313 Shares 4994 views

trzeciorzędowy

Kiła – przewlekłą chorobą weneryczną, w większości przypadków do zakażenia dochodzi poprzez kontakt seksualny, ale jest to całkiem możliwe, i tryby krajowa transmisji patogenu. Symptomy poważnej choroby, które powstają, znowu zniknąć tymczasowo, ale nie ma możliwości pełnego wyleczenia. Treponema pallidum – mikroorganizm, który jest czynnikiem wywołującym kiłę. Gdy w węzłach chłonnych, prowadzi się w krwiobiegu w organizmie. Czas trwania okresu inkubacji wynosi od trzech do sześciu tygodni. Potem następuje podstawowy syfilis. Po pierwsze, w miejscu, w którym nie było kontaktu ze źródłem zakażenia, wrzód pojawia się kształt okrągły, gęste, nie powodując ból i brak krwawienia, z których średnica może wynosić od polusantimetra do dwóch centymetrów. Połowy wrzód jest nieco wklęsła, a jej krawędzie są podniesione (w kształcie spodka), kolor – purpurowo-czerwony, przypominający mięso nasączone krwi lub matowa jasnopomarańczowe podobnym do koloru uszkodzone kawałki bekonu stoi plotnoelasticheskoy infiltracji. Taki wrzód nazywa się chancre, i jest to pierwszy zwiastun syfilis. Węzły chłonne w obszarze, w którym nie było kontaktu ze źródłem zakażenia wzrasta. Utrudnyaet diagnoza jest taka, że te objawy mogą nie być widoczne. Na przykład, mogą pojawić się na ścianach pochwy. Podczas ustnej współżycia chancre mogą pojawiać się w jamie ustnej i odbytu homoseksualistów. Jednak w niektórych przypadkach, wrzody pojawiają się w miejscach, które nie zostały narażone na źródło zakażenia, w tym przypadku mówimy o lokalizacji estragenitalnom objawów zewnętrznych. To wszystko są oznaki, że dana osoba ma kiły podstawowej. Wrzody są często samotnie, co najmniej – hałdy.

Kobiety kiła pierwotna pojawia się również jako indurativny obrzęk na wargach sromowych dla mężczyzn – na napletek lub moszny. Innymi słowy, bogaty w miejsca dotknięte chorobą naczyń chłonnych. Tkaniny z tych organów są uszczelnione, wyraźnie ich obrzęk. kiła pierwotne może być skomplikowana przez fakt, że łączy się z drugą infekcję procesu chorobowego. Jeśli infekcja osiąga ciało migdałowate, może być utworzona anginopodobnaya lub choroby wrzodowej.

Kiła drugorzędowa temperatury pacjenta wzrasta od początku bóle stawów, kości, bóle głowy i brak apetytu. Wysypka pojawia poplamiona, włosy wypadają w dużych ilościach, pozostawiając łysiny. Ponieważ wysypka może przybierać różne formy, kiła wtórne mogą być mylone z zapaleniem skóry lub innych chorób. Na tym etapie następuje sifilistichesky mięśnia sercowego – powikłanie, który wpływa na serce.

Jeśli na tym etapie straszna choroba weneryczna pomylić z żadnym innym, lub nieleczona kiła trzeciorzędowa zaczyna. Tutaj w tym stadium kiły już z tym, co nie może się mylić. Skóra pokryta jest gumą – gospodarzami, osiągając niekiedy wysokości jaj kurzych i guzkami – mniejszych formacji gummas. Gunma rośnie, następnie wybucha, rośnie do otwartego owrzodzenia, z których wyróżnia się włóknistą ropa. Skóra wokół tych formacji staje się niebieskawo-czerwony kolor. Formacje te mogą pozostawać przez wiele lat w ciele pacjenta. Trzeciorzędowych kiła może oszpecić niewiarygodne całego ciała, w tym twarzy. Wrzody mogą dotrzeć do kości, i uderzając je z przebiegiem choroby, marszczy skórę, która zmienia się radykalnie w kolorze. Jeżeli osoba na twarzy zamiast nosa jak depresja – jego trzeciorzędowej kiły i depresji utworzonej przez fakt, że jednym z gummas uderzyła nosem i „zjadł” kość nosową. Na pierwszy rzut oka może wyglądać otwór, przez który można zobaczyć zęby, a nawet część czaszki. Trzeciorzędowej kiły – to porażka triponemami, osiadł na ciele, wszyscy bez wyjątku, systemów żywych. Sharp, nieopisany ból stale torturowany cierpi z powodu tej choroby. Z drugiej strony, skóry i tkanki mogą stracić czułość tak, że pacjent, którego trzeciorzędowej kiły, nie czuję nic, choć jego ciało dotyka gorącego żelazka. Zaostrzenia – zapalenie opon mózgowych, zapalenie wątroby, ewentualnych uderzeń. Trzeciorzędowych kiła, nieleczona może spowodować pacjenta na wiele lat niesamowita udręka. I w końcu, to łańcuch wydarzeń, a dotknięte narządy może zakończyć się śmiercią.

Trzeciorzędowych kiła, wpływające na układ nerwowy, który niszczy umysł i intelekt człowieka. Taki pacjent może nie ma powodu, aby pokazać euforię lub, wręcz przeciwnie, wpaść w depresję lub skrajnej irytacji jego popęd płciowy razy można znacznie zwiększyć, jak również jego apetyt, umiejętność pracy znika w mowie czasami coś jest nie dość nietypowy i swawolny, często towarzyszy select obelgi i przekleństwa. Człowiek jest po prostu szaleje, zaczynają oznaki demencji i innych chorób psychicznych. Trzeciorzędowej kiły, okaleczone ciało ludzkie, niszcząc umysł i psychikę, trwa całe życie.