”. Po tym, znajdziemy etykietę z nazwą „Yandex.Disk” i po prostu usunąć go z komputera. Jeśli nie synchronizować do końca będzie generować, to niektóre pliki będą po prostu nie można pobrać do komputera, na przykład, jeśli nie całkowicie odświeżyć film, a następnie najprawdopodobniej błąd zostanie wydana, gdy jest odtwarzany.

Dodatkowe wskazówki

W celu przeprowadzenia prawidłowych przesyłanie plików na „Yandex.Disk”, zalecamy zapoznanie się z tym, jak to jest prawidłowe wykonywanie. Chociaż w tym przypadku nie ma nic trudnego, ale jeszcze tu i niektórzy użytkownicy mogą wystąpić problemy.

Zanim rzucisz się w folderze, pliki, pierwszą rzeczą jest, aby ruch samego folderu. Na przykład, jeśli chcesz pobrać folder na dysku systemowym do „Yandex.Disk” podczas gdy wcześniej powinien zostać przeniesiony do innego napędu w komputerze, może to być nawet USB-drive. Jeśli jesteś z „Yandex.Disk” set także Dropbox, jeśli taka funkcja jest dostępna, będzie można bezpośrednio w ustawieniach programu i go używać, należy udać się do programu Dropbox. Po tym, znaleźć obszar powiadomień i kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie należy wybrać „Ustawienia”.

„Yandex.Disk” – opinie i ich kluczową rolę

Nadal nie przekonany? Prawdopodobnie będziesz mieć chęć do współpracy z usługą. Jeśli projekt raboata nie jesteś zadowolony z tego, jak usunąć „Yandex.Disk” z komputera, to już wiem.