289 Shares 4266 views

Wrastających włosków. Co robić?

Każdy przedstawiciel pięknej połowy ludzkości, ale nigdy do czynienia z problemem, jak wrastania włosków. Na pierwszy rzut oka, niewielkie zaczerwienienie skóry zmienił się w kłopoty i dyskomfortu. Więc co jest z powodu wrastania włosków? Jak sobie z tym radzić? Można tego uniknąć? Najczęściej kobiety są zaniepokojeni wrastania włosków po depilacji. W wielu przypadkach jest to spowodowane nieudolną obsługę depilatora lub golarki. Spróbuj dowiedzieć się, jak usunąć włosy.


Aby rozpocząć, należy wziąć to regułę, aby przygotować skórę przed depilacją. To jest nie tylko odtłuścić skórę, ale również w celu maksymalizacji podnosić włosy na powierzchni ciała, które mogą być łatwo wykonane przy użyciu konwencjonalnego zarośla. Stosowanie środków złuszczających może zmniejszyć ryzyko wrastania włosków w znacznej ilości czasu. Jednak należy zauważyć, że grupa ta oznacza trzeć zbyt mocno, i to w dużych ilościach nie jest konieczne, ponieważ doprowadzi to do rozwoju dalszych podrażnień.

Jeśli używasz maszynki, a następnie spróbuj wykonać prostych zasad.

1. Najlepiej jest użyć nowego ostrza. Wrastające włosy to często spowodowane właśnie tępych maszynek. Stary nóż może zgolić wszystkie włosy za pierwszym razem, więc trzeba zatrzymać maszynę kilka razy w tym samym miejscu, które dodatkowo podrażniać skórę.

2. Urządzenie powinno być wysłane na kursie wzrostu włosów, inaczej będzie powodować podrażnienie skóry.

3 Podczas golenia wybrać najlepszą opcję: Nie naciskaj zbyt mocno (aby dostać boli, wywołuje podrażnienia), ale zbyt słaba siła nacisku, aby powtórzyć ten sam proces.

Wiele kobiet jest zwrócenie uwagi na ten problem dopiero po pojawieniu się problemu wrastających włosów. Po ich wrastanie wymaga nie tylko prawo do przeprowadzenia usuwania włosów, ale również w celu wyeliminowania skutków niewłaściwego unieszkodliwiania. Musisz sprawić, że większość z nich prawo. W tej dziedzinie nastąpił stan zapalny, więc nie boli go jeszcze bardziej. Pożądane jest, aby przez jakiś czas wyłączony z depilacji. W żadnym wypadku nie należy usuwać wrastające włosy za pomocą igły lub pęsety – może to prowadzić do poważnych komplikacji! A jeśli nadal nie boją się dostać się poważną chorobą, która może wymagać operacji, należy przynajmniej zdezynfekowane pęsetą lub wrastających włosów alkoholu lub nadtlenku wodoru igły i miejsce. Ale lepiej jest rozwiązać ten problem nie jest tak dramatyczny sposób:

1. złuszczają skórę. Dwa razy dziennie, w leczeniu uszkodzonej sekcji, aby włosy.

2. Nadmiar podrażnienia może być usuwany przy zastosowaniu do tego miejsca w niewielkiej ilości środki przeciw trądzikowi. Pozwoli to przyspieszyć gojenie.

3. Jeśli pojawi się zaczerwienienie skóry, a włosy zakorzenione bardzo głęboko, a następnie dostać pomocy z zewnątrz Pomoże gorący kompres. Jednak warto zauważyć, że zaczerwienienie skóry, czyli jej stan zapalny może być związany z wrastających włosków. W tym przypadku należy skonsultować się ze specjalistą!

4. Jeżeli ten sam efekt nie jest obserwowany z wykorzystania wszystkich wyżej wymienionych, słuszne jest, aby szukać pomocy u specjalisty. Nie lekceważ wrastających włosków. To może spowodować odpowiedź zapalna wspólny organizm.

Zwracać uwagę na swoje zdrowie, to jest bardzo łatwo stracić. Upewnij się, że wrośnięty włosy na nogach, na przykład, nie zamieni się w coś poważniejszego. Roztwór może być zmiana sposobu usuwania włosów. Drodzy przedstawiciele pięknej połowy ludzkości pamiętać, że zdrowie jest ważniejsze niż piękno.

Dbać o siebie!