433 Shares 5390 views

Zakres zastosowania stali ocynkowanej

Stal, który jest realizowany w zwoju ma różną grubość, zatem ciężar jednego zwoju może się różnić. Blacha stalowa jest powlekane, i bez niego. Ma ona kilka kolorów, często w specjalny leczenie jest często stosowane polimery o różnych właściwościach. Dobór polimerów, w zależności od właściwości, które są obecne w produkcie.


Jaki jest rolka ocynkowane? Że passa zaczęła holodnokatnoy, która jest pokryta cynkiem. Aby upewnić się, że produkt był wysokiej jakości, konieczne jest wykorzystanie dobrych metalowych niektórych marek. Minimalna grubość 0,3 milimetra ze stali osiąga maksimum – 2,5. Szerokość jednego pasa mogą wynosić 1000 mm i 1500.
Kształtki jest stosowany w następujących przypadkach:
– do późniejszego malowania;
– dla zastosowania ogólnego;
– do profilowania procedur;
– tłoczenie.
Stal ocynkowana może rozwiązać za pomocą specjalistycznego sprzętu. Rolls zaletę, że materiał ten jest kompaktowy i jest bardzo łatwa w transporcie. Bułka z ocynkowanej blachy walcowanej nie jest gorsza od jego wydajności. Stali tam, takie jak trwałość i odporność na skutki korozji.
Gdzie stosować stal ocynkowaną? Niemal wszędzie, w wielu dziedzinach produkcji. Jest on stosowany do wytwarzania elementów wymaganych do rynien dachowych, systemów i komina, części, które są eksploatowane w warunkach wysokiej wilgotności, w agresywnym środowisku.
Ocynkowanej rolki stosuje się jako surowiec do wytwarzania profili Montaż płyt inne materiały wymagane do obróbki wykańczającej. Dzięki rozprzestrzenianie nowych technologii wykorzystywanych w pracach wykończeniowych, ogniowe materiały rolkowe stały się popularne na terenach, gdzie prowadzona jest budowa.
Liczne korzyści z zastosowania rolek ocynkowane
– ze względu na unikalną technologię stali ocynkowanej posiada właściwości antykorozyjne. Rolka ma warstwę pasywacyjną, zapobiega stal przed korozją;
– metalowa ocynkowana może być używany przez długi czas, jak cynkowanie pomaga zachować wszystkie właściwości, które zapewniają ochronę przez kilka lat;
– stal ocynkowana, która jest na fali, pozwala na wykonywanie trójwymiarowych struktur;
– metal jest odporny na zmiany temperatury, to nie zmienia właściwości;
– materiały dostępne są cynkowane i niskiej cenie, co zmniejsza wielkość konstrukcji kosztów. minimalizują również ilość odpadów otrzymany w procesie produkcyjnym;
– mała przewodność cieplna materiału jest atrakcyjny do wytwarzania materiałów do dachu i wielowarstwowych płyt.