820 Shares 5131 views

IPCE: opis, adres

Z czym kojarzy się słowo „instytucja”? Zapewne wielu pamięta lata studenta: wykłady, kursy, egzaminy, testy, i, oczywiście, ochronę końcowego prac. Ale są też inne instytucje, które nie są bezpośrednio związane z edukacją. Mówimy o instytucjach naukowych. IPCE – organizacji zmiany znane ostrza dla chemii fizycznej.


Jaką naukę? Doktryna rozwiązań korozji metalu, katalizy, termodynamiki – to nazwę. Angażować się w chemii fizycznej, potrzebny jest odpowiedni sprzęt i ludzi, którzy będą w stanie wykorzystać go do uzyskania nowych wyników i je realizować.

Historia i teraźniejszość

Oficjalnie IPCE powstała w 1945 roku i został nazwany Instytut Chemii Fizycznej. Z historycznego punktu widzenia, byłoby rozsądne, aby przeprowadzić liczenie Edukacji od 1929 roku. W tym roku Władimir Aleksandrowicz Kistiakovskii specjalizuje koloidu-elektrochemiczne Pracownia powstała w strukturze Akademii Nauk. Pięć lat później został przekształcony w Instytut tej samej nazwie.

Od ustalonego instytucji badawczej w 1957 roku wyróżnia dział elektrochemii, kierowanego przez Frumkin, który później przekształcił się w niezależny instytut. W ciągu 48 lat obie organizacje istnieją niezależnie, a następnie stają się jednolita struktura w 2005 roku. W ciągu następnego okresu czasu to cykl zmiany nazwy, rzeczywisty tytuł data – Instytut Chemii Fizycznej i elektrochemii. Frumkin. Forma prawna IPCE – FGBU.

osiągnięcia naukowe

Jak w każdej organizacji, nadzorowanym przez Academy of Sciences, prace prowadzone IPCE są fundamentalne. Należą do nich badania nad:

  • nano- i systemy supramolekularne;
  • Korozja i ochrona przed korozją narzędzi programistycznych;
  • Procesy koloidów i adsorpcji;
  • elektrochemii;
  • radiochemia i dotyczy rozwoju nowych metod przetwarzania odpadów.

Organizacja posiada własny internetowy zasób w Internecie. Na to rozplanowany wyniki niektórych zakończonych projektów, opublikowany jako artykuł. Jak wynika z przedstawionych informacji na oficjalnej stronie IPCE utrzymuje kontakty z wiodących instytucji naukowych i uniwersytetów w Rosji i innych krajach realizuje zlecenia państwowe na zlecenie Ministerstwa Obrony i Ministerstwa Energii Atomowej.

Instytut ma wielki potencjał naukowy, większość jego pracowników – kandydatów i doktorów nauk, wśród nich akademicy i odpowiadające członków. Dla instytucji szkoleniowych działać studia podyplomowe i doktoranckie, istnieją trzy rady prac dyplomowych.

lokalizacja

Organizacja naukowa znajduje się w Moskwie, zajmuje cztery budynki. Dwa z nich znajdują się na Leninsky Prospekt (numer domu 31, ilość kadłuba 4 i 5), dwa kolejne – przy ulicy Obrucheva (numer domu 40, budynek 1). Czwarty obudowa, która znajduje się bliżej alei Lenina – główny budynek IPCE. Adres, prawnie przypisane do danej instytucji, odpowiada na to. Aby uzyskać więcej informacji na temat Instytutu, numery telefonów, adresy e-mail, dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej organizacji naukowych.