226 Shares 5653 views

Jak wybrać Safe

Wszystko zależy nam na ich własności – czy to być pieniądze, papiery wartościowe lub nieruchomości. Dla jego bezpieczeństwa spełniać szereg czynników i urządzeń, w tym bezpieczne mocno brane swoje miejsce. On jest ostatnią przeszkodą do wszelkiego rodzaju przestępców, gdy cała reszta z nich zostało zrealizowanych.

Nowoczesne sejfy są różne od tych, którzy są przyzwyczajeni do oglądania filmów – w ciężkich molochów. I mieć pewność, że ich własna być tak duży milionerem. Czas niszczy te stereotypy – bezpieczny jakości jest teraz dostępna dla każdego konsumenta: szerokiej gamy modeli, cena jest do zaakceptowania, i że sklep jest zawsze. Nawet jeśli dokumenty w domu …

Z wszystkich dostępnych nowoczesnych sejfów mieć niezawodność, które nie mają swoich odpowiedników w ubiegłym stuleciu. Nowe modele zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie nauki i technologii – specjalne metalowe, specjalne zamki, specjalna konstrukcja ściany.

Na rynku WNP sejfów często przedstawiane marka «Mauer», «symbol Mottura», «praktyk», «Inhova» i «minibar Systems». To, oczywiście, nie jest to pełna lista producentów, ale jeśli, na przykład, potrzebny jest bezpieczny w Odessie, Mińsku lub Moskwie, to z pewnością zostanie on przedstawiony w jednym z tych marek.

Ale czasami szerokość wyboru przegród konsumenta – są sejfy w różnych funkcji i modeli, jak już wspomniano bardzo wiele. W tym krótkim przeglądzie, będziemy rozszerzać pola dla grup, które pomogą dokonać właściwego wyboru.

wybudowany w sejfach

Sejfy z tej grupy jest również znany jako kryjówek i są bardzo popularne wśród właścicieli prywatnych domów, wszystkie rodzaje domów – te typy mieszkań, gdzie jest bezpieczne miejsce do być brane pod uwagę podczas budowy domu. Ich nazwy od sposobu montażu – bezpieczne osadzone w ścianie lub podłodze, gdzie ukrytego wnętrza.

W celu podjęcia próby złamania bezpiecznego-cache, musi najpierw znaleźć. Czas, aby szukać porywacze nie może być. Ta niezwykła cecha podkreśla zakamarkach innych grup, ale metoda montażu nie jest możliwe, aby wykorzystać je szeroko, na przykład w mieszkaniach domów prefabrykowanych z powodu małej grubości ścian. I pusta luka w betonie – nawet ta praca.

Meble biurowe i sejfy

Maude jest tzw sejf ogólnego przeznaczenia z niewielkimi zmianami do instalacji: Sejfy meblowe, jak sama nazwa wskazuje, są umieszczone wewnątrz mebli biurowych może być umieszczony w dowolnym miejscu, w tym mebli.

Sejfy te typy powszechnie stosowane i przechowywane w nich może być wszystko od broni osobowych do dokumentów – liczba modeli i rozmiarów jest niezwykle szeroki.
Niektóre modele tych grup są wykonane ze wzmocnionej odporności na ogień i włamywacza i nazwał ognioodporne i włamanie.

Sejfy hotelowe

Grupa ta skupia komorę bezpiecznego przechowywania hoteli i zajazdów w ruchu. Ich cechą – łatwa konwersja po zmianie numerów najemcy i ten sam łatwy odblokowania klucza głównego lub kodu, który jest instytucją administracji.

sejfy

Pola te są przeznaczone do przechowywania pieniędzy. Ich funkcja – możliwość umieścić pracownika gotówki w sejfie bez otwierania go. Jednocześnie otwiera możliwość pracownika nie może być. Sejfy są szeroko stosowane w bankach i kantorach, gdzie kasjera cały dzień stawia gotówki w sejfie, a są one podejmowane w godzinach wieczornych przez osobę upoważnioną

Sejfy dla broni

W podziemiach do przechowywania broni nie można nic przechowujących indziej – były pierwotnie przeznaczone tylko na broń, a często mają określony kształt. Ich używać do przechowywania innych rzeczy niecelowe

To wszystko. Teraz można zdefiniować grupę, aby zrozumieć, że trzeba bezpieczne i najlepiej spełniają Twoje potrzeby. Udanych zakupów!