566 Shares 2216 views

Opowieść o tym, jak przygotować się do porodu

Wiele kobiet, które nie zostały pobłogosławione z macierzyństwa, z pewnością myśleć o tym, jak przygotować się do porodu i trzeba z tym zrobić. Dla kobiet, nadchodzi przełomowy moment, kiedy musi myśleć nie tylko o sobie, ale także o ich dziecku.

Poród może pójść dobrze tylko wtedy, gdy istnieją odpowiednie warunki. Kobieta w pracy powinny być znajome, komfortowych warunkach. Tylko w tym przypadku, kobieta ma pewne poczucie bezpieczeństwa. Po ciąży zaczyna rozmawiać ze starszymi ludźmi o jak przygotować się do porodu, wiele odpowiadają, że nasze babcie używane rodzić bez żadnego przygotowania, i wszyscy przeszli bezpiecznie iz dziećmi to było dobre. Seniorzy tak powiedzieć, do matki oczekującej nie martwić, ponieważ dodatkowe zaburzenia mogą mieć negatywny wpływ na jej zdrowie. Sama natura dba o wszystko, gdzie będzie potrzebne. Kobiety w ciąży powinny być informowane, jak dziecko się urodzi, a tym samym stopniowo przygotować się psychicznie i fizycznie. Poród – to naturalny proces, ponieważ dziś nie ma innej drogi do narodzin żywej istoty. Ponieważ pierwsza ciąża i narodziny dziecka całkowicie zmienia życie rodziców, po prostu trzeba wiedzieć, jak przygotować się do porodu i przezwyciężyć psychologiczne i fizyczne testy po pojawieniu się dziecka. przygotowanie fizyczne do porodu jest konieczne, że kobieta stopniowo, z pomocą niektórych ćwiczeń, aby wzmocnić mięśnie niezbędne, które są zaangażowane w ten proces. Wiedza o tym, jak przygotować się do porodu, kobieta informowany o niektórych zmianach w jej ciele.

Jakie ćwiczenia robić w celu przygotowania się do porodu

Od czasów starożytnych, wiemy korzyści z ćwiczeń oddechowych, ale nawet nie myśleć o tym, jak ludzie oddychać. Ćwiczenia oddechowe , aby przygotować się do porodu pomoże się zrelaksować, uspokoić i rozładować napięcie w klatce piersiowej. Ćwiczenia dla kobiet w ciąży przyczynia się do racjonalnego wykorzystania wdychanego tlenu, ponieważ ludzie siły nabywczej dla każdego oddechu. Istnieją również specjalne techniki oddychania podczas porodu, aby skupić i uspokoić. oddychania czas trwania ćwiczenia nie powinien być dłuższy niż 10 minut. Kobieta może wybrać proste ćwiczenie. Lekarze zalecają następujące ćwiczenia dla kobiet w ciąży: kobieta potrzebuje, aby umieścić jedną rękę na brzuchu, a drugą – na klatce piersiowej. Następnie zrobić większość głęboki oddech, po czym następuje stopniowe wydech przez nos.

Wytwarzanie szyjki do porodu

Z tej procedury mogą napotkać wiele kobiet w ciąży, które były w szpitalu przed porodem już w ostatnich dniach ciąży. Konieczne jest dla kobiet, które zostały wykryte szyjny przygotowany do nadchodzącego wydarzenia. Przed urodzeniem szyjki macicy występuje wiele zmian, związanych głównie hormonalnej tle, głównym elementem, który jest żeński hormon płciowy – estrogen.