87 Shares 3501 views

Jak zainstalować „Instagram” na komputerze: instrukcje i porady

Wraz z pojawieniem się gadżetami i innym komputerem przenośnym dla wielu użytkowników przeniesiony do tła. PC jest nadal używany do pracy, która wymaga wsparcia potężnych programów. Ponadto, niektórzy ludzie są po prostu ciężko zrezygnować z ustalonego „Iron” na korzyść mniejszych urządzeń. Ale dla wielu użytkowników smartfonów i tabletów zaczęli opuszczać w przeszłości. Twórcy różnych popularnych aplikacji sprawiają duży zakład na urządzeniach mobilnych, i są zaangażowane w tworzenie i modyfikacja to aplikacje mobilne. Jednym z nich jest „Instagram”. Ale w jaki sposób korzystać z tych aplikacji do ludzi bez gadżetów? Jak zainstalować „Instagram” na komputerze i że to aplikacja, będziemy rozmawiać w tym artykule.

„Instagram”: co to jest?

„Instagram” znalazł swoich fanów wśród wszystkich miłośników fotografii i zrobić autoportretów. On prestavlyayuschie rodzaj galerii, które mogą być oglądane przez innych użytkowników, że konto jest otwarte. Nawiasem mówiąc, można ją otworzyć tylko do ludzi, którzy subskrybowanych do aktualizacji, lub dla każdego. Z kolei, można zapisać się do aktualizacji interesujące dla Ciebie członków nowych obrazów pojawi się w dziale aktualności. Ponadto, można rozłożyć trochę wideo lub zatrzaski, błyskawicznych zdjęć. Będą one dostępne dla abonentów w ciągu 24 godzin, a następnie całkowicie usunięte. „Instagram” – wspaniałe narzędzie do dzielenia się jasne chwile życia i ciekawych wydarzeniach. Wiele osobistości świata korzysta z tej sieci społecznej do idoli mogą śledzić ich działalność. Zapisz się jest bardzo prosta: wystarczy wpisać wiadomość i wybrać hasło. W razie potrzeby można połączyć swoje konto z „Facebook”, jeśli masz tam konto. Aplikacja mobilna jest dostępna za darmo, można go pobrać za darmo. Ale wielu użytkowników zastanawia się: Czy to możliwe, aby ustawić „Instagram” na komputerze? Niestety, oficjalna aplikacja na komputerze, ale istnieje kilka sposobów korzystania z sieci społecznych i PC.

Jak zainstalować „Instagram” na komputerze

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę na użytkowników komputerów – wersja „Instagram” do przeglądarki. można po prostu iść do www.instagram.com i zalogować się do swojego konta. Jednak portal społecznościowy ma dość ograniczoną pojemność. Można oglądać wiadomości, przejdź do profili innych użytkowników, komentarze, zdjęcia stóp, i zapisać się do innych kont. Jednak nowe zdjęcia rozprzestrzeniają się za pośrednictwem wersji przeglądarki nie są już w stanie.

Oprogramowanie do komputera

W celu uzyskania dostępu do wszystkich aplikacji mobilnych trzeba pobierać dodatkowe narzędzia. Na przykład, jeden z najbardziej popularnych programów jest RuInsta. Jest to świetny sposób, aby ustawić „Instagram” na komputerze w języku rosyjskim. Z pomocą tego klienta internetowego mogą w pełni korzystać z tej sieci społecznej, w tym zakładać nowych zdjęć. Charakterystyczną cechą tego narzędzia jest to, że masz możliwość otrzymywania nowych zawiadomień tak jakby były przy użyciu gadżetu. Ponadto dla „Instagrama” komputer ma wiele innych narzędzi i aplikacji, które mogą być wypłacone. Niektóre pozwalają wykonywać wszystkie te same manipulacje jak w aplikacji mobilnej, ale niektóre – ograniczone działanie.

„Instagram” za pomocą emulatora

Jeśli chcesz korzystać z pełnej wersji „Insta” można ustawić „Instagram” do komputera za pomocą jednego dodatkowego narzędzia. Trzeba będzie emulator systemu operacyjnego Android. Emulator – program, który pozwala na korzystanie z mobilnego systemu operacyjnego na komputerze PC. Istnieje wiele odmian tego rodzaju oprogramowania: Droid4x, Andy czy BlueStacks. Większość ludzi używa jest najnowsza wersja emulatora. Ma dość prosty interfejs i proste w obsłudze pobierania i wykorzystywania. Zastanówmy się, jak ustawić „Instagram” na komputerze z systemem Windows 7 i innych systemów operacyjnych.

Jak zainstalować emulator Android na komputerze?

Aby to zrobić, przejdź na oficjalnej stronie programu i pobrać plik startowy. Następnie, po wszystkich instrukcji i przepisów, zainstalować emulator na PC. Jeśli mówimy konkretnie o BlueStacks, emulator nie zajmuje dużo miejsca w pamięci, jego instalacja jest dość szybki. Ale na starszych komputerach BlueStacks mogą hamować lub nawet działać nieprawidłowo. W większości przypadków te emulatory są potrzebne do instalacji aplikacji i gier. W ten sam sposób, i będziemy tworzyć „Instagram”.

Użyj emulatora do „Instagrama”

W tym celu trzeba będzie konto w Google zrobić, można użyć gotowych lub bezpośrednio zarejestrować. Procedura jest prosta: należy wprowadzić adres e-mail i hasło do Gmaila. Następnie należy wprowadzić dane karty płatniczej, jest wymagany w przypadku zakupu treści. Po zalogowaniu można rozpocząć pobieranie aplikacji. Ustaw „Instagram” jest po prostu komputer. Należy przejść do Play Maket (Google Play – jego inna nazwa). Ta aplikacja będzie już wbudowana w emulatorze, aby znaleźć to nie jest trudne. Obok pola wyszukiwania, wpisz nazwę aplikacji, w tym przypadku – „Instagram”. Następnie kliknij „Install” i czekać na pobieranie, aby zakończyć. Dla tych użytkowników, którzy już przeprowadzonych podobną procedurę przy pomocy gadżetu, te manipulacje będą zaznajomieni. Teraz możesz w pełni korzystać z sieci społecznej na komputerze.

Teraz, gdy wiesz, jak ustawić „Instagram” na komputerze. Użyj sieci społecznych bez żadnych ograniczeń!