473 Shares 4803 views

profil medyczny.


Obecnie w Federacji Rosyjskiej w celu ustalenia, czy obywatele poddania służby wojskowej używany przez niektórych kategorii ważności do służby wojskowej.

Początkowe badanie lekarskie i kontrola jest przeprowadzana w wieku siedemnastu w preparacie obywateli do służby wojskowej. Po Komisja przeprowadziła ocenę stanu zdrowia obywateli z określeniem jego przydatności do przejścia do służby wojskowej.

Warto zauważyć, że kategoria ważności zostanie ostatecznie ustalona dopiero po osiągnięciu wieku poboru (osiemnaście).

komisja lekarska przeprowadza pełną fizyczną badanie rekruta. Jeśli istnieje podejrzenie każdej choroby, w celu wyjaśnienia diagnozy i określenia kierunków ważności wydane dla dodatkowych procedur diagnostycznych (jeśli to konieczne). Ostateczna diagnoza (w przypadku wszelkich stanów patologicznych) wykazywały wyniku wykonywanych procedur. Z upływem komisji, jej kategoria półka (zdolność obywateli do pełnienia służby wojskowej) jest ustalana na podstawie wyników zdrowia poborowych.

Jakie są kategoria półka do służby wojskowej?

Istnieje pięć głównych z nich:

Kategoria „A” oznacza absolutną zdrowia rekruta i przydatności do służby wojskowej w armii. W tym przypadku, nie ma choroby i warunki nie przeszkadzają obowiązek obywateli.

Kategoria „B” jest ustawiona w przypadku, gdy osoba zidentyfikowane pewne problemy zdrowotne, które jednak nie stanowiły przeszkody dla jego służby w armii rosyjskiej. Do tego profilu medycznym można przypisać rekrutów z zapaleniem błony śluzowej żołądka i choroby wrzodowej (łagodne), jak również z krótkowzroczności i innych chorób. Zdefiniowane i zatwierdzone przez dokumentów regulacyjnych listy kryteriów charakteryzuje tej czy innej kategorii.

Kategoria „B” oznacza pewne ograniczenia na upływ życia. poborowy usługa jest możliwa jedynie z pragnieniem poborowy, w przeciwnym razie zostanie zwolniony z niego i automatycznie przypisuje do rezerwy. Wcześniej ta kategoria będzie uwzględniana okresowe (co trzy lata) ponowne badanie stanu zdrowia obywateli, a w przypadku, gdy kategoria została usunięta (w leczeniu lub łagodzeniu choroby), obywatel powrocie w szeregi rekrutów, jednak teraz rząd Federacji Rosyjskiej №123 anulowane ponowne badanie (badania), w wyniku przydzielania poborowy do kategorii „B” uważa się bezużyteczny i przypisuje do rezerwy.

Obecność niektórych chorób i pozował do kategorii „B” pozwala uzyskać zwolnienie z poboru.

Kategoria „D” wskazuje status rekruta, w której jest tymczasowo niezdolny do pełnienia obowiązków. Należą do nich osoby z ostrym przemijających zaburzeń zdrowia, takich jak złamania kości, dystrofia lub otyłość. Choroby te nie są trwałe, więc inductee odzyskiwania automatycznie staje się zdolny do służby wojskowej.

Ostatnia kategoria „D” oznacza obecność obywatela poważnych schorzeń ostrych lub przewlekłych, które zapobiegają służby wojskowej (np przewlekła niewydolność nerek lub serca, zawałów serca i udarów mózgu w historii i innych chorób). W rezultacie, w wyznaczeniu obywatela do kategorii „D”, on uznany za niezdolnego do służby wojskowej.

W rezultacie, warto zauważyć, że profil medyczny są orientacyjne, aby określić, czy obywatele utrzymywane jako takie w wojsku.