462 Shares 7389 views

Jak pozbyć się piegów sam w domu?

Piegi – dla niektórych jest to ładne dekoracje, ale ktoś przez całe życie jest walka z nimi. Dumny z nich lub próbować je ukryć – to sprawa prywatna i spróbować, aby przekonać się, że niektórzy ludzie są nadal w toku, nie mamy. Zamiast tego, powiemy wam o jak pozbyć się piegów w domu i zrobić jaśniejsze.


Przegląd

Właściciele czerwone plamy na twarzy zaczynają się krzywić na widok swojego odbicia w lustrze, od wczesnej wiosny do późnego lata. Piegi manifestują najwyraźniej jest w okresie maksimum aktywności słonecznej, co stanowi tylko tych dwóch sezonów. W celu zmniejszenia poziomu ekspozycji na promienie ultrafioletowe, że jest niemożliwe, aby rozstać się z filtrem przeciwsłonecznym, ale również trzeba wziąć zwyczaj nosić szerokim rondem kapelusze i okulary przeciwsłoneczne.

Jak pozbyć się piegów w domu? Wskazówki i sztuczki

Co można dać rada dla dziewcząt i kobiet, które chcą pozbyć się czerwonych plam na skórze?

Po pierwsze, należy uwzględnić w diecie witaminy C, niekoniecznie będzie tylko owoce cytrusowe (cytryny, mandarynki, pomarańcze i tak dalej) to. Element ten jest również zawarty w kapustą, malin, czarnej porzeczki, rzodkiewki. Sprawiają, że regułę dla siebie do jedzenia co najmniej kilka produktów dziennie, które zawierają witaminę C.

Po drugie, należy uruchomić rano z mycia. Używać zwykłego soku z cytryny lub kwaśne mleko, wystarczy zwilżyć wacik i przetrzyj twarz. Jeśli masz suchą skórę, zaleca się rozcieńczyć koncentrat cytrynowy z wodą w proporcji 50 do 50.

Jak pozbyć się piegów w domu za pomocą tradycyjnej medycyny?

  1. Maska pomidor. Aby rozpocząć, należy dokładnie oczyścić skórę i zastosować krem odżywczy na nim. Po tym, posiekane plasterki pomidora, stosuje się do obszarów problemowych i odczekać 15 minut. Po tym, usunąć kawałki warzyw i umyć twarz.
  2. Maska soku pietruszki. Jest idealny zarówno dla skóry suchej i tłustej. Aby rozpocząć przygotowanie maski: wycisnąć niewielką ilość soku pietruszki i wymieszać ją z kwaśną śmietaną (jeśli skóra jest tłusta) lub mleku (jeśli skóra jest sucha). Następnie umieścić makijaż na oczyszczoną skórę, odczekać 10-15 minut i zmyć.
  3. Nadtlenek wodoru może pomóc odbarwienie piegi, ale po to, zawsze stosować krem odżywczy, bez względu na to, tłustą lub suchą skórę masz, jako jego przedstawiciel może spuścić. Wycierania twarzy 3-4 razy dziennie.
  4. Pół cebuli – doskonałe narzędzie do walki z piegi. Wytrzeć jej twarz kilka razy dziennie, a następnie zastosować maskę z kwaśną śmietaną na około 20 minut.

Piegi na jej ramionach. Jak się ich pozbyć?

Użyj SAP, które mają działanie wybielające: czerwona porzeczka, cytryna, pietruszka, ogórek. Wytrzyj je z ich ramion, a po jakimś czasie można zauważyć, że piegi mniej widoczne lub nawet całkowicie zniknął. Podobne narzędzia można również nabyć w aptece.

Więc teraz wiesz, jak pozbyć się piegów w domu. Można użyć zarówno tradycyjne metody i produktów kosmetycznych, ale należy uważać, aby przeczytać instrukcję przed użyciem starannie. Mamy nadzieję, że teraz nie jesteś zaniepokojony piegi na ciele. Jak pozbyć się z nich, także już wiem.