858 Shares 3403 views

Matilda Shnurova: ikona stylu i żona znanego muzyka rockowego

Młody, elegancki i niezwykle piękna kobieta – więc ona Matilda Shnurova. Nie wiedząc, z kim się skontaktować, można by pomyśleć, że jest to kolejny początkujący aktorka lub piosenkarka, który miał dobre małżeństwo dla niektórych bogaty i potężny. Ale to stwierdzenie jest prawdziwe tylko w części. Jego małżeństwo z słynnego muzyk, kompozytor i aktor Siergiej Shnurovym Matilda naprawdę dumny. W tym przypadku sama kobieta jest udany biznes kobieta i ikoną stylu dla swoich licznych fanów.

Matilda Shnurova: biografia i ciekawostki

Przyszła gwiazda urodziła się w Woroneżu, a potem podbić Moskwę, a potem zrezygnowała i Petersburgu. Ta kobieta nie ukrywa faktu, że nazwa Matilda – nie wytworem wyobraźni rodziców i samo-wybrany pseudonim. Raz w jej paszporcie nosił plain „Elena Mozgovaya”, ale potem postanowił zacząć nowe życie, wybrała coś bardziej oryginalnego, a kiedy poślubić szczęśliwie wziął dźwięczny imię męża. Jak mówi Mathilde Shnurova „datę urodzenia, imię i nazwisko, wszelkie inne stemple w paszporcie – to wszystko nie ma znaczenia. Znacznie ważniejsze są słowa i czyny danej osoby, i co on osiągnął. " Jego wiek, ta kobieta nie spieszy się do dźwięku. Jednak niektóre źródła podają, że Mathilde jest 13 lat młodsza od męża, Siergiej urodził się w 1973 roku.

Czy trudno jest żyć z gwiazdą rocka?

Ślub Siergieja i Matyldy odbyło się w 2010 roku, ale dopiero od kilku lat kochankowie spotkali się i mieszkali razem. Obecnie łączna długość ich związek ma 9 lat. Ślub był bardzo skromny i prosty, z minimalną liczbą gości. Matilda Shnurova w wywiadach nie ma zbyt wiele do powiedzenia na temat męża gwiezdnej. Dla niej jest to przede wszystkim kogoś bliskiego, a nie osoba, znana w całym kraju. Mimo ciągłego koncertowania i występach, żona dużo czasu razem, mają wspólne projekty biznesowe i hobby. Inni są pozostawione się zastanawiać, w jaki sposób, po żyjących razem od prawie dziesięciu lat, osoby te uda się traktować siebie z czułością i utrzymać zainteresowanie.

Home fashionistka Peter

Matilda odczuwa najbardziej stylową kobietą w całym Petersburgu, często przyznano ten tytuł i jego różne publikacje w modzie. Przyznaje, że podobnie jak każdej innej dziewczyny, w młodości kochała się eksperymentować z własnym wyglądem. Dziś znalazła swój styl i pozostaje mu wierna. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych gości gwiazdy, Matilda eleganckiej garderoby, gdzie pokojowo współistnieć zagranicznych i rosyjskich marek. Shnurova żona nie stara się szokować publiczność, ale wręcz przeciwnie, stawia na bardzo dyskretny i elegancki, patrząc na to jest po prostu boskie.

Matilda Shnurova – ulubiony klient jest najdroższe i modne butiki Piotr, bardzo często odbiera spersonalizowanych ofert kupić markowe ubrania. W swoim profilu Instagram Gwiazda codziennie przesyłać zdjęcia do nowych rzeczy czy dobrze połączonych zestawów. Jednak moda bloger i publicysta, ona nie uważa siebie. Matilda Shnurova zdjęcia lubi i lubi dzielić się nowe zdjęcia ze wszystkich swoich przyjaciół i fanów.

Restauracje i inne projekty

Matylda jest znany w Petersburgu jako restaurator. Przyznaje, że nie lubi gotować i nigdy nie myślałem, że on osobiście zarządzać ustanowienie wyżywieniem. Wszystko zaczęło się od tego, że żona Siergieja poprosił mnie, aby pomóc poprawić wydajność „Niebieski Puszkin” bar współwłaścicielem, który był w tym czasie. Następnie Matilda Shnurova spotkała się z genialnym kucharzem Igor Grishechkin który pracował w przechowalni produktów rolnych. To właśnie po tej miłości idea stworzenia restauracja. „KOKOKU” – jest to bardzo nietypowe miejsce, jego cecha – oryginalna konstrukcja narodowych potraw kuchni rosyjskiej, wykonane wyłącznie z naturalnych produktów rolnych. Obecnie instytucja ma niesamowity sukces, chodzi jak na wycieczkę. Często przychodzą tu na obiad i bardzo znanych i bogatych ludzi. Ponadto, Matylda ma prywatną szkołę baletową „Isadora”, gdzie uczy się słynny baleriny z Teatru Bolszoj i Michajłowskiego. W ten sposób wszystkie rzeczy są brane za żonę przewodowe: albo robić wszystko lepiej niż ktokolwiek inny, lub nie zrobił w ogóle.

Miłość do Piotra na zawsze

Mathilde i Sergey Shnurovy na stałe zamieszkały w Petersburgu, to miasto jest rodzimy słynnego muzyka. Żyją w eleganckim mieszkaniu na Fontanka, listwy wykończeniowe, kominkiem i wykwintnych wnętrzach. I to nie jest typowy dla bogatych i ludzi sukcesu: każdy chce podbić Moskwa czy Petersburg wolą osiedlać się w okolicy. Przewodowy kochać również swoje miasto, starając się ożywić jakieś miejscowe tradycje, takie jak odbieranie gości i wizyty u znajomych w domu. Matilda Shnurova, którego biografia zawiera kilka lat pobytu w Moskwie, przyznaje, że Petersburg fascynuje ją od pierwszego wejrzenia. Aby przejść stąd nie będzie chciał, a Sergey po wszystkich podróży służbowych ma tendencję do powrotu do domu szybko.